2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kozlar benim kese görünmedi kan almaktan vazgeçti gebesin ama dedi pazartesi bakalım göremezsem eğer kan Ver ozaman dedi öyle haftasına bakalım dedi ama şuan için yumurtlamaya göre 5. Hafta dedi
Hayırlısı olsun canım insallh pazartesi görürsün

Senle aynıyız benimde sata göre 5+3 ara ara çok şiddetli olmayan ağrılar benimde oluyo yarın kese için gidicem sen keseni gördün mü
Yok p.tesi ikinci betayı verdim 2447 çıktı ama muayene etmedi doktor 10 gün sonra gel dedi 13 ekimde gideceğim inşallah keseyi de bebeği de kalp atışını da görürüm tüp bebek benimki

Yok p.tesi ikinci betayı verdim 2447 çıktı ama muayene etmedi doktor 10 gün sonra gel dedi 13 ekimde gideceğim inşallah keseyi de bebeği de kalp atışını da görürüm tüp bebek benimki
Bende salı ilkkez kan verdim 2217 çıktı yarın inşallah görebilirim bende sağlıkla tutunsunlar

Kızlar iyi akşamlar ailelerinize verdiniz mi müjdeyi ben hala vermedim kalp atışından sonra diye düşünüyorum bir yandan da ikili testten sonra mi söylesem diye de düşünüyor değilim

Kızlar iyi akşamlar ailelerinize verdiniz mi müjdeyi ben hala vermedim kalp atışından sonra diye düşünüyorum bir yandan da ikili testten sonra mi söylesem diye de düşünüyor değilim
Yani ben söylemek zorunda kaldım sürekli birbirimize gidiyoruz birde halsizligim fazla ve hep uyuyorum anlarlardı mecburen söyledim. Ama eger imkanınız el veriyorsa kalp atişindan sonra soyleyin

Kozlar benim kese görünmedi kan almaktan vazgeçti gebesin ama dedi pazartesi bakalım göremezsem eğer kan Ver ozaman dedi öyle haftasına bakalım dedi ama şuan için yumurtlamaya göre 5. Hafta dedi
Erken daha inanki benim sat 1 eylül hiç gitmedim daha doktora kendimce hesap yapıyorum 13 ekime randevu aldım o zamana 6. Hafta oluyor erkenden gittikçe bir sürü şey çıkıyor içimiz içinizi yiyor

İyi akşamlar hepimize sata göre ben de 5+2deyim. Haftaya cumartesi için randevu aldım inşallah hem keseyi hem kalp atışlarını duyarız Ama dayanamadım yarın sabah tekrar kan vericem değerim kaç olmuş merak ediyorum bir şeyler yoluna girene kadar böyle stresli geçecek sanırım

Erken daha inanki benim sat 1 eylül hiç gitmedim daha doktora kendimce hesap yapıyorum 13 ekime randevu aldım o zamana 6. Hafta oluyor erkenden gittikçe bir sürü şey çıkıyor içimiz içinizi yiyor
Haklısın canım ama işte burada kan İle takip yok ya bari gidince görelim istiyoruz oda olamayınca üzüyor ne yapalım

Yani ben söylemek zorunda kaldım sürekli birbirimize gidiyoruz birde halsizligim fazla ve hep uyuyorum anlarlardı mecburen söyledim. Ama eger imkanınız el veriyorsa kalp atişindan sonra soyleyin
Teşekkür ederim canım biz uzaktayız sanırım beklemek iyi olacak

Ben de aynı şeyleri yaşadım çok iyi anlıyorum seni nisan ayında 7.haftada kalbi durdu bebeğimin şimdi yine hamileyim ama 12.haftayı görene kadar yeterince sevinemiyorum bile buruk buruk
Aynen öyle çok korkuyorum. Belirtim biraz hafiflese acaba bir sey mi oldu diyorum.

Merhabalar 7+2 karından ultrasyonla kalp atışı duyulur mu??
6.haftadan sonra kullanilan ultrason cihazinin kalitesine gore en erken 6+0 larda karından duyulmaya başlar. Duyulmasa bile eğer bebek ve kese gelisimi büyümeye devam ediyorsa beklenir. Ama zaten hala duyulmamışsa bir süre bebek büyümüyor hep aynı cm lerde kalıyor ve ne yazıkki kesede bozulmaya başlıyor. Yani haftanı düşünme bebek büyüyorsa canlıdır belki gec dollenmistir veya cihaz eski olabilir 8. 9. Haftalara gore ayarlidır

Haklısın canım ama işte burada kan İle takip yok ya bari gidince görelim istiyoruz oda olamayınca üzüyor ne yapalım
Sakın üzülme minisinde üzülür annesi o daha mercimek kadar bile yok ki zamanı gelince gösterecek sana kendini emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…