2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Maşallah benimkisi de çok yaramazdi bı saniye durmadı eli kolu sürekli hareket halindeydi oynayıp durdu

Kromozom bozuklukları tespit ediliyor down sendromu gibi yani bunlar kalıtsal olduğu için önden müdahale yapılamıyor malesef sonuca göre gebeliği sonlandırma hakkı sunuluyor bende bugün yaptırdım ense kalınlığı normal çıktı doktorum %60 testin sonucu belli oldu zaten dedi bende kabul ettim yaptırmayı 2 hafta sonra çıkcak sonuç

Benimde ilk hamileliğim sancılı :) Bu hamileliğim kusmalı geçiyor 1 hafta hastanede yatırdı bu sıpa Amiin sağlıcakla alalım kucağımıza
Ah ah her hamilelik farklı oluyor diye bosuuna dememişleraz önce bir uyku geldi kız ölü balık gibi serildik yatağa 7 de bir yattım gözümü actom saat 22.20 olmuşsanırsın sırtımda taş taşıdım

annem dişine sarımsak koyuyor bilmiyorum bir araştırın isterseniz doğal antibiyotik ama doktora sorun

Merhabalar herkese, 9. haftanın içindeyim ama dünden beri bütün belirtilerim gitti. Hatta hayatımı aşırı zorlayan bulantılar bile yok oldu. Endişe ediyorum, var mı aranızda benim gibi?

Akşamları burnum tıkanıyor derinden nefes alıyorum başka bir hastalık belirtisi de yok gebelik nezlesi diye bişey varmış bu olabilir mi acaba
Benim yaklaşık 1 haftadır bu durumda. Burun kemiğinde eğrilik vardı bundan kaynaklı zor nefes alıyordum zaten bide hormonlar damarlarda genişlemeye neden olduğu için burun tikanikligi oluyormus gebelikte. Benim birleşti . Burun iptal oldu

Herkesin sabah bulantisi olur benim niye akşam bulantım oluyor.. gaz dolu resmen midem özür dilerim gegirmekten bı hal oldum. Şimdi yataktan kalkıp bisiler yicem belki düzelir.

Tüm ağrıları da benzer yaşıyoruz en kötüsü bu olur inşallah

Herkesin sabah bulantisi olur benim niye akşam bulantım oluyor.. gaz dolu resmen midem özür dilerim gegirmekten bı hal oldum. Şimdi yataktan kalkıp bisiler yicem belki düzelir.
Benim de oluyor aynısı :) akşam sebze yemek lazım makarna pilav pizza gibi karbonhidrat tüketince oluyor

Kim dedi yasak diye ? Benim doktorum yasak demedi ama küçük olduğu için daha göremedik cinsiyetini 16. Haftada gittiğim de öğrenirim insAllah gösterirse
Öyle bir yasak varmış, kürtaj yaptırırlar diye, 18 haftadan önce cinsiyet söylenmiyormuş. 18 hafta sonrası kürtaj zaten yasak olduğu için. Sizin dr unuz insiyatif göstermiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…