2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar sağa veya sola yattığımda üzerine yattığım her ne tarafsa boşluk kısmına bebeğim ayaklarını uzatıp tekmeler atıyo yani atıyorum sola yatıyosam sol boşluk tarafına ayaklarını uzatıp tekmeliyor bunu yaşayan var mı

Kızlar sağa veya sola yattığımda üzerine yattığım her ne tarafsa boşluk kısmına bebeğim ayaklarını uzatıp tekmeler atıyo yani atıyorum sola yatıyosam sol boşluk tarafına ayaklarını uzatıp tekmeliyor bunu yaşayan var mı
Bende de aynı şekilde. Acaba sıkışıyor mu diyorum 😂 kendine yer açmaya çalışıyor galiba

İyi akşamlar hanımlar, aranızda muayenesinde rahim ağzı uzunluğu ölçülenler paylaşabilir mi?

İyi akşamlar hanımlar, aranızda muayenesinde rahim ağzı uzunluğu ölçülenler paylaşabilir mi?
En son detaylıda doktor 50 çıktı demişti ondam sonradaki muayenemde doktor normal dedi sadece mm söylemedi

En son detaylıda doktor 50 çıktı demişti ondam sonradaki muayenemde doktor normal dedi sadece mm söylemedi
Benim de detaylıda 42 idi yani 2 hafta önce. Bugün 34 çıkınca, 3 gün sonra tekrar kontrole gideceğim. Biraz telaş yaptım açıkcası. Ondan sordum sizlerinki nasıl diye? Bu haftalarda serklaj yapılıyor mu onu da bilmiyorum 😔

Benim de detaylıda 42 idi yani 2 hafta önce. Bugün 34 çıkınca, 3 gün sonra tekrar kontrole gideceğim. Biraz telaş yaptım açıkcası. Ondan sordum sizlerinki nasıl diye? Bu haftalarda serklaj yapılıyor mu onu da bilmiyorum 😔
Sanırım ya son aşamasındasın yada yapılmıyor

Ahhh benim de 34 30üstü normal dendi

21 haftalık hamileyim ve hiç hareketlerini hissetmiyorum bir sorun mu var diye korkmaya başladım dün acile gittim her şey normal dedi ne zsman hissedeceğim acaba

Ben bu gün detaylı ultraaona girdim,34 mm-di.Doktor bir sorun var demedi.En son aralıkta ultrasona girmiştim,o zaman 40dı.

21 haftalık hamileyim ve hiç hareketlerini hissetmiyorum bir sorun mu var diye korkmaya başladım dün acile gittim her şey normal dedi ne zsman hissedeceğim acaba
İlk gebelikse geç hissetmen normal plesentanın yeride önemli karın duvarındaysa hareket fark etmeni engelleyebiliyor

Ilk gebelikse veya kiloluysan ancak yavaş yavaş hissedersin, ben ilk oğlumda son haftalarda belirgin hissetmeye başlamıştım, oda ağır kanlıydı biraz, çok az hareket ederdi, ama bu kızım tam bir cadi, maşallah hiç durmuyor

Ben ve üzerine yattığımı zannediyorum ama yok herşeyi denedim yata yatmaz tık tık vuruyor

X