2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayyy başını okuyunca bende korktum ama çok şükür ki bir şey yokmus..insan vücuduna göre degisiyor demek ki herşey ...Rabbim sağlıkla kucağımiza nasip etsin...hep tedirginiz

Belki de biz doktora net ifade edemiyoruz canım o sanırım kasılma olarak algıladı ana içini rahatlatmış oldun temmuz annelerinde de çok konuşuldu bebek toplanıyor bi yer şişiyor diye için rahat olsun ki zaten bakılmış her şeye yürek hep ağızda geçiriyoruz Allah'ım yavrularımızı bağışlasın bize

Amin canim sagolasn evet kasilmaya benziyordu cunku oda muhtemelen riske atmadi gorun dedi cok sukur bisey cikmadi cunku doktora daha cok var kafamda kuracagima icim rahatladi stres yapiyirdum 1 haftadir

Kızlar selam biraz içimi dökmek istedim transferden beri çalışmıyordum heyet raporu alıyordum pazartesiden itibaren işe başlayacağım nasipse doğum yardımı ve haklarımı alabilmem için 90 iş günü çalışmam gerekliymiş prim yatması lazımmış biraz stresliyim 21 ekimden beri evdeydim ve ulaşım açısından zorlu yerde çalışıyorum izmir manisa arası gidip geliyorum iş yerinden bi arkadaşla anlaşmıştım çıkışta beni bineceğim durağa kadar götürecekti fakat beni yarı yolda bıraktı mesafede kısa bu arada götüreceği yer yani neyse stres olmuş kaza olursaymış başımıza bir iş gelirseymiş gibi bahaneler üretti canım çok sıkkın ben 3 vesait değiştiriyorum ve otobüs tıklım tıklım oluyor korkuyorum sanayi içerisinde çalıştığım yerde otobüs saatte bir geçiyor kendimi kötü hissediyorum bu hayatta kimseye güvenmeyeceksin onu anladım iş yerine dilekçe yazdım izmire tayin için red geldi düşük riski yazısı almıştım olmadı canım sıkkın sizlerle paylaşmak istedim

Düşük riskin yoksa için rahat olsun her konuda Allah gecinden versin nadipte yoksa evdede herşey olur nasipte varsa taş taşısan birsey olmaz ama işte insanın içi rahat olucak zor elde ediyoruz geçen kadının biri hastanede 8 aylık hamile haberi bile yokmuş yeni öğrendim dedi hicmi miden bulanmadi hicmi bebek hareket etmedi dedim çalışıyordum yoğun hiç fark etmedim dedi işte Allah nasip edecek ya Allah bilir 8 ayina kadar ne maceralar yasamistir ama bebek onunla

Çok şaşırdım hepsi Allaha emanet Allahım hayırlısını nasip etsin gerçekten 8 ay dile kolay vay be maşallah

Evet canım malesef insanlarin bir coguna güven kalmadı..şimdi düşük riskin yok demi ...
Aslında ben de geçen yıl çalışıyordum 20 km lik yolda ama.koy yolu olduğu için araba çok sallaniyordu ..şimdi maddi sıkıntı ve borclarimiz var 8 defa tüp bebek yaptık ve sonuncuyu Kıbrıs'ta yaptık maliyet daha da çoktu o yüzden bir kısım borçla yapıldı yaşımız geçmesin diye ..kurs hocasiyim
Bnde eşime müdürle konuşayım konusayim kursumj buraya alsin almaz ama.blki vicdana gelir dedim ..eşim de hayr dedi ne kadar süreç atlattik dedi artık bu yıl çalışma dedi ..aslında bende bir yandan çok istiyorum nasip diyorum birşey olacaksa evde de olur diyorum sonra eşime ısrar etsem ve birşey olursa kendimi sorumlu tutarım dedim .tabiki hem doğum yardımı hemde aylık calsitigim ücrete çok ihhtiyacim var ..benim de aklim karıştı..
Bazen Allah'a bırakmak gerekiyor ama işte evham ediyoruz

Doktor da korkutmak için yer mi aramış nedir maşaallah kuzuya

Kıyamam kuzum Allahım hepimizin yardımcısı olsun annelik şimdiden zorlu süreç ama inşallah kucağımıza aldığımızda herşeye değecek gerçekten ihtiyacım olmasa çalışmayacağım fakat 10 yıl oldu 11. Yılıma girdim tazminatımı bırakmak istemiyorum emeğim benim bunca eziyet çektim Allahım inşallah hayırlısıyla doğru yolu gösterir işimizi kolaylaştırır evde durmaktan sıkıldım çok ben işte masa başıyım zorluğu yok ama yol sıkıntı hayırlısı inşallah yarın ya nasip deyip yola çıkacağım inşallah

İnşallah Rabbim kolaylık versin ...

Kizlar selam hic sesiniz cikmiyor nasil gidiyor hamilelik bebis hareketleri ne durumda ben artik aksamlari bide sabahlari hafiften yoklaniyorum vuruyor benim kizim ama gun icinde tık yok uyuyor heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…