2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bende de tam tersi canım çok şey istiyor ama yurt dışında olduğum için istediğim lezzeti bulamıyorum.2 gündür canım lahmacun istiyor evde kendim yapmaya çalışcam.normalde ete düşkün biri değilim ama şuan canım hep kebaplar dönerler istiyor

Kızlar çatlak oluşmasın die krem ya da yağ kullanmaya başlayan var mı neler öneriyorsunuz?

Yaaa kıyamam sizee .. ayrı duyguları hissedince insan bide bulamayınca bı tuhaf oluyor. Bazen tr de olsan da istediğini alamiyorsun böyle bı durum da var.
Kızlar çatlak oluşmasın die krem ya da yağ kullanmaya başlayan var mı neler öneriyorsunuz?
Sebamed Bebek yağı kullanmaya başladım ben. Çünkü çok çabuk göbeğim çıkmıştı diğer gebeliklerimde. Goguslerinize basenlerinize sürmeyi unutmayın kizlar.ben sadece karnıma surmustum karnımda bı tane çatlak yok memelerim ve basenler çatlak

Ay goguslerime keske surseydim valla en cok orasi cok fena

Evet haklısın tr de de farklı sebeplerden alınamıyor.

İyi akşamlar her kese,benim ilk hamileliyim ama çok kötümserim,o kadar korkuyorum ki az ağrı olsun acaba bir şey mi oldu gibisinden düşünüyorum.Doktora gittiyimde tansiyonumu ölçüyorlar her yükseliyor,benim gibi olan var mı?

Kızlar 3 gün önce doktora gittiğimde kese vardı bebek yoktu. 3 gündür aşırı grip oldum. Öksürüp hapşırmaktan karnım çok ağırdı kadın doğuma da gittim. 3 Günde büyümüş sıpa bugün gördük çok şükür. Kalp atışı için de 1 hafta sonra duyulur dedi dr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…