2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar kasıklarında batma hisseden var mı 5+3teyim tedirgin oldum biraz bugün kanamam ya da lekelenmem yok çok şükür
Oluyor arada doktorum normal olur dedi bebiş kendisine yer açıyor gayet normal dedi canım. Bakalım inşallah bende Haziran annesi olabilirim. İsteyen herkesde olur. Çok sıkıntılı bir süreçten geliyorum. Yıllar geçti.

Of bence de bugun kontrole gidicem midem bulanmaya başladı heyecandan. Gerçi heyecandan mi bebekten mi onu çözemedim ama Rabbim en güzelini versin hepimize güzel haberler alalım
Bende kese için gidicem ama çok gerginim görcem mi görmicem mi die inşallah güzel haberlerle dönelim

Kızlar içinizi ferah tutun her zaman olumlu düşünmekte yarar var. Olmuyorsa Rabbimin bi bildiği vardır bunda da bir hayır vardır demek gerekiyor ilk başta 2 gunde bi doktora gidiyordum sürekli olumsuz şeyleri araştırıp kendimi boş yere üzüyordum eşimi strese sokuyordum hiç gerek yokmuş kendime kızıyorum şimdi olumsuzu çağırıyoruz fark etmeden öyle yapınca

Teşekkür ederim inşallah hepimiz sağ salim alabiliriz kucağımıza evlatlarımızı

Kızlar çıktım şimdi kesem 1.7 cm olmuş şekli duruşu her şey iyi dedi ama yolk kesesini göremedik hala haftaya cuma kalp atışını duyarız dediler

Benim de çok şiddetli ağrım oluyor kızlar doktorum normal rahim genişliyor kasılıyor dedi kahverengi kanamam olmuştu pazartesi ona da normal dedi kanama alanı gözükmedi çok şükür zaten durdu akıntım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…