2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar benim gibi belirtileri birden yok olan var mı? Önceden kasık ağrısı vardı şimdi yok mide bulantısı yok. Çok korkuyorum acaba kötü bir şey mi oldu
Arada oluyor öyle ilk hamileliğimden biliyorum. Bunlar tatlı korkular. Stres yapmayın. Allah'ın izniyle sağlıklı kucağınıza alın inşallah

Merhaba beni de listeye ekleyebilir misiniz ? Sat 1 Eylül beklenen doğum tarihi 8 Haziran henüz doktora gitmedim perşembe randevum var. Sizlere bir şey sormak istiyorum dün geceden beri afedersiniz iki kez çok yoğun kirli sarımsı akıntım oldu acaba normal midir ? Öncesinde iki gebelik kaybım olduğu için insan ister istemez tedirgin oluyorum Arianaa

Şuan doktordan geliyorum kese gözükmedi 5+5 teyim, hcg bakılacak tekrar, 1 hafta önce 500 idi. Benim gibi gidip kese göremeyen var mı? Sonuç 2 saate çıkacak içim içimi yiyor

Enfeksiyon olabilir canım doktoruna görün birde bol su iç

Şuan doktordan geliyorum kese gözükmedi 5+5 teyim, hcg bakılacak tekrar, 1 hafta önce 500 idi. Benim gibi gidip kese göremeyen var mı? Sonuç 2 saate çıkacak içim içimi yiyor
İçini karartma hemen geç döllenme olabilir belki beta çıksın belli olur durum zaten

Bu arada bulantıyla ilgili yazmışsınız ben günlerdir berbat haldeyim valla hiçbir şey yiyemiyorum hayattan soğudum ağzımın tadı çok kötü, sürekli mide bulantısı. Karın ağrısı da oluyor. Doktor bugün bulantı için ilaç verdi folik asit hapını da değiştirdi bakalım inşallah rahatlarım.

gördüm canım :)
bat 31 ağustos beklene doğum 07.06.2022
5+6 kese gördük
kalp atışı henüz duyulmadı :)
yaş 29
sizinle aynı günmüş sat. bizde 5+3te gördük abdominal ultrasonda. pazartesi kalp atışı için çağırdı inşallah duyabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…