2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Birde bugün resmen bende bulantı başladı. Henüz çıkarma yok ama oda yakindir bence☺

Iyi geceler arkadaslar, bende aslinda konu
Acmistim ama, bana en iyi
Siz yardimci olup beni anlayabilirsiniz..
Benimde sat 7 eylül ve su an 6 gün adetim
Gecti, test
Yaptim hafif silik cizgi cikti..
Hesaplamaya göre su an 4+5 haftalik hamilelik haftasini gösteriyor,
Ama az önce silince cok hafif pembe kan geldi..bundan
6 ay önce kimyasal gebelik
Atlattim,
Korkuyorum acaba yine öYle olabilirmi

Eklentiler

• CD62D808-5F31-4AB0-91AC-90DE71165747.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 38
Ya benim çok midem ağrıyor. Göbek deliğimin olduğu yerde sancı var.
Yarın kadın doğum doktoruna randevum var ama bu sancı neden olabilir endileşeleniyorum

Hanımlar hayırlı geceler . son bir kaç saattir acildeydim. Kesemi ve yolk sac i gördüm öyle guzeldiki nasipse önümüzdeki 2 hafta içinde bebegi ve kalp atisinida görebiliriz❤ gorebiliriz
Gözün aydın ama neden acildesin?

5+6 da gümbür gümbür bulantı ve öğürme ama sıfır kusma bu nasıl bişey ya sancı girdi karnıma tetikleyen bişey de yok kapıda komşumla konuşurken bir anda oldu sizde durumlar ne kızlar
bu sabah biraz öksürdüm hemen peşine öğürme bendede oldu öyle çıkan bişey yok gözümden yaş geldi benimde geçti sonra

bunu kan takibi yapmadan biz anlayamayız doktora gidin bence

Yerlesmede olabilir ama bekleme yani düşünceyle doktora git umarım hyrli haber alırsın

Merhabalar hanımlar bende bu ay bebek istiyorum. BAT a 4 gün kaldı fakat erken gebelik testleri yaptım negatif çıktı. Kanda baktırmayı düşünmüyorum. 6 yaşında kızım var inşallah kardeşi yoldadır hala umudum var adet gecikmesini bekliyorum idrar testini tekrarlamak için bana da dua edin Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Burda gebe olan arkadaşlara sormak istiyorum beklenen adete 4-5 gün varken erken gebelik testi yapıp negatif olup adet günü ve sonrasında pozitife dönen var mı?
Kızımda normal kaset test yapıp adete bir gün kala negatif adet günü pozitifi silik görmüştüm inşallah bu da öyle olur

Bn canım adetime iki gün kala test yaptım bir saat sonra pozitif oldu hemen kan vermeye gittim negatiffti ve ben adım kadar biliyorum hamileyim dedim eşime de ve iki gün sonra yani adet günü test yaptım hemen 5 dakika içinde silik çizgi çıktı ve ertisi sabah yine kan verdim 26.78 lerdeydi kan değerim umarım seninde böyle olur hamilesindir

Ya çok sevindim hayırlı olsun inşallah rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende görürüm pozitifi erken gebelik testi olduğu için umudum azaldı hayırlısı

Ya çok sevindim hayırlı olsun inşallah rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende görürüm pozitifi erken gebelik testi olduğu için umudum azaldı hayırlısı
Amin canım insallh..erken gebelik testine gelince inan kaset testtler erken gebelik testlerinden daha iyi bnm kasette silik cikti erken gebelikte hayalet çıktı artımed öneririm kaset testlerinde insallh görürsün canım hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…