2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arkadaşlar,fotoya baka bilirmisiniz? yukarıdan bir kasılma var içeri doğru doktor az su içiyorum diye böyle dedi.Bu gibi durumla karşılaşan oldu mu?suyum azmış
Eki Görüntüle 3168532
çok geçmiş olsun ben normalde deli gibi su içen biriydim. günde 4 lt falan severek rahatça içerdim. ama hamilelikten beri 1 yudum bile zorla içiyorum. doktorumun bana tavsiyesi, yudum yudum içebilirsin oldu. bu bende işe yaradı. kese şekli su azlığı vs hiç bilemiyorum ama suyu her halükarda çoğaltmamız gerekiyor

kızlar ters rahimle ilgili bir video izledim instagramda bir doktor baya iyi anlatmış. Belki rahatlatır bu durumu olanları.

Ben kendime almaktan bebeğe almadım şuan bişe cinsiyetin kesinleşmesini bekliyorum ama herşeyde o kadar pahalı ki
Hem de aşırı pahalı. Bebek aşırı hızlı büyüyor ve çoğu şeyi giyemiyor bile. Dolaptan ikinci el alayım diyorum bazen ama orda bile insanlar kullanılmış kıyafeti 0 fiyatına satmaya çalışıyor.

Ben kendime almaktan bebeğe almadım şuan bişe cinsiyetin kesinleşmesini bekliyorum ama herşeyde o kadar pahalı ki
evet yaaa geçen gün birkaç mağaza gezdim bebek arabası puset vs uçmuş gitmiş hatta yılbaşından sonra tekrar zam gelir dediler

Kızlar biliyorum çok erken ve bnm ilk bebek olduğu için çok daha erken ama bugğn sabah yine hissettim bebeğimi üstelik eşimde hissetti telefona bakıyordum bir kabartı hareket tuaf bişi hissettim hemen eşime seslendim kımıödamadım o elini koydu oda o minnacık hareketi hissetti aynı yerde ve ben ilk hissettiğim den beri solda diyordum ama karından bakılmadığı için bilememiştik dün karından baktı tamda hissettiğimiz yerde ve bugünde aynı yerde hareket etti minnoşum çok heyecanlıydı

Çok şaşırdım gerçekten :) ilk gebeliğimde 18 haftada ben hissettim eşimin hissedebilmesi için 4-5 hafta daha geçmesi gerekti. Çok zayıf mısınız? Belki zayıf olanlarda daha erken hissediliyordur

Çok şaşırdım gerçekten :) ilk gebeliğimde 18 haftada ben hissettim eşimin hissedebilmesi için 4-5 hafta daha geçmesi gerekti. Çok zayıf mısınız? Belki zayıf olanlarda daha erken hissediliyordur
Yok aksine tombulum hatta doktorda çok erken dedi ama bn normaldede vücudumda en ufak şeyi hissederim ondan mu bilmiyorum telefona bakıyordum dikkatim orda değildi his mi dedim emin olmak için bekledim elimi koydum eşime seslendim o elini koydu bn içimde hissederken aynı anda oda parmağının altında hissetti tesadüf olamaz dedik ama ztn bn hep solda deöiştim ilk tutunma zamanı doktor direk sola baktı oradaydı hissettim yerde bu nasıl bir mucize yaa aklım çıkacak inşallah hemen hepimiz hissederiz bir an önce çünkü acaip heyecanlandık biz ne garip his

ben de bugün ikili test yaptırdım doktor bebişi 12+2 ölçtü 12+5 olması gerekiyordu kendi doktoruma sordum bi şey olmaz boş ver dedi..
kendi doktoruma da grip için gittim 3 adet ilaç yazdı şimdi kullanma diyenler oluyor bu her ağızdan gelen sesleri nasıl kapatmalıyız

kızlar bu arada devlet hastanesinde 2li testi yapan doktor 5 aylıkken perinatolojiye git mutlaka dedi. açıklama yapmadı. böyle bir şey duyan var mı perinatoloji neye bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…