2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar yapmak isteyen yoksa ben şu admin işini yapayım diyorum böyle kim var kim yok ne durumda herkes listeyle bilelim var mı yapmak isteyen

Kızlar bende çıktım şimdi doktordan kesemizi gördük çok şükür 5 haftalığız haftasıyla uyumlu dedi kalp atışı ve bebek için 3 hafta sonraya çağırdı
Maaşallah yolk neye göre görünüyor ya da görünmüyor acaba?pzt kalp atışını duyar mıyım diye çok heyecanlıyım

Maaşallah yolk neye göre görünüyor ya da görünmüyor acaba?pzt kalp atışını duyar mıyım diye çok heyecanlıyım
Bendede görmedi daha erken görünmemesinin normal olduğunu söyledi erken gelmişsin dedi dedim napiyim kimyasalı var dış gebeliği var korkuyoruz

Ay yanlışlıkla bakmisim 1.83 cm olmuş teyzeleri pazartesi 7.7 mmydi kesem
Günde 1-1.5 büyüme istiyorlar gayet güzel büyümüş keseniz bende dün 7mmidi yolksacla ilgili bir şey demedi sormadım. haftaya cuma gideceğim i

Yolk benim şimdi de gözükmedi dedi ki doktor birkaç güne gözükür ama haftaya cuma gel direkt kalp atışını duyacağız dedi inşallah

selam kızlar nasılsınız? bebeğin ilk haftalarında neler oluyor sürekli araştırıp duruyorum acaba aranızda çalışmaya devam eden var mı? henüz keseyi bile görmedik eşim beni korkutuyor ya çalışırken bir şey olursa diye

Canım ben bu ay deli gibi temizlik yaptım saçımı boyattım çok üzüldüğüm bir olay yaşadım arkadaşımı kaybettim ve yerimde duramayan bi insanım ona rağmen tutunmuş bebek. Belirti olarak hiçbir belirti vermedi bende sadece adetten bir hafta once çok ağrım olur anlardım haftaya kesin adet olacağım bugün derdim o ağrım olmadı. Bir de başım dönüyordu çok hatta beyin cerrahiden randevu aldım herhalde bı sıkıntı var bende bu baş dönmesi normal değil diye

Hatta kayganlastirici kullaniyorduk hamile kalmam herhalde dedim öyle hamile kaldım

Merhaba kızlar bat 7 ekim çarşamba günü test yaptırdım 38,35 çıktı bugün tekrar test istedi doktor 78,75 çıktı az mı artmış sizce?

bende yorgunluk ağızda acı tat ve alt karın ağrısı dışında pek belirti olmadı göğüsler bile yeni yen hassaslaşmaya başladı bende çalışıyorum ama tutacak olan her türlü tutuyor merak etme

Merhaba kızlar bat 7 ekim çarşamba günü test yaptırdım 38,35 çıktı bugün tekrar test istedi doktor 78,75 çıktı az mı artmış sizce?
2 katı artmış şuan için iyi artışın zaten böyle olması beklenir

kızlar hiç tedirgin olmayın.. ben farkında olmadan ne ağırlıklar kaldırmış neler yapmışım.. her şey olacağına varıyor.. bu kandil gününde allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlı kandiller hepinize

Kimyasal geçirdim çok korkuyorum hemencecik artsın istiyorum
tedirginliğiniz anlıyorum benimde 1 kimyasalım var bugün doktora kese için gittim erken geldin dedi napayım tedirgin oluyorum istemeden ama çok şükür keseyi görüp rahatladım biraz iki günde bir aynı yerde aynı saatte kan vermeye çalış çok yeni senin şuan

Tam 48 saat olmadan verdim bir dahakine dikkat edeyim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…