2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım hoşgeldin depremden beri yoktun galiba inşallah sıkıntılı bir durum yaşamadın
merhaba arianaa çok teşekkür ederim hoş buldum 🥹🥹 çok şükür iyiyiz bebiş de iyi.. biraz kafamı toparlamak istedim. şimdi de doğum telaşı sardı sizlerle paylaşmak çok iyi geliyordu🙏

çok geçmiş olsun 💐 iki sene önce korona olmuştum.. mutlaka doktoru bilgilendirmelisin bence 🙏 inşallah hemencecik atlatırsınız ♥️
Benim bu üçüncü corona oluşum ve üç doz aşı yapmama rağmen🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️canım bu arada epeydir yoktun nasılsın durumun nasıl bir sıkıntı yok inş. Ankaraya gitmiştin değilmi eğer yanlış hatırlamıyorsam.

merhaba arianaa çok teşekkür ederim hoş buldum 🥹🥹 çok şükür iyiyiz bebiş de iyi.. biraz kafamı toparlamak istedim. şimdi de doğum telaşı sardı sizlerle paylaşmak çok iyi geliyordu🙏
İyi olmanıza sevindim son virajdayız artık Allah kolaylık versin hepimize 🙏🏻😊

Benim bu üçüncü corona oluşum ve üç doz aşı yapmama rağmen🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️canım bu arada epeydir yoktun nasılsın durumun nasıl bir sıkıntı yok inş. Ankaraya gitmiştin değilmi eğer yanlış hatırlamıyorsam.
aşılarla ilgili değişik şeyler paylaşıyorlar yaa allah korusun ☹️
ben iyiyim çok şükür, ankaradan alanyaya ablama geçtik 1.5 aydır buradayız. yakında memlekete geri döneceğiz..

Arkadaşlar iyi akşamlar💗 mesajlarınızı okuyorum ama sık yazamıyorum buraya🌸 bebişlerimiz büyüyor, hasta olan arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum. Umarım hepimiz sağlıkla kucağımıza alıcaz.
Benim de Pazartesi günü ciddi baş dönmem ve kusmam oldu. Vertigoymuş. Hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Bir anda bütün dünyam tepetaklak oluyor. Korkudan bağırmaya başlıyorum. Doktora 2 kez gittim manevra yaptırıp kristalleri yerine oturtuyor ama tamamen geçmedi.
Benzer durum yaşayan var mı? Önerisi olan?

merhaba güzel anneler 🌺 acaba aranızda izmirde yaşayan var mı? Doğumu nerede yapacaksınız?

aşılarla ilgili değişik şeyler paylaşıyorlar yaa allah korusun ☹️
ben iyiyim çok şükür, ankaradan alanyaya ablama geçtik 1.5 aydır buradayız. yakında memlekete geri döneceğiz..
Hakkınızda hayırlısı doğumu memlekettemi yapacaksın canım malum az kaldı hayırlıyla. Valla aşı olduğum içinde pişmanım ama iş işten geçti artık

Hakkınızda hayırlısı doğumu memlekettemi yapacaksın canım malum az kaldı hayırlıyla. Valla aşı olduğum içinde pişmanım ama iş işten geçti artık
hayırlısı böyleymiş benim ailem de hep aşı oldu bize de doktorumuz çok söylemişti kaçmıştık aşıdan 🙈 ama nerden bileceğiz ki..
doğumu memlekette yapmayı düşünüyorum doktor hastane hakkında pek bilgim yok valla bindik bir alamete 🙈

hayırlısı böyleymiş benim ailem de hep aşı oldu bize de doktorumuz çok söylemişti kaçmıştık aşıdan 🙈 ama nerden bileceğiz ki..
doğumu memlekette yapmayı düşünüyorum doktor hastane hakkında pek bilgim yok valla bindik bir alamete 🙈
canım bende deprem
bölgesindeyim burda hastaneler açıldı +olarak sahra hastaneleride var depremden sonra 3 defa kontrole gittim bayramdan önce uyuşmazlık iğnesi için gidicem heralde diğer deprem bölgelerindede açılmıştır

Rabbim yardımcınız olsun. Senin tam olarak kaçıncı haftan şimdi

Hoşgeldin mathildays mathildays 🦋😊 çok sevindim seni gördüğüme. Hepimiz adına herşey bundan sonra çok güzel olsun insaAllah.

canım bende deprem
bölgesindeyim burda hastaneler açıldı +olarak sahra hastaneleride var depremden sonra 3 defa kontrole gittim bayramdan önce uyuşmazlık iğnesi için gidicem heralde diğer deprem bölgelerindede açılmıştır
hangi şehirdesiniz 🙈 istersen özelden cevap verebilirsinn♥️ bir eğitim alıyorum ona göre doğum yapmak istersem özel bir hastane olmalı ama biraz da akışına bırakmaya çalışıyorum 💐

Benimde aynı doktor günde 10 kere saysaysan hareket yeterli dedi
10 u geçer rahatlıkla, yeri daraldı ya o da ağırlaştı annesi gibi
Hangi marka almıştın hasta bezi? Henüz doğumun nasıl olacağı belli değil. Normal doğumda gecelik daha rahat oluyormuş sanırım
Canped almistim ama hepsi ayni isi görüyor, kilot şeklinde olanlari tercih edin, 2 gece kaldım 3 tane kullandım sadece, 5 li felan varsa satilan yeterli olur

X