2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Oncelikle gecmis olsun, Haziran ayinda bebegimin kalbinin durmasi sonucu kurtaj oldum, drum iki adet dönemi korunmamin yeterli olacağını söyledi. Eylul de tekrar hamile kaldim. Su an 8+1 haftalık olduk. Rabbim doğru zamanda tekrar sağlıklı gebelik nasip etsin

Kızlar merhabalar dün kontrole gittim bugün de sata göre 1 gün fazla çıktı 8+4 olması gerekirken 8+5 çıktı normalde satı bir gün geriden takip ediyordu yani 8+3 bekliyorduk resmen bizimle eğleniyor bebek

arkadaşlar benim şuan 7+5 kalp sesini duyduk çok şükür ama hep bir endişeliyim çünkü 42yaşındayım ve korkuyorum aranızda benim gibi yaşı olan anne adayı varmı yada sorun yaşayan varmı

Erken daha inanki benim sat 1 eylül hiç gitmedim daha doktora kendimce hesap yapıyorum 13 ekime randevu aldım o zamana 6. Hafta oluyor erkenden gittikçe bir sürü şey çıkıyor içimiz içinizi yiyor
benim de 4 hafta 4 gün betam 2200 yarına ramdevu aldım gitmesem mi :/

arkadaşlar benim şuan 7+5 kalp sesini duyduk çok şükür ama hep bir endişeliyim çünkü 42yaşındayım ve korkuyorum aranızda benim gibi yaşı olan anne adayı varmı yada sorun yaşayan varmı
dün istanbulun en iyi hastanelerinden birinde beta testi yaptırdım yaşım 39 dedim yaşım nedeniyle stres yapıyorum artık 28 yasında nerdeyse hastamız bile yok dediler :)

Kalp atışı 8+3 listeye eklermisin

Arkadaşlar midem çok bulanıyor benim gibi olan var mı
Benim kokuya o kadar hassasiyetim olduki son günlerdr herşey kokuyor ve midem bulanıyor ama acıkıyorum ve yiyorum da su midemi bulandırıyor çikolata çok severdim hergün yerdim hiç canım istemiyor çok değişik şeyler yaşıyorum maskeyle dolaşmaya başladım artık

Kürtajdan 2 ay sonra hamile kaldım. Kurtajdan hemen sonra ki ay kimyasaldı. Bir sonraki adetim olmadı zaten şuan hamileyim.

Canım 41 yaşındayım, doktora gittiğimde hemşire 54 yaşında ikiz doğuran var burada dedi. Allah büyük rahat ol. Sen elinden geleni yaptın gerisi Allah’a kalmış.

Beeeeen iki
Arkadaşlar midem çok bulanıyor benim gibi olan var mı
haftadır yada daha fazla yatıyorım midem bulanıyor kusmuyorum ama hep bulanıyor başım hep sallanıyor gibi sarhoş gibi bir şeyim beta vurdu sanırım.hiç mi hiç yiyemiyorum en sevdiğim yemekleri bile zorla yiyorum sonrası bulantı ve yatıyorum Allah hepimize sağlık versin

Kızlar bugün 8+6 haftalık hamileyim, kısmetse yarın 9+0 olacağım ama adet olacakmış gibi kasık ağrılarım var, benimle aynı haftalarda olup bu tarz şikayeti olan var mı?

Benimde midem çok bulanıyor. Aslında karnım acikiyor. Canim bisiler istiyor ama ne istediğini tam bilemiyorum. Sofra kuruluyor hepsi bana mide bulandırıcı geliyor..güçten düşmeyin diye hoşuma gidenlerden yemeye çalışıyorum. Yedikten sonra midemde sanki halay çekiyorlar. Nasıl bulaniyooo.. istesemkendimi tutsam kusmaya bilirim ama kusunca çok rahatlıyorum. Sanırım az az ve sık beslenmeliyiz. Beni görenler bu ara yüzün sapsarı olmuş diyor

Kürtaj sonrası regl olmadan hamile kaldım 9 haftadayım şuanlık sıkıntı yok.
Haklısın canım İlk üç ay için öyle dedi ama mantıklı mı bilmiyorum dahiliye doktoru kullan demişti ama kadın doğumcu ilk üç ay kullanma dedi birkaç doktora yine soracağım
Bana da Kadın doğum doktorum kullan dedi normalde sonra veriyoruz ama düşük diye ilaç önerdi.
Kızlar bugün 8+6 haftalık hamileyim, kısmetse yarın 9+0 olacağım ama adet olacakmış gibi kasık ağrılarım var, benimle aynı haftalarda olup bu tarz şikayeti olan var mı?
9+0 yarın benimde dizlerime kadar inen ağrım var perşembe doktora gittim sorun görünmüyor olabilir çok ayakta durma normalden farklı olursa gel dedi

Ya kızlar bişey sorucam kabızlık çekip laxamot kullanan var mı? Benim doktorum verdi bu ilacı ama beni ishal yaptı ve aşırı gaz yaptı bu ilaç bana normal mi kabızlık ilacı ishal yapar mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…