2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar selam hic sesiniz cikmiyor nasil gidiyor hamilelik bebis hareketleri ne durumda ben artik aksamlari bide sabahlari hafiften yoklaniyorum vuruyor benim kizim ama gun icinde tık yok uyuyor heralde🫠
Benm kasığıma vuruyor genelde akşamları 19.haftada daha aşağıdalarmş herelde ne zaman yukarı çıkarlar acaba

Kizlar selam hic sesiniz cikmiyor nasil gidiyor hamilelik bebis hareketleri ne durumda ben artik aksamlari bide sabahlari hafiften yoklaniyorum vuruyor benim kizim ama gun icinde tık yok uyuyor heralde🫠
Canım ben hiç hareket falan hissetmiyorum yaa😔 karnım büyüdü ama artık belli oluyor haftaya randevuyu bekliyorum heyecanla görmek için🥰

Dün sabah hareketliydi benim sıpa şimdi canınız çekmesin diye adını vermeyim baharatlı et ürünleriyle geçti günüm çocuğu derbeder ettim galiba 😂😂 Tık bile çıkmadı dürttüğümde zorla bi tekme attı akşam kakaolu süt feln içtim anca toparladı 😄 Biz her hareketi hissetmiyoruz çok sert vurunca anlıyoruz bilsem de bazen kafaya takıyorum ya şöyle bütün gün ara ara hissetsek rahatlıcaz inşallah 😄

Ben de iki gündür bir şeyler hissediyorum ama emin olamıyorum. İki hafta önce ne güzel itiyordu şimdi böyle baloncuk patlaması gibi bir şeyler hissediyorum. Yavrum bana değmeden içerinin tadını çıkarıyor 😂 bir de gündüz hareketli olduğumuz için hissetmeyebiliyoruz akiam daha belirgin oluyor

Bu arada 23 şubata detaylı ultrason randevusu aldım. Yarın da tetanos aşısı için randevum var ama hala net değilim

Ben de iki gündür bir şeyler hissediyorum ama emin olamıyorum. İki hafta önce ne güzel itiyordu şimdi böyle baloncuk patlaması gibi bir şeyler hissediyorum. Yavrum bana değmeden içerinin tadını çıkarıyor 😂 bir de gündüz hareketli olduğumuz için hissetmeyebiliyoruz akiam daha belirgin oluyor
Aynen öyle bi de gece karnımızın önüne vuruyolar yan yattığımızda gündüz yan taraflara denk geliyo ayakları öne vurulunca çok net hissediliyo 😂 Biraz dikkat etmek gerekiyo gündüz hissetmek için
Ben oldum canim asiyi kanda aldilar doktora attim sonucu orta derecede kansizlik cikti geri kalan iyi 12.haftadan beri demir hapi iciyorum ama demekki yeterli gelmiyir
Beni de yarın ebe çağırdı kan alıncakmış tetenoz aşısı ağır mıydı canım iki hafta sonraymış ben de vurulucam

Aynen öyle bi de gece karnımızın önüne vuruyolar yan yattığımızda gündüz yan taraflara denk geliyo ayakları öne vurulunca çok net hissediliyo 😂 Biraz dikkat etmek gerekiyo gündüz hissetmek için

Beni de yarın ebe çağırdı kan alıncakmış tetenoz aşısı ağır mıydı canım iki hafta sonraymış ben de vurulucam
Ağrılı geçenler oluyormuş kiminde ateş de yapıyormuş

Ben oldum canim asiyi kanda aldilar doktora attim sonucu orta derecede kansizlik cikti geri kalan iyi 12.haftadan beri demir hapi iciyorum ama demekki yeterli gelmiyir
Ben demir ilacını içtikten sonra mutlaka c vitaminli meyve yiyoru portakal kivi falan. En son demirim 70ti bir de öyle dene canım

Yok bana hic bisey yapmadi canim kolum dahi agrimadi

X