2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
selam kızlar, ben dün doktora gittim, artık bundan sonra devam edeceğim doktoru buldum sanırım. 11+4 çıktı günü, cinsiyet konusuna hiç girmedik.
doktor yaptırabiliyorsanız fetal dna öneririm dedi, emin olamadım.
aramızda yaptıran, sonucunu alan var mı? bir yanım hiç bir testi yaptırmak istemiyor, bir yanım zararı olmayanların hepsini yaptır diyor.
benim bulantılarım için doktor prilam yazdım. dün gece aldım, şu an normale göre daha iyiyim,bulantım yok.

Kuzum benimde aynı şekildeydi 1 ay kullandım vajinal ama çok kötü tahriş etti heralde, aşırı yanmam oluyor sızlıyor resmen ve ilacı bıraktım 1 hafta oldu hala yanma hissi var

Ne kadardır kullanıyorsunuz?Bende 1 ay oldu,bende öyle sorun yok.Neden öyle oluyor acaba?Geçmiş olsun

Ne kadardır kullanıyorsunuz?Bende 1 ay oldu,bende öyle sorun yok.Neden öyle oluyor acaba?Geçmiş olsun
Merhaba size doktor lekelenmeniz olduğu için mi verdi progestanı yoksa kanama alanınız mı vardı ?
Benim başta öğrendiğimde kanama ve lekelenmem olmuştu, 5 haftalıkken sadece 1 hafta kullandım sonrasında hiç lekelenme kanama yaşamadım. Şuan 10 haftalık gözüküyoruz Sadece geçen günlerde şiddetli kusmam olmuştu 2 gün kustuktan sonra kanama yaşadım ve doktor kanama alanım olduğunu söyledi 3 cm, ama endişelenecek bi durum yok dedi. Progestanı sabah akşam fitil olarak kullan dedi, kanamam hemen durmuştu ama ben şimdi sadece akşamları kullanabiliyorum, çünkü sabah koyduğum sanki akıp gidiyor hiç kalmıyor içerde

Kızlar doktor beni 1 ay sonrasına çağırdı 16 haftalık olcak o zamana kesin öğrenirim birde şimdilik sadece decavit vitamin verdi idrar yolu enfeksiyonu varmış ona ilaç verdi okadar başka bir şey demedi ikili testten bahsetmedi bile gerek duymadı açıkçası

Merhaba arkadaşlar.Bugün ikili test için gittim.Şükür ultrasonda bebekle ilgili sıkıntı olmadı ama yine bir sorunum var.Kese sanki yukarıdan aşağı itilmiş gibi yarımay şeklinde.Doktor az su içmeme bağlı dedi.Bu gibi sorun yaşayan oldu mu?

Kızlar geçen hafta ikili test yaptırmıştık sonucu çıkmış doktorum 50.000 de 1 ihtimal olup düşük risk olduğunu söyledi anlayanlar bakabilir mi

Eklentiler

• 608DF083-7792-431E-AC44-0FBBD32DFCFA.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 68
Bugün ikili test için kan verdim. Perinatoloji uzmanı bebeğin çok ufak sınırda dedi ve moralimi bozdu. Kendi doktorum ölçtüğünde gayet haftasıyla günüyle uyumlu çıkan bebek bugün haftasından ufak ölçüldü. Bu doktorlar moral bozmaya ne kadar bayılıyor yaa.

Kızlar geçen hafta ikili test yaptırmıştık sonucu çıkmış doktorum 50.000 de 1 ihtimal olup düşük risk olduğunu söyledi anlayanlar bakabilir mi
Anlamıyorum tahlilden ama şu kadarını diyim orada negatif diyor ben pızitif denilipte sapasağlam doğan bebekler gördüm hiç mi hiç takılma.bende bugğn gittim kan verdim ama mesela muayenede zaten doktor benim muayeneme göre herşey çok iyi dedi ölçütlerini yaptı hepsi çok iyi maşallah

Kızlar merhaba ben bugğn ikili test için gittim sonuç 7-10 gün arası gelecek ama doktorun muayenesi de biraz önden fikir veriyor bu konu da o nedenle içiniz rahat etsin diye söylüyorum eğer muayene güzel geçtiyse sıkıntıda çıkmaz rahat olun bizde çok şükür herşey yolunda

Evet bizimde ölçümler çok iyiydi ense inceydi vs taramanın sonucuda iyi diyo dr ama bilmiyorum işte merak ettim bende

Allah yardımcınız olsun.Ateşinize dikkat edin,yükselmesin.
çok teşekkür ederim ateşim yok ama aşırı halsizim her yerim ağrıyor özellikle baş bölgem. iştahım kesildi birden karnım falan söndü.. yarın doktoruma gideceğim

Kuzum benimde aynı şekildeydi 1 ay kullandım vajinal ama çok kötü tahriş etti heralde, aşırı yanmam oluyor sızlıyor resmen ve ilacı bıraktım 1 hafta oldu hala yanma hissi var

Benim yaptığımı yapmayın. Kafanıza göre bırakmayın bugün hemen lekelenmem oldu. Doktora koşarak gittim. Ne yap ne et ağızdan yut dedi. Tahriş için gynoflora diye fitil verdi. Florası bozulmuştur dedi. Pruluton Depot iğne vurdu. 10+5 im ama 11+4 çıktı. Ve cinsiyet tahmininde bulundu.. yüksek ihtimal erkek dedi. Bacak arasını gördüm pipi gibi çıkıntı vardı daha çok erken degilmi yaa cinsiyet için..

Erkekler daha erken belli ediyor kendini bende 12+0 da gördüm bacak arası boştu kız büyük ihtimal dedi bizede

Yok kafama göre değil doktor paketin bitince daha alma dedi o şekilde bıraktım ben.Aslında 8 haftalıkken cinsiyet belli oluyor ama ultrasonda gözükmüyor normal bencede erkenden söylemesi

Arkadaşlar,fotoya baka bilirmisiniz? yukarıdan bir kasılma var içeri doğru doktor az su içiyorum diye böyle dedi.Bu gibi durumla karşılaşan oldu mu?suyum azmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…