2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım ne oldu kontrolun yazmamissin merak ettim
Kuzumm gittim, kendi doktorumun cenazesi vardı başkası doktor baktı. Sağlıklı haftasıyla uyumlu dedı. Benım mıyomlarım var bırtanesı rahım agzına yakın ve kılolu hamıle kaldıgım ıcın ıkısıde yuksek rısklı gebelıge gırer dedı benım moralımı alt ust ettı. Pazartesi kendı doktoruma gıdıcem. Anlamadım ben

Canim bendede birsuru kist var birde burda okudum kadariyla miyomli cok hamile var burda hatta cogu doktor onemsemiyor morelini bozma insallah guzel olur hersey dualarim seninle

Benim de hamilelikten onca 1 tane var ..hamilelik olunca o da büyüdü ..ve iki gün önce ilce haltanesine gittim ordaki doktor bir tane daha miyomun oluşmuş dedi..miyomlaniyorsun dedi ..böyle giderse miyomlarin artar dedi ..ama riskli olduğunu söylemedi..
Ama kendi doktorum his üstünde durmadı bana yeni oluşmuş demedi bile ..inşallah seninki riskli yerde ise buyumezler ..gönlünü ferah tut ..

Arada elimı koyunca bazen pıt pıt geliyor..ama.elimi koymadan henüz hissiyat yok
Benimde pıt pıt yapıyor sırt üstü yatınca ayakkarımı uzatınca hissediyorum diğer türlü anlaşılmıyor henüz elimi koyunca ben gelmiyor hareket ama eşim koyunca onun elinin olduğu yerde yapıyor pıt pıt fakat dışarsan hissedilmiyor henüz çok şükür bugünlere

Bende 19 haftadan beri hissediyorum bazen gobegimi acip izliyorum ozaman hissetmesem daha gorunuyor hareket ettigi deneyin bence biseyler yedikten sonra sirt ustu yatin izleyin ama sabirli olun ben bazen 10 dk sonra yakaliyrm bezende 1 gun boyunca hissetmiyrm bazen cok hareketli bazen cok durgun bole resmen vuruyor kaciyor elimi koyuncada hissediyrm

Bende regl tipi ağrılar hala var o da normal bir hamilelik belirtisiymiş.17+5 bugün. Canım kilo hakkında endişelenme bazı doktorlar bu konuda haklı olarak takık çünkü kilo her zaman tehlikeli. Ama ben de kilolu hamile kaldım. Ne kadar kilolusun tabi o da var Kilo almamak lazım buna dikkat et inş bir şey olmaz

Kızlar bugün zeynep kamile gittim. Perinatoloji için randevu almak umuduyla. Ama muhtemelen detaylıyı emseyde yaptırıcam. Muayenede kağıt bitmiş fotoğraf falan çıkarmadı. Bir de çok hareketli elimin altından kayıyor dedi. Eşime dedim bizim kız cambaz herhalde o kadar hareketli olup bana değmeden nasıl duruyor acaba 297 gr olmuş. Beş gün önde gösterdi ultrason

Kizlar uyku durumunuz nasıl...
Ben ilk 3 ay uyumuyordun gece bile uyaniyordum..toplam gün içinde 4 saat uyursan iyi diyordumm.
Ama şimdi gündüz de yatmadan olmuyor ..

Canım benım doktorum boyle konusmamıstı.
Kılolu hamıle kaldım orası dogru, 1.60 - 69 kıloydum.
Sımdı 76 oldum, ama okadar korkutacak birşey var mı bende anlamadım.
Bende bulantı olmadı, sadece et tavuk vesaıre hassasıyet oldu ıkı hafta , o sırada canım cok fazla börek vesaıre cektım orada asıl kıloyu aldım sanırım. Hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…