2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
Kızlar nasılsınız ?
Ya benim ki duşa kabinde yıkanmaktan korkuyor ama duşa kabinin önünde leğeni ile yıkasam sıkıntı yok 😂🤣🤣
Leğeni duşa kabine koyup denedim gene ağlıyor , korkunç geliyor herhlde nasıl alıştıracağım ya
Kendi kucağında yıkamayı denesen? Ben öyle yapıyorum küvet işi çok yoruyor beni 😅

Kendi kucağında yıkamayı denesen? Ben öyle yapıyorum küvet işi çok yoruyor beni 😅
Ay canım denedik babasının kucağında benim kucağım da daha görür görmez başlıyor 🤣 hadi dedim duşta ki musluğu kapatayım kovasına doldurup yıkayayım yok duşa kabine girince hop başlıyor . Leğene koy yıka sudan çıkmak istemiyor 🤣🤣
Başlarda küvet iyiydi de şimdilerde durmuyor ki kalkmaya çalışıyor , eğiliyor , bi de artık suya daha hızlı vuruyor her taraf su banyo da 😃😃😃

Kızlar nasılsınız ?
Ya benim ki duşa kabinde yıkanmaktan korkuyor ama duşa kabinin önünde leğeni ile yıkasam sıkıntı yok 😂🤣🤣
Leğeni duşa kabine koyup denedim gene ağlıyor , korkunç geliyor herhlde nasıl alıştıracağım ya
Ben de geçen ay başladım kabinde küvetin içinde yıkamaya. İlkinde çok korktu bana yapıştı ağladı, içine su doldurdum oturttum , zor ikna oldu, oturdu suyla oynamaya başladı. Sonraki yıkamalarda da korkmadı artık. Küvetin içine oyuncak koyun.

Bizimki gece beşiğinde yatmak istemiyor, ayağa kalkıyor, bizim yatakta uyumak istiyor son günlerde. Sizde de var mı böyle bi durum?

Kızlar bebelerimizin 1 yaşı yaklaşıyor, erkek anneleri doğum günü için kıyafeti nerden alacaksınız hiç baktınız mı? Buraya da atar mısınız fikir olsn 🌸

Ben de geçen ay başladım kabinde küvetin içinde yıkamaya. İlkinde çok korktu bana yapıştı ağladı, içine su doldurdum oturttum , zor ikna oldu, oturdu suyla oynamaya başladı. Sonraki yıkamalarda da korkmadı artık. Küvetin içine oyuncak koyun.
İyi alışmış sevindim . Biz neler neler denedik maalesef olmuyor önüne oyuncak koysakta bakalım bilmiyorum 🤷 nasıl olacak , alışacak illa ki bakalım ..

Kızlar bebelerimizin 1 yaşı yaklaşıyor, erkek anneleri doğum günü için kıyafeti nerden alacaksınız hiç baktınız mı? Buraya da atar mısınız fikir olsn 🌸
Valla yaz zaten hiç düşünmedim . Anlamıyor da hiç . Sarı bi tulumu var onu giydiririm olmadı . Eylül zaten sarı renk uyar gibi ay bilemedim

Screenshot_20240722-213949.jpg

Bizde bu takımdan var, bunu giydirebilirim

Reflusu olabilir mi? Doktoru ile paylastin mi? Benim kizimin da reflusu var ve gercekten cok zor. Belirtiler soyle; emerken aglama memeyi itme kendini geriye atarak aglama, agzina surekli bisiler gelmesi ve ogurme hareketi, emdikten sonra kusma bazen fiskirarak.. cok yorucu gercekten, tedavi icin ilk gastrotuss diye bir surup verilmisti etkisi cok da olmayinca motis diye bir suruba gectik.. halen kusuyor ama miktari azaldi..
Birde atak haftalarinda iyice abartiyor..
Aslinda bende tecrubeli annelere sormak istiyorum boyle bir durum yasayan varsa nasil cozum buldunuz??
Merhaba reflünüz geçti mi motisi ne kadar süre kullandınız? Doktor bize de verdi ama prospektüsünü okuyunca hiç içime sinmedi

X