2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Tabloya eklenmek isteyen olursa yaş sat kese kalp atışı hafta bilgisi ve beklenen doğum tarihiyle beraber beni etiketleyen kızlar

Kızlar hamile kaldıktan sonra saçlarım mahfoldu keçe gibi oldu yumuşacık saçlarım kurudu resmen. Hiç böyle bir şey başina gelen varmı? Uzadı aslında boydan ama cok yıpranmış görünüyor matlaştı.

benimde aksine daha yumuşak ve parlak oldu

Hanımlar be çok acıkmaya başladım size de oluyor mu? 5+5 teyim. Acaba psikolojik mi yoksa bu haftalarda olabilir mi ki?

Doktora gelip giden var mi bugün? Ben yarın normalde randevum ama sabirsızlıktan bugün gidebilirim. Çokk çokkk heycanlıyım. Kalp atısı icin gitmeyi düşünüyorum

Doktora gelip giden var mi bugün? Ben yarın normalde randevum ama sabirsızlıktan bugün gidebilirim. Çokk çokkk heycanlıyım. Kalp atısı icin gitmeyi düşünüyorum
beni pazartesi çağırdı. bugün sağlık ocağında kan verdim bazı tahliller istedi. yine beta hcg baktırdım. 4440 çıkmış. kese haftasıyla uyumlu değil demişti doktor.

merakla pazartesiyi bekliyorum:)) bugün gidersiniz haber verin.

Bugün kalp atışını inşallah duyabilirim kızlar. Hepimiz birbirimize dua edelim. Suan 6+2 falan olması lazım en az. Duyabilirim dimi. Geç döllenme yok geçen hafta keseyi de icinde bebegi de gormustuk carsamba günü 5+3 gibi birseydi o zamanlar. Karindan ultrason baktıracağım.

Birde benim ilk cocugumda kalp atışı alamamıştım o yüzden çok fazla tedirginim

Kızlar benim gibi belirtileri birden yok olan var mı? Önceden kasık ağrısı vardı şimdi yok mide bulantısı yok. Çok korkuyorum acaba kötü bir şey mi oldu

İnşallah duyarsınız. Allah'ım sağlıklı dünyaya getirmeyi nasip etsin bekleyen herkesee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…