2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar selam ben yaklaşık 1 aydır işe gidemiyorum, doktora gitmek dışında dışarı çıkamıyorum. O kadar bunaldım ki! Ayakta 10 dkdan fazla durunca kesin kusuyorum ve aşırı bir gaz oluşuyor midemde. Sürekli yatıyorum. Genel olarak sürekli midem bulanıyor ya da ağrıyor. İşe gidecek durumda değilim araba kullanmam tehlikeli oluyor. Oğlumu 2 hafta önce kreşten almam gerekti ve arabda öğürmeye başladım tam trafiğin ortasında çekecek yerde yok. İşim evime uzak araba kullanırsam kesin sıkıntı çekerim. Neyse sorun şu rapor hakkım doldu, 3. Ayda geçmesini umuyordum açıkçası salı 12. Haftaya gireceğim ve hala aynıyım. Bu halde nasıl işe gideceğim 10 gün yıllık iznim var 5 5 onları alsam o zöana geçer mi acaba? O kadar bunaldım ki psikolojim bozuldu, hayatımda hiç bu kadar evde kalmamıştım. İşe gitmem gerwkiyır ama geçmezse ne yapacağım? İnsan içine çıkacak durumda değilim oturunca ya da ayaktaysam 20 sn de bir geğiriyorum (kusura bakmayın). Odada öyle nasıl duracağım of inşallah geçer. Oğlumla da hiç ilgilenemiyorum babası sağolsun evin işini her şeyi o yapıyor.
heyet raporu alabilir misiniz? allah yardımcınız olsun inşallah hemencecik geçer..

Kızlar suan 8.haftadayım ve aşırı halsizliğim var. Hicbir sey yapmaya enerjim yok.tek olduğum için kahvaltimi yemeğimi kendim hazırlıyorum onun harici evi supurmek bulasiklar vs gözümde buyuyor hep.bazen canim biseyler istiyor ama yapmak çok zor geliyor corba yapip içiyorum sadece.yemek harici yatmak istiyorum.siz de böyle misiniz sürekli hasta gibiyim.:KK43:
Ben de öyleyim maalesef

heyet raporu alabilir misiniz? allah yardımcınız olsun inşallah hemencecik geçer..
Çok teşekkürler. Bilmiyorum ki, doktorum çok umursamıyor geçer diyor. 10 günlük raporu zor yazdı. Doktorlar sanırım hamilelerin abarttığını düşünüyor, işe gitmemek için e uydurduğumu da düşünüyor olabilir. Doktoruma da dedim ilk hamileliğimde de kusma oluyordu ama 1 gün bile ne izin ne rapor aldım hatta en kötü zamanlarımda mesaiye kalmıştım. İnşallah geçer yoksa heyeti düşünebilirim ama bu durumlarda heyet veriliyor mu hiç bir fikrim yok

Dikensi bir ağrı mı?bende öyle ağrı var parmağımla gostere biliyorum
Aynen öyle hatta bebeği hissediyorum sol tarafa ne zaman geçse orda sancı oluyo kontrollerde de bebis solda oluyo genelde kendi bedenimi çok iyi tanıyorum o yüzden kızımda 11 ci haftada hissetmeye başlamıştım bununda 9 cu haftada başladım doktor doğru hissetmiştim dedi

Çok teşekkürler. Bilmiyorum ki, doktorum çok umursamıyor geçer diyor. 10 günlük raporu zor yazdı. Doktorlar sanırım hamilelerin abarttığını düşünüyor, işe gitmemek için e uydurduğumu da düşünüyor olabilir. Doktoruma da dedim ilk hamileliğimde de kusma oluyordu ama 1 gün bile ne izin ne rapor aldım hatta en kötü zamanlarımda mesaiye kalmıştım. İnşallah geçer yoksa heyeti düşünebilirim ama bu durumlarda heyet veriliyor mu hiç bir fikrim yok
benim doktorum da 9 ay rapor mu alacaksın git işine demişti 🙈🙈 ama benim bu kadar kötü bi durumum olmadı 🥺 o yüzden size vermeleri gerekir tanıdık falan olunca hemen ayarlıyorlar 😭

Aynen öyle hatta bebeği hissediyorum sol tarafa ne zaman geçse orda sancı oluyo kontrollerde de bebis solda oluyo genelde kendi bedenimi çok iyi tanıyorum o yüzden kızımda 11 ci haftada hissetmeye başlamıştım bununda 9 cu haftada başladım doktor doğru hissetmiştim dedi
bugün benim de sağda bi sancım var bebek mi acaba 🙈🙈

Kızlar yazdıklarınızı okuyorum da belirtilerinizin olması bebeğin varlığını hissettiriyor. Bende hiç belirti yok bebeğimi ve hamileligimi hissedemiyorum. Acaba birşey mi oldu iyi mi diye düşünmeden duramıyorum. Çalıştığım için bu duruma şükrediyorum tabi. Ve çok hareketli ve koşturmaca halindeyim. Tüm gün ayakta duruyorum. 2 haftaya randevum var umarım herşey yolundadır.

Kızlar yazdıklarınızı okuyorum da belirtilerinizin olması bebeğin varlığını hissettiriyor. Bende hiç belirti yok bebeğimi ve hamileligimi hissedemiyorum. Acaba birşey mi oldu iyi mi diye düşünmeden duramıyorum. Çalıştığım için bu duruma şükrediyorum tabi. Ve çok hareketli ve koşturmaca halindeyim. Tüm gün ayakta duruyorum. 2 haftaya randevum var umarım herşey yolundadır.
Ayni kurku ve süpheler bende de var :KK43:

Ben kaç gündür biraz bişe yemeye başlamıştım dünden beri çıkarıyorum bulantı halsizlestirdi
Ben hiç o derece bulantıdan zorlanmadıma ama olanda azalmıştı iki gündür dün boyu yokluyor sabahları acı su kusmaya başladım huzursuz ediyor oda

Kızlar kahvaltı yaparken daha önce dolgu yaptırdığım dişimin dış kısmı kırıldı yanağıma doğru olan kısım 😔 hamileyken hiç bi işlem yapmazlar mı şu an bilgisi olan var mı
Merhaba hamileyken dolgu yapılıyor diye bilmiyorum. Benim de aynı durum olmuştu yapılmıştı ama doktorunuza danışın yine tabi

X