2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
Newvit ve ocean microfer kullanıyoruz halbuki hep düzenli kullandım zaten Dr da demişti d vitamini 2 yasa kadar kesin kullanılıyor ama demir kan değerine göre
Maalesef yeterli gelmiyor zaten çok düşük durumlarda daha etkili olan şurupları öneriyorlar, benim oğlumun dmeir ilacına alerjiisi var biz hiç kullanmıyoruz düşün mama aldığı için sınırdaydı değeri ama şimdi mamayı da azalttık, beslenmesi iyi ama yeterli gelmiş midir bilmiyorum

Hamileliğin kaçıncı ayında bıraktı bebeğiniz emmeyi

İnşallah gelmiştir canım ya

Kizlar kan degerlerine göre bizim ferritin çok düşük 10.4 çıkmış yarın doktorla gorusecegiz de merak ettim düşük cikan var mı ne diyorlar
Bizim demir 46 çıkmıştı 60 olması gerekiyormuş en alt. Ocean damla kullanıyorduk. Ocean şurup alın onun demir miktarı daha yüksek 3 ay sonra tekrar bakarız dedi doktor. Önce başka marka aldık demir şurubu ama çok kötü idi tadı içmedi. Ocean şurup iyi bayılarak içiyor

Hemoglobin 10.4 normal sınırda görünüyor aralığı 9.8-13.7 arasında imiş
Çok teşekkürler biraz içim rahatladi evet internette de araştırdım doktor da bugün yazdı kan değerleri düşük demire devam diye neyse dikkat edeceğiz napalim
Ben sabah emziriyorum sonra demir ve d vitamini damlasını veriyorum
İlk başlarda ayrı ayrı arayla yani verdim ama şimdi zaten sabah emzirip anneme bırakıp ise gidiyorum ikisini aynı anda vererek yanlış yapmiyorumdur umarım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…