2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba ben döndüm biraz kafami rahatlatmak istedim :)
Bebegim pazar günü bir yasina girdi basimiz 46cm boyumuz 76cm iki tanecik de disimiz var:)
Yürümüyoruz daha ama baybay alkis gel gel yapiyoruz anne baba dede annene ve bu ve buraya diyoruz kelime cikarmaya calisiyor olsak da tam cikaramiyoruz:) ne istedigimizi biliyoruz olmazsa kiziyoruz bagiriyoruz kendimizi arkaya atiyoruz disari cikmayi cokk seviyoruz
Ya hosgekdin. Gittiğinde kendimi çok suçlu hissettim. Maşallah ❤️❤️

Bebeğim mama sandalyesinden yiyecekleri yere attığında veya yapmaması gereken bir şey için yapma , hayır dediğimde hemen gözleri doluyor ve ağlıyor . Kesinlikle yüksek sesle, korkutarak söylemiyorum. Normal konuşma gibi söylüyorum.
Çok mu hassas, duygusal yoksa bir şeyi yanlış mı yapıyorum. Sizin bebekleriniz de böyle mi ?
Canım benimki de öyle. Ya da hep mizmizdi ben sadece prizler tehlikeli şeyler konusunda yapma etme diyorum
. Ya da hemen aklını celec3k başka bir şeye yönlendiriyorum. Sende öyle denesene

Ben yarın için doğum günü planlamıştım, kendim evde hazırlarım diye düşünmüştüm. Hesapta olmayan tadilat tamirat işleri çıktı, düne kadar ev perişan haldeydi. Akşam biraz toparladım . Bugün de hazırlık yapacağım aklımdaki menüleri yapamayacağım. Bana pratik, lezzetli, göz dolduran tarif yazabilir misiniz?
Ev yapımı hazır yapan yer bulamadım .
Çok stresliyim.
Tarihi değiştiremem çünkü il dışından gelecekler izinlerini ona göre ayarladılar 🥹🥹🥹

Götürdük kan verirken ağladı tabii ki ama doktor saflık mı yaptı ne yaptı vitaminlere bakılmadı sadece tam kan bakılmış bi daha da aldırmam kan man sinir oldum ya bebek bu kaç kere kan verebilir ama götürmek lazım canım demir damlasına falan devam etmek için değere bakması lazım kansızlık vs düşükse ona da takviye verir
ayy üzüldüm ya keşke hazır alınmışken her şeye baksalardı 🥴

Bebeğim mama sandalyesinden yiyecekleri yere attığında veya yapmaması gereken bir şey için yapma , hayır dediğimde hemen gözleri doluyor ve ağlıyor . Kesinlikle yüksek sesle, korkutarak söylemiyorum. Normal konuşma gibi söylüyorum.
Çok mu hassas, duygusal yoksa bir şeyi yanlış mı yapıyorum. Sizin bebekleriniz de böyle mi ?
ay galiba çok hassas. ben kızdığımda selim inadına yapıyor sanki gözlerimin içine bakarak ve gülerek 🤣🤣🤣 zor sabrediyorum 😭

Ben yarın için doğum günü planlamıştım, kendim evde hazırlarım diye düşünmüştüm. Hesapta olmayan tadilat tamirat işleri çıktı, düne kadar ev perişan haldeydi. Akşam biraz toparladım . Bugün de hazırlık yapacağım aklımdaki menüleri yapamayacağım. Bana pratik, lezzetli, göz dolduran tarif yazabilir misiniz?
Çok stresliyim.
Tarihi değiştiremem çünkü il dışından gelecekler izinlerini ona göre ayarladılar 🥹🥹🥹
kolay gelsin hiç sıkma canını birkaç saatte halledersin
ben olsam hızlı olsun diye şunları yapardım
mercimekli köfte ya da kısır
makarnalı garnitürlü yoğurtlu salata (amerikan salatası mı deniyordu tam hatırlayamıyorum)
hazır yufka ile tepsi böreği
tatlı olarak da cupcake yapardım ya da sunum kaseleri varsa magnolia tarzı bir şey

Çok stresliyim.
Benim aklıma pratik tarif gelmedi ama instagramda rümeysa mutfakta sayfasına bi bakabilirsiniz tam istediğiniz gibi tarifler var

kızlar 1 yaş kan tahlilini aile sağlık merkezinde yaptırabilir miyiz? sürekli götürdüğümüz doktor özelde çalışıyor ve hastane uzak

kızlar 1 yaş kan tahlilini aile sağlık merkezinde yaptırabilir miyiz? sürekli götürdüğümüz doktor özelde çalışıyor ve hastane uzak
Bizim aile hekimliğinde 7 yaşından küçük çocuklardan kan alamıyorlar, deneyimleri yok. Gitmeden arayıp bi sorun isterseniz.
Ben üniversite hastanesinde yaptırdım.

Sanırım sağlık ocağından sağlık ocağına değişen bi durum bizim burdakiler alıyor ben yaptırmasamda tabi gitmeden arayıp sorun isterseniz her ne kadar tahlil alsalarda sonuçlar için yinede kendi doktorunuzla görüşmeniz gerekecektir

Kızlar günaydın bebişim 11 kg boyu 81 cm 7 tane dişimiz var gelişiminden çok memnunum allahıma şükürler olsun yürüyor iki aydır koşuyor hatta ama hala bilinçli bir kelime yok kendi kendine sesler çıkarıyor bebekçe konuşuyor bence ama 18 aylık birkaç kelime söyleyebilmeli diyorlar 6 ay içinde gelir mi o kelimeler acaba😕

Çok stresliyim.
Kolay gelsin çok haklısın insan çok geriliyor bence hemen gelicek olucak yakınlarından bir kaç kolay çeşit istemelisin en basit bir kek bir makarna salatası pastan olur zaten kolay bir kurupasta karışık biri de sarmayı halletse bomba olur🥰🥰inşallah gönlüne göre geçer iyi ki doğmuş bebişkon🍭🍭🍭🩵

X