2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim doktorum dün 42yi bile bekleriz dedi şartlar uygunsa tabi. Yani tüp bebek diye hemen alalım kafasında değil. Sen egzersizlerini yap strese girme o geleceği zamanı bilir dedi
Doğru canım 42 de doğum yapanda çok çevremde tüp bebek olmasi ile ilgili birsey demiyor benimkide sadece riske atmak istemiyor 40 dan anne karnında sıkıntıya girebilir bebek diye şartlar çok önemli tabi bebeğin kilosu durumu vs. O nedenle herşey yolunda giderse insaallah 40 dan sonra suni sancı ile doğumu başlatmayi düşünüyor buna gerek kalmadan sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah kalbim ilaçsız kesisiz tamamen doğal doğumdan yana buda herkese nasip olmuyor maalesef

Evet onun için biraz çabalamak lazım. En azından elimizden geleni yapalım da gerisi nasıl olursa artık. Rabbim hayırlı sağlıklı kolay kesiksiz dikişsiz normal doğum nasip etsin isteyen herkese

Benim ağrılarım uzun zamandir ara ara oluyor canım ama bir doğum belirtisi yok sancida çıkmıyor 40 i bulabiliyor normal doğumlar o nedenle sabırla bekleyeceğim..sendemi normal bekliyorsun kaç oldunuz ?

Benim doktorum dün 42yi bile bekleriz dedi şartlar uygunsa tabi. Yani tüp bebek diye hemen alalım kafasında değil. Sen egzersizlerini yap strese girme o geleceği zamanı bilir dedi

37+4 bugün normal bekliyoruz henüz allaha şükür her şey yolunda. Tabi bir şey çıkarsa riske atmam direkt sezaryen olur geçerim. Ama şimdilik her şey yolunda olmaması için bir neden yok. 6. Aydan beri pilates ve yürüyüş yapıyorum kilo almadım o güzel oldu ama normal doğum için de çok çabaladım hayırlısı ise allahım inşallah nasip eder isteyen herkese kesisiz dikişsiz yağ gibi doğum nasip etsin hadi tek avazda inşallah

Benim dr 40+6 ya kadar beklerim dedi. Ebe de 39. Haftada rahim kasılmalarını başlatan bir ilaç varmış onunla başlatılabilir dedi dr ile konuşulup bakıcaz artık

Kaç kg oldu bebeler

Ben bir iki haftadır rahim ağzını yumuşatmaya yönelik şeyler yapıyorum. Ahududu yaprağı çayı sıcak suya oturma falan. 6 haftadır da egzersizlere katılıyorum. Bakalım elimizden geleni yapıyoruz. En hayırlısı en sağlıklısı neyse o olsun.
12 haziranda gittiğimde 3200gr 51 cmdi
Dün gittim (39+4) 3740 gr 54 cm dedi. Kilosu biraz hızlı artmış gibi geldi bana. Tabi net ölçümler değil bunlar ama bilemedim.

Hadi hayırlısı inşallah kendiliğinden ilaca gerek kalmadan gelirler 40 i her şekilde bekleyecegiz yoksa benimde yarın kontrolüm var kilosu 3 ü geçmiştir diye düşünüyorum bakalım ne diyecek 37 de çatı muayenesi yapıyor doktorum belki yarın yapar oda doğumu tetikleyebiliryormuş sana çatı muayenesi yapildimi peki ?

Yok ya haftada 300-350 gr alıyorlar bence. Benim de 37+2 de falan 3050-3100 gr arası demişti 1 temmuzda gitcem kilosunun artmasından da korkuyorum çıkacağı yer belli hayırlı zamanda hayırlı kiloda kavuşalım inşallah
Ayy benim dr da yapcaktı hala yapmadı inş yapmaz artık bu saatten sonra doğurcaz artık doğumu tetiklemiyormuş ya çatı muayenesi. Ama ebem cinsel ilişki, adaçayı yürüyüş ve hareketler başlatır dedi bakalım

Doğuran yazsın

36+5 3030gr olmuş kontrolden çıktım çatı muayenesi de oldum kendimi kastiğım için acı oldu biraz rahat olamıyorum bu konuda kontrol edemiyorum kendimi malesef şimdilik sancı falanda çıkmadı nstde vakti var heralde yinede belli olmaz dedi doktorum hareketlere devam

Benim doktor çatı muayenesi yapmıyor Allahtan

Kızlar selammm ben bebeğimi kucağıma aldım çok şükür sizler ne durumdasınız hastahane sürecini 15 gün boyunca tamamladık sonunda bebeğim dünyaya geldi inşallah sizlerde iyisinizdir zordu ama sonu güzel oldu 37+5 te aldı doktorum kızımın ismi Asel ellerinizden öper teyzeleri

Gözünaydin saglikla kolaylıkla büyüt inşallah darısı bize sezeryanmi zor geçti canım normal doğum mu ?

Canım gözün aydın rabbim hayırlı evlat olmayı nasip etsin minik asele

Bende Perşembe sezaryan doğumla doğurdum şuan kivraniyom acıdan birde bu günleri atlasak hayırlısıyla
Hayırlı olsunn inşallah ağrılarınız da hemen geçer bugünlerinizin keyfini çıkarırsınız ben hala beklemece 38+2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…