2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
merhaba arianaa çok teşekkür ederim hoş buldum 🥹🥹 çok şükür iyiyiz bebiş de iyi.. biraz kafamı toparlamak istedim. şimdi de doğum telaşı sardı sizlerle paylaşmak çok iyi geliyordu🙏
Hoş geldin canım,merak etmiştik,şükür ki,ikiniz de iyisiniz🥰

Allah doktorunda hayırlısını versin. Benim doktorum var ama doğum yaptırmıyor mesela 6 senedir ona giderim kontrole hamileliklerimde de ona gidiyorum sağolsun her ay düzenli tahlil yapar ilacımı ona göre ayarlar. Doğumu başka hastanede yapıcam mesela o hastanede sizin gittiğiniz gibi doktorlar var hiç umurlarında değil :)
Kesinlikle hayırlısını versin. Umarım sağlıklı evlatlarımız olur

Ay hayır sona geldik resmen ben bunu düşündükçe çok hüzünleniyorum nasıl da güzel alışmıştım 🥹🥹 ama tabiki bebişimi kucağıma alcağım için çok ama çok mutluyum heyecanlıyım 🌸🌸 zaman onlar doğuncada böyle akıp gidicek mi acaba her ana doymak lazım
hamilelik ne kadar sıkıntılı, meşakatli ve ağrılı bir dönem olsada bir okadarda insanın aklının alamayacağı kadar mucizeli bir olay hele son aylar hareketlendiği zaman iki beden bir canda süper bir olay. Son ay insan bitsin istiyor ama dediğin gibi hüzünlenmemekte elde değil. zaman doğduklarındada su gibi akıp gidecek onun için her anın tadını çıkartalım🥰🥰

Bana da hiç geçmeyecek gibi geliyordu hatta bı ara keşke kediler gibi kısa sürse hamileligimiz diyordum😅 hastaneye ilk gittiğimde bir kadın 12 haftalıkti acaba ben de bu günleri görecek miyim diye özenmiştim şimdi 33 haftalığa doğru ilerliyoruz 🥰
İnanrmısın bende ilk haftalarda senin düşündüğün şeyi demiştim eşime keşke kediler gibi bizimde gebeliğimiz kısa sürse diye😂😂ya diyordum hazirana daha bir sürü zaman var nasıl geçecek haziran grldi kapıya dayandı😂

Ginnys Ginnys bende de geçen hafta makat gelişiydi,internette araştırdım,son haftalarda anne hiç bir şey yapmadan da dönen bebekler varmış.O yüzden son haftalarda da dönmezse,egzersizi onda yaparım dedim.Şimdi yalnış bir şeyler yapıp açılış,erken doğum filan olur diye korktum hem de.Bir normal doğum yapmış arkadaşım da dedi ki,benim gibi zor normal doğum yapmaktansa,sezeryan doğum belki de daha iyidir.Onun bebeğinin başı büyük olduğundan zor doğmuş,kız kendisi travma almış, çanak kemiğine zarar gelmiş.O yüzden hayırlısını istiyorum Allahdan.

canım k.maraş afşindeyim ben burda özel zaten yoktu ama elbistanda ve merkezde özel hastanelerde artık açılmış başka şehirlerde hastaneler ne durumda bilmiyorum ama elbistandaki açıldıysa büyük ihtimal zarar görmeyen hastanelerin hepsi açılmıştır sen hangi şehirdesin acaba ☺️
çok sevindim hastaneler açılmasına 🥹🥹 bizde de devlet hastanesi açık diye duydum önceden gittiğim özelle devam etmeyecektim zaten.. aklımda bir iki doktor var açılmışsa oraya gideceğim yoksa da devlet.. malatya🙈

Maşallah. Acaba zaman sadece bana göremi çok çabuk geçiyor. Gebelik testleri, kan tahlilleri, cinsiyet tahminleri, bebişin hareketleri derken şimdide doğum için konuşuyoruz.
sorma sorma ben de aynıyım ilk tüp bebek transferini hatırlıyorum.. ilk defa pozitifi görüp epeyce inanamayışımız, korkular mide bulantıları.. şimdi hepsi bir rüya gibi 🥹

Kızlar,ben göğsümde küçük sarı damla gördüm,diğer göğsümde de kurumuş şeyler var,süt gelmeye başlamış sanırım.🙂
Ben damla görmedim hiç ama kurumuş şeyler vardı 1 ay öncesinde olmaya başlamıştı doktora sordum süt gelmeye başlamış olabilir sen farketmemiş olabilirsin kuruyodur dedi ve meme ucu kremi yazdı kullanmaya başla demişti 😍🥰

Ben damla görmedim hiç ama kurumuş şeyler vardı 1 ay öncesinde olmaya başlamıştı doktora sordum süt gelmeye başlamış olabilir sen farketmemiş olabilirsin kuruyodur dedi ve meme ucu kremi yazdı kullanmaya başla demişti 😍🥰
Ben de önceleri kurumuş şeyler görmüşdüm,ama bu defa damla da gördüm,bir garip oldum🤩

Kızlar bugğn kontrol vardı bebek 31+6 da 2200 gr bebek iriymiş normalden şimdiye kadar normaldi ama neden oldu anlamadım ben çok fena grip oldum buda ayrı olay doktor gider gitmez beni azarladı gripken neden geldin bizim sağlığımızı tehlikeye atıyorsun diye.ve muayenene yaptı tek verdiği bilgi bebek pozisyon almış başaşağı daha dönmez burdan dedi ama bilmiyorım belli olmuyor.burada çok fazla bilgi vermiyorlar ama benim doktor hiç bilgi vermiyor yani rahim açıklığım vs onları da öğrenemedim söyledim ama geçen ay iyiydi bir şey yoktır gerek yok dedi geçti.bende durumlar bu böyle

X