2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok şükür sağlıkla kavusmussun Allah bağışlasın güzel günlerini hep görmek nasip olsun teker teker kavusuyoruz yavrularımıza benimde 3 günüm kaldı Allah'ın izniyle

Hadi gözün aydın canım Rabbim sağlıkla kolaylıkla büyütmeyi nasip etsin küçük doğanlar daha çabuk toparlıyor sizin de öyle olur inşaallah

Canımm sağlıkla büyüsün inşallah gaz sancısı bizim de başımızda damla kullanıyoruz

Bazen oluyor yürürken baskı kafa varmış gibi orda dr her şey yolunda bebek pozisyonunda bekleyeceğiz dedi çatı muayenesi yine yapmadı. Nst de küçük sancılar çıktı ama ağrın ondan değildir dedi. Bana kalsa bugün doğuruyordum bakalım daha bekleyeceğiz
Seninki de sezaryen mi oldu grupta daha normal doğuran yok sanırım. Allaha şükür hemen toparlamış allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Ben de geçtiğimiz pazartesi 37+4’te sezeryan ile doğum yaptım bugün 1 haftalık olduk bile
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sezaryeni siz mi istediniz yoksa tıbbi bir gereklilik mi vardı? Tüp bebekte sezaryen yapıyorlar hep diyorlar ben de normal istiyordum grupta da kimseyi göremeyince yavaştan tırsmaya başladım

Benim doktorum normal dogumu gundeme bilr getirmedi bende sormadim acikcasi serzayan istiyordum zaten yasim 39 benekde zayif normal istesemde yapmazlardi sanirim aslinda dursa durursu daha sanci vs bisey yoktu ama araya bayram girdigi icin riske atmadi sanitim birde disarda daha güzel kilo aliyor

Selam kizlar maşallah doğum yapanlarin sayisisi artiyor Gözünüz aydın Rabbim sağlıcakla büyütmek nasip etsin doğum yapan arkadaşlara darısı bize inşallah kolaylıkla kavuşuruz bebeklerimize bende normal bekliyorum nasip olursa daha çok var gibi geliyor 36+3 olduk ama zorlanmaya başladım doğumdan sonra gebelikte sıkıntılar bitiyormu bir rahatlama oluyordur İnsallah

Biri bitip diğeri başlayacak muhtemelen

Biri bitip diğeri başlayacak muhtemelen
Evet doğru en azından mis kokusuyla yorgunlugumuzu uykusuzlugumuz alır götürür diye düşünüyorum...anneler grubundan da görüyorum uzun zamandır yoktum okuyup çıkıyordum çok az kalmış senin çok heyecanli heran bebeğine kavusabilirsin sağlıkla ve kolaylıkla olsun inşallah

Amin inşaallah hepimiz hayırla sağlıkla kolaylıkla kavuşalımız kuzularımıza evet yavaş yavaş sona geliyoruz

Ben varım ben de normali bekliyorum. Dünden beri hafif pembe lekelenmem var. Ebeye sordum nişanın parça parça gelmesi gibi düşün dedi. Bugün kontrolüm var bakalım nstde bir şey çıkacak mı

Benim de işte 1-2 hafta içinde gelir dedi 37+4 oldum nst de minik sancılar gördük ama o kadar bakalım artık merak içerisindeyim
Hepsinden olabilir hayırlısı olmuş işte sağlıkla kavuşmuşsunuz gerisi önemli değil bence
Benim de 37 ye girdiğim gibi ağrılar başladı bakalım inşallah geçer

Benim ağrılarım uzun zamandir ara ara oluyor canım ama bir doğum belirtisi yok sancida çıkmıyor 40 i bulabiliyor normal doğumlar o nedenle sabırla bekleyeceğim..sendemi normal bekliyorsun kaç oldunuz ?

Benim ağrılarım uzun zamandir ara ara oluyor canım ama bir doğum belirtisi yok sancida çıkmıyor 40 i bulabiliyor normal doğumlar o nedenle sabırla bekleyeceğim..sendemi normal bekliyorsun kaç oldunuz ?
Benim doktorum dün 42yi bile bekleriz dedi şartlar uygunsa tabi. Yani tüp bebek diye hemen alalım kafasında değil. Sen egzersizlerini yap strese girme o geleceği zamanı bilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…