2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Dayanabiliyorsan yarın sorarsın. Mide yanması ise ılık ballı süt iyi gelir bir dene istersen. Benim de bu ara karın bölgemde ağrı oluyor üşüttüm herhalde diye düşünüp ince bir atkı sarıyorum belime

Çok şiddetli değilse yarına kadar bekle ..benim de rahmin üstü kisti iki gündür ağrı oluyor sidettli değil tabi ..ya soğuktan ya da bebek yukarı çıkmaya çalışıyor diyorum ..

Bir de geçen gün gördüm muz tahin ve tarçını karıştırıp yediğinde de mide yanmasına falan iyi geliyormuş
Doktora yazdım bi tablet verdi bir ara çok artmıştı şimdi azaldı gibi ama hala iyi değil. Daha içmedim tableti bakalım yarın içcem sanırım. Bu sefer de çok kötü ishal oldum onu da yazdım bakalım ne dicek inşallah zehirlenmemişimdir

Doktora yazdım bi tablet verdi bir ara çok artmıştı şimdi azaldı gibi ama hala iyi değil. Daha içmedim tableti bakalım yarın içcem sanırım. Bu sefer de çok kötü ishal oldum onu da yazdım bakalım ne dicek inşallah zehirlenmemişimdir
Ayy yok inşaallah öyle bir şey değildir

Gittinmi kontrole 🙏🏻
Canımmmm gittim ağla ağla bir rahatladım.
Güzelce duyduk kalp atışını haftasına göre çok iyiymiş.5,83mm
Asıl süpriz ikinci kesede yolk gördü bu sefer 1,86mm gelişimi geride dedi ama umut var bu sefer azda olsa dedi 😊 Onun mücadelesine çok duygulandım inş o evladıda Allah nasip eder bize.

Asıl süpriz ikinci kesede yolk gördü bu sefer 1,86mm gelişimi geride dedi ama umut var bu sefer azda olsa dedi 😊 Onun mücadelesine çok duygulandım inş o evladıda Allah nasip eder bize.
Yaaa çok sevindim 😍😍😍 inşaallah o da ikisi de sımsıkı tutunur 🥰🥰🥰

Ay canim cok sevindim icimden niyeyse oda tutunucak gecmisti rabbim en hayırlısıni nasip etsin gec donunce korktum biseymi oldu diye cok sukur 🙏🏻

Ay canim cok sevindim icimden niyeyse oda tutunucak gecmisti rabbim en hayırlısıni nasip etsin gec donunce korktum biseymi oldu diye cok sukur 🙏🏻
Kuzumm benım iyiki varsınız burada paylaştıklarımız desteklerimiz paha biçilemez, iyiki varsınız 🫶🏻 Birbirimi için kalbimiz atıyor.

Alttaki şekli bozul olup küçük olan, içim gidiyor ona içim burkuluyor inş inatcı olur tutunur hayata 🌸 9. hafta çagırdı o zaman tam belli olur dedi.

Eklentiler

• IMG_6457.jpeg
    IMG_6457.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 43
Kuzumm benım iyiki varsınız burada paylaştıklarımız desteklerimiz paha biçilemez, iyiki varsınız 🫶🏻 Birbirimi için kalbimiz atıyor.

Alttaki şekli bozul olup küçük olan, içim gidiyor ona içim burkuluyor inş inatcı olur tutunur hayata 🌸 9. hafta çagırdı o zaman tam belli olur dedi.
Ay hadi inşaallah dualarımız seninle 🥰

Ayy maşallah 🥰🥰inşallah diğer bebişim de tutunur 🙏

İnsallah canim rabbim en hayirlisini nasip etsin dualarim seninle eger yiyecek ekmegi varsa ne olursa olsun tutunur rabbim nasip etsin insallah🌸

Teşekkür ederim tabiki gittim canım kadın doğumcumla efenksiyon ve dahiliye doktoru takip etti süreci çok şükür sıkıntısız atlattık. Felaket bir salgın varmış influenza aman dikkat edin çok fena
[/QUOTE
Canım önce eşim sonrada bana geçti bizde bir salgın atlattik eşim çok ağır geçirdi ama bebekle ben hamd olsun daha kolay gecirdik ilaç vs hiçbirsey kullanmadım yinede dikkat etmek gerek iyi beslenmekte önemli taze sebze meyve sürekli atistirdim. Allah birdaha göstermesin geçmiş olsun sizede 🌸💜

Kizlar özellikle akşam yemek yedikten sonra agzimda böyle acımsı garip bir tat oluyor rahatsız edici birşey o tat gitsin diye başka şeyler yiyorum sonra yine aynı tat geliyor uzun süredir böyle doguma kadar devam edermi acaba yaşayan varmı böyle bir durum ?

X