2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar göbeği çıkan var mı ya benim ödem mi bebek mi gaz mı bilmiyorum sanki erken gibi ama pantolonların beli sıkmaya başladı normaldede biraz vardı göbeğim ama bir kaç gündür şişkinlik hissediyorum 1 kg almışım

Bugün 7+5 oldu. Ben 50 kilo üzerini ilk hamileliğimde gördüm :) 30 yaşındayım ortalama hep 48-49 kilo oldum bu yaşıma kadar :)
Ne güzel işte inşallah sağlıkla ilerler bebeklerimiz. ben bir şey soracağım bugün sata göre 7+2yim bebeģim tam 7 haftalık kalp atışı için gittim bugün karından baktı yok drdi sonra vajinal baktı gördü ama bana dinletemedi ses ayarını bulamamış normaldir bu durum deģil mi? Doktora sordum gayet normal sağlıklı bir sıkıntı yok dedi ama işte düşünmeden edemiyorum

bende de bir hafta içinde çok şişti nedense dışarıdan baya belli 8+5 şu anda bu kadar çıkmaması lazım ama çok çıktı şişkinlik diye düşünüyorum :)

bende de bir hafta içinde çok şişti nedense dışarıdan baya belli 8+5 şu anda bu kadar çıkmaması lazım ama çok çıktı şişkinlik diye düşünüyorum :)
Aynen bende öyleyim belli oluyo baya özellikle akşama doğru daha belirginleşiyo

Arkadaşlar ben mide bulantısı için prilam kullanıyorum midem de şişkinlik hissettiğim anda da mandalina tüketiyorum içerdiği asit nedeniyle midemin rahatlmasini sağlıyor. Sizlere naçizane tavsiyem...

benim de göbeğim çıktı biraz, ben de bi gariplik var sanıyordum :) bir çoğumuzda olmasına sevindim.

Midem çok kötü olduğunda madem suyu içiyorum bana iyi geldi ama tabii günde 2 taneyi aşmamalı :)

benden 1 ay sonra istedi doktorum. genel bi kaç testi bir sürü şey yazıp verdi.

günde 1 defa o da sabahları tuvalete çıktığım için akşamları benim de karnım çok çıkıyor kıyafetlerde bir türlü rahat hissedemiyorum, kot giyemiyorum. zaten dar giymeyi sevmezdim ama rahatsız etmeye başladı..
midem de hep bi karışık halde. kusmuyorum ama öğürme geliyor. genelde açken oluyor okul dönüşü ve sabahları uyandığımda.

Arkadaşlar iyi akşamlar, ben çok kötü grip oldum. Tat ve koku var ama boğazım çok kötü, burnum tıkalı. Daha çok erken, 6. haftaya girdim, sizce sorun olur mu? Sadece 1 tane parol içtim ateşim çıkıyordu. Öneriniz var mı? Başına gelen ve sorunsuz atlatan oldu mu? İlk 3 ay çok tehlikeli diye okudum

Prilam mi yazdı canım sana

Bol bol limon mandalina tüket en doğal ilaç bişe olmaz Allah'ın izniyle.. geçmiş olsun canım

Bende de aynı şekilde oldu rahat ol
Bazı doktorlar dinletmiyor sanırım gösteriyorlar küçük diye sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…