2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bebeğin hareketlerini çok aşağıda hissedenler var mı? Yani nerdeyse doğacak gidecek o derece. Valla tedirgin oluyorum kasıklara vurdukça

Rabbim daha iyi etsin canım. Bende sorarım doktoruma inş derdime derman olur

Bende de oluyor bazen. Geçen gün sormuştum hatta.
Bunu okuyunca rahatladım biraz. Doktoruma da sordum daha yeni bakmıştı su olsa anlardık dedi çünkü bayadır var
Bende hamileligimin erken döneminden beri var. Turnusol vs koydum bazen mavi oluyor bazen olmuyor,doktorum suyun mu kalirdi simdiye diyor dusunuyorum mantikli ama iste akıl mantik kalmiyor ki söz konusu bebek oluncaben hergun her lavaboya gittigimde bir avuc kadar islaklik oluyor camasirimda epey cok yani bazen cogaliyor bazen azaliyor ama aylardir oluyor.kronik bir mantar durumu da var o tetikliyor sanirim insallah su degildir bebege enfeksiyon vs bulasir kese delikse diye cok korkuyorum Allah yavrularimizi saglikla kucagimiza almagi nasip etsin insallah

İnşallah değildir ben de tedirgin oluyorum. Zaten ilk hamilelik olunca en ufak şeyde telaş yapar oldum. Geçen gün bebek yaşam sınırına ulaştı yazıyordu Happy mom programında. O günden beri de erken doğum olursa diye taktım ne alakaysa
Senin de ilk bebekse doğaldır bu korkular hangimizde yok ki

Kalır inş hepimiz zamanında doğururuz. Mayıs annelerindeydi sanırım serklajlı bir anne vardı hiç umut yoktu ama haftalardır doğurmadı bildiğim kadarıyla. Canınızı hiç sıkmayın inş sorun olmaz

Benim oğlumun adi da Emir, dile yatkın, Ali zaten islami bir isim, ikincide normal bir isim olsun nolcakki, asaf cok ekleyen olmus ama benim nacizane görüşüm, şu dönem doğan erkek çocuklarınin %90 ina asaf ekliyorlar, bi kac seneye tum erkeklerin adi asaf olacak, benim bi takintim var, bi seye talep coksa ben ondan uzak dururum. Yinede kendiniz bilirsiniz tabi sormuşsun bende herkes gibi nacizane fikrimi belirttim.
Kızlar bir sorum daha var isim konusunda
Zehra Nida mı
Zehra Miray mı
Zehra sert bi isim kendi ismim olduğu için biliyorum, biri adin ne diye sorduğunda Zehra deyince dilime sert geliyor ama anlamı güzel yinede seviyorum, miray daha dile yatkın hiç değilse o akici soylenir diye düşünüyorum

Zehra nida, yada ayşe nida diyor ablaları. Zehra ismi diğer ablalarının ismine uyuyor onun için zehrada karar kıldık. Bakalım ikinci isimde ne karar kılacağız.

Aynen öyle. Hepimiz sağlıkla zamanında kucaklarımıza alalım inşallah
Amin bacım amin inş. Bugün acayip duygusalım durup durup ağlayasım var.acaba sadece bendemi oluyor bu duygusallık. Bide gurbetlik var insan yanlız olunca daha bir zorlanıyor.

Amin bacım amin inş. Bugün acayip duygusalım durup durup ağlayasım var.acaba sadece bendemi oluyor bu duygusallık. Bide gurbetlik var insan yanlız olunca daha bir zorlanıyor.
Allah yardımcın olsun gurbet zor. Ama merak etme yanlız değilsin bende durup durup ağlıyorum nedensiz. Bide üstüne tansiyon sınırda olunca daha bi ağlayasım geliyor

Ben 3 gun üst uste ttutum kotulendim sancim oldu biraktim gecmeyince gttim doktora oructan olabilir dedi 3 gun ara verdim bugun tuttim iyyidi

Allah yardımcın olsun gurbet zor. Ama merak etme yanlız değilsin bende durup durup ağlıyorum nedensiz. Bide üstüne tansiyon sınırda olunca daha bi ağlayasım geliyor
Ben de gurbetteyim bebiş iyiyse hiç canını sıkma canım. Güzel komik videolar diziler izle ben modumu yükseltmek için öyle yapıyorum. Sen gülünce bebekte hissedip mutlu oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…