2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

16.hafta oldu ama gündüz hiçbir şey yok. Akşama doğru yemekten heralde biraz şişiyor ama dışarıdan pek belli olacak şekilde değil. Sizlerin nasıl? 1 kg almışım
Bende 61,45 geliyordum aç karnına tok 62 gelirdim şimdi aç karnına 62 geliyorum almaya başladım sanırım

Ben de 59 ile hamile kaldım. Şimdi 61.35i falan görüyorum. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan 70le bitirsem çok iyi tabi ama inşaallah hayaller/hayatlar olmaz
Bende aynısını dedim dün eşime 70 ile bitirsem süper olur dedim inşallah öyle olur şu 4-5 aydan sonra iştah açılıyormuş kilo alma hızlanıyormuş

Bende aynısını dedim dün eşime 70 ile bitirsem süper olur dedim inşallah öyle olur şu 4-5 aydan sonra iştah açılıyormuş kilo alma hızlanıyormuş
Evet asıl şov şimdi başlıyor ben bir de çok zor kilo veriyorum hatta veremiyorum yani. Ne kadar az alırsam o kadar iyi benim için

6+4 oldu bugun, yarın kalp atışını dinlemeye gideceğiz inş.
Ama bugun karnımda kasılma ağrısı gibi başladı kötü birşey var diye ödüm kopuyor
Kötü düşünmeni anlıyorum canım hepimiz geçtik bu süreçte ağrılar kasılmalar normal canım inşallah herşey yolundadır bol bol dua et

Ama bugun karnımda kasılma ağrısı gibi başladı kötü birşey var diye ödüm kopuyor
Korkma canım öyle ağrılar olabiliyor. Ben şu son zamanlarda bile adet ağrısı gibi ağrı çektim kısa sürdü çok şükür. Kasılma demek rahmin büyümesi demek malum. E rahmin büyümesi de ufaklığın 'anne bak ben yerleşiyorum' demesi

Amin inş canım cevap alabilmem o kadar değerliki , en son düşük yaptığımın gecesi çok karın ağrım olmustu. Sözlerin çok iyi geldi 6+ yaşadınız mı hiç diye sormak istedim. Eşimede soyleyemıyorum o kadar panik oluyorki söyleyecegıme pısman edıyor canım

Valla benim eşim korkudan üç ay karnıma dokunmadı yeni yeni dokunuyor onlar biraz daha tedirgin olabiliyor. Sen hep güzel düşün güzel olsun

Benim hala ağrım oluyor bu da bizim hamilelik belirtimiz sevgiyle kucakla onu çünkü ağrı geçince de ağrım yok acaba bir sorun mu var diye düşünüyorsun hepimiz geçtik hepimizin kanaması oldu hatta ama tutunacak olan tutunuyormuş onu gördük zor oldu kaygı dolu haftalar geçirdik ama geçti benim de öyle ağrım oldu hatta sabahına da parçalı kanamam oldu kesin düştü dedim hiç ümidim yoktu hiç. Ama devam dedi akıntılar va oldu devam dedi tutunacak bebeği ne yapsan düşüremiyormuşsun tutunmayacak bebeği de pamuklara sarsan düşüyormuş biz onu anladık. Önemli olan sakin olmak çünkü anne karnında bebekler bunu hissediyormuş kaygılı çocuklar oluyormuş sonra ben bunu duyduktan sonra her şeyi saldım

kızlar bugün karın ağrısıyla uyandım bazen oluyor soğuk olduğunda ama sonra baktım ki ağrı değil mide yanmasıymış ya da ikisi birden anlayamıyorum tam rahmimin olduğu yerde ağrı yok ama midemin yemek borusuyla birleştiği yer fena ve sürekli öğürme geğirme arası bir şeyim var. Size oldu mu? Yarın doktora gitcem zaten bugünden yazmalı mıyım

Dayanabiliyorsan yarın sorarsın. Mide yanması ise ılık ballı süt iyi gelir bir dene istersen. Benim de bu ara karın bölgemde ağrı oluyor üşüttüm herhalde diye düşünüp ince bir atkı sarıyorum belime

Çok şiddetli değilse yarına kadar bekle ..benim de rahmin üstü kisti iki gündür ağrı oluyor sidettli değil tabi ..ya soğuktan ya da bebek yukarı çıkmaya çalışıyor diyorum ..

Bir de geçen gün gördüm muz tahin ve tarçını karıştırıp yediğinde de mide yanmasına falan iyi geliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…