2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok geçmiş olsun kendine dikkat çok fazla insan kendi doktorunda olmalı ben öyle düşünüyorum benim bu hastalığında emboli yapma durumu var sadece tansiyona bağlı olarak değil işte ztn bu nedenle ile çok çeşitli nedenler bunlar mayında oturmak gibi hissettiriyor kan sulandırıcı kullanamıyorum çünkü aynı anda iç kanama beyin kanaması riskide var eğer kullanırsam o değil de diğerlerinden birisi oluşursa bu sefer kanama şiddeti yine bir ani ölüm riski taşıyor böyle bir denklem ile yaşıyoruz bir şekilde ama moralimi bozmuyorum

Kuzenim 34. Haftada gebelik zehirlenmesi teşhisiyle bekletilmeden sezeryana alındı çok şükür ne kendi ne bebek bı sorun yasamadi bebek kuvoze bile görmedi 2200 doğdu .. şimdi 3,5 yaşında

O
Kuzenim 34. Haftada gebelik zehirlenmesi teşhisiyle bekletilmeden sezeryana alındı çok şükür ne kendi ne bebek bı sorun yasamadi bebek kuvoze bile görmedi 2200 doğdu .. şimdi 3,5 yaşında
Oh maşallah Rabbim hastalık yüzü göstermesin hiç bendede küvöz hiç konuşulmuyor ama bana ısrarlar kendi hayatımın tehlikeleri anlatılıyor bu yorucu olan kısmı ama tabi öyle böyle geçecek yani

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun herkeste ayrı ayrı sıkıntılar ne diyim

Allah korusun,bebeğine sağlıkla kavuş,dualarımız seninle
Allah yardımcın olsun,bebeğine sağlıcakla kavuş.

Kızlar siz rahatsız olunca biz de üzülüyoruz.Rabbim hepinizi,bebeklerinizi korusun.

Allah korusun,bebeğine sağlıkla kavuş,dualarımız seninle

Allah yardımcın olsun,bebeğine sağlıcakla kavuş.

Kızlar siz rahatsız olunca biz de üzülüyoruz.Rabbim hepinizi,bebeklerinizi korusun.
Amin Rabbim hepinizi ve bebeklerinizi korusun cidden tuaf bir psikoloji oluşuyor bu hastalığı anlamaya çalışırken bir yandan da şekere dikkat ediyorım kafam Allah bullak oluyor birinde yemen birinde durman biri için hareket etmen diğeri için oturman yatman gerekiyor çok tezat 300 gr kilo vermişim ne yapacağımı şaşrken

Alttaki imza alanına göreyse 34+3 olması gerekmiyormu canım, benimde tahmini doğum aynı günde. Bende çok ağri yaşıyorum, kalp çarpıntısı, merdiven çıkamıyorum, bi odada diğerine geçsem elim ayağım çekiliyor sanki gücüm kalmıyor, uyku azaldı, dönemiyorum sürekli, dönsem nefessiz kaliyorum. oglum da hiç böyle zorluklar yaşamamıştım, bu cani sagolasica cadi kız yordu beni

Benim iyice psikolojim bozuldu galiba rüyamda kocam ikizlere sezeryan doğum yapıyodu ben kapıda bekliyodum hemşire geliyo ameliyat bitti uyanmasını bekliyoruz falan diyodu benim gidişat nanay efendim
Doğuma yakın tuhaf rüyalar görmek çok normal bende devamlı bebekle, doğumla ilgili rüyalar görürüm

Doğuma yakın tuhaf rüyalar görmek çok normal bende devamlı bebekle, doğumla ilgili rüyalar görürüm
Çantamı hazırlamadan önce sürekli erken doğurduğumu görüyodum çocuğun kıyafetleri de yıkanmadı ne giydircem diye üzülüyordum çok şükür çantayı hazırladım da kurtuldum

Kızlar bi de bebişin neresi akafası neresi poposu nasıl anlıyosunuz ya da anlıyo musunuz
Bi yere sürekli poposunu dayıyo sol kaburgamın altına top gibi o poposu onu anlıyorum da sağ tarafımda da bi top oluyo bazen başı olmasına imkan yok poposu da sol tarafta o zaman sağdaki top neresi oluyo

Ben anlayamıyordum doktor gösterdi şurası kafası burası poposu die sonra ayırt etmeye başladım genelde poposunun olduğu kısım top gibi geliyo banada

Merhaba hanimlar
Aklimda bi soru var merak ettim sizin basinizada geldimi boyle bisey
kasimin altinda gozumun altinda kirmizi hafif benekler cikmiş bide bu sabah 3 kere kustum bogazim yaniyor sizce neden boyle oldu

selam kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir
geçen 33+5’te doktora gittim. devlet hastanesi ve tanımadığım bir doktordu. bebeğin baş aşağı döndüğünü suyun vs normal olduğunu 34 haftalık göründüğünü 2280 gram olduğunu söyledi 20 gün sonra rutin kontrole gidebilirsin dedi.
sonra beni nst’ye aldılar ilk defa girdim değişik bir duyguydu biraz da sıkıcıydı orada da bir sorun çıkmadı çok şükür
bu 20 günlük süreçte özel hastaneler vs açılırsa oralara da gitmeyi düşünüyorum. sürece kendimi teslim ettim. normal doğum istiyorum ama eşim yanımda olsun başka gebelerle değil de yalnız bi odada olmak istiyorum. devlet hastanesinde eş alınmıyor sanırım değil mi?
sizin oralarda doğum ücreti ne kadar oldu? bir de aramızda elazığ’da yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…