2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arkadaşlar, düşük yapıp ya da bebeğin kalbi durduğunda bunu hiss etmemiş ola bilirmiyiz?

Bende öle düşünüyorum canım saglıkla gelsin miniğin
Kürtajdan 2 ay sonra hamile kaldım. Kurtajdan hemen sonra ki ay kimyasaldı. Bir sonraki adetim olmadı zaten şuan hamileyim.
darısı basıma canım inşallah sağlıkla kucağına al sende inşallah

Kızlar bugün 8+6 haftalık hamileyim, kısmetse yarın 9+0 olacağım ama adet olacakmış gibi kasık ağrılarım var, benimle aynı haftalarda olup bu tarz şikayeti olan var mı?
Bende 9+3 üm arada benim de oluyor. Belki bebek büyüdüğü için arada ağrı oluyor olabilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, düşük yapıp ya da bebeğin kalbi durduğunda bunu hiss etmemiş ola bilirmiyiz?
Düşük belki kanamadan dolayi hissedilir anlasilir ama benim bebegimin 6+1de kalbi durmuştu 8 haftalikken kontrole gittim orda ogrendim kalbi durdugunu hicbisey hissetmemistim.

merhaba 4 hafta 5 te bebeği gördünüz mü ben de kese gözüktü ama bebek gözükmedi haftaya gel dedi
Ben 5+4 te gitmiştim kese boştu doktorum çok normal olduğunu söylemişti sizin daha erken bebeğin olmaması çok normal stres yapmayın 7+4 te hem bebeği hem kalp atışını duymuştum

Ben 8 haftalık oldum 5. Haftadan beri kanama alanı var günde iki tane progestan kullanıyorum çok ağrı oluyo uzun süre oturamiyorum ayakta kalamiyorum ama sürekli yatma gibi bir şansım da yok .. Allah yardımcımız olsun hepimizin inşaallah

5. Haftada keseyi gördü haftaya gel bebek için dedi gitmedim 7+ 4 olunca gittim hesapladim ki bir daha kalp atışı için gitmeyeyim diye

İnş canım bizde de durum aynı dış gebelik degilde düşük yaşadım.suan senden 1 hafta geriden geliyorum kasık ağrısı oluyor arada sende de var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…