2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ohh çok şükür şimdi güzelce dinlen güzel beslen ve en önemlisi hep güzel düşün. Aklına kötü şeyler getirme. 12 gün sonra buradan müjdeli haber verirsin inşaallah

Ben kullaniyorum faramet bende kabiz yapmadi tek yan etkisi diski koyulasmasi başka bisey yapmadi bende

Ben sorcam bakalım normal doğum sezeryan fark etmez sadece doğumun kendisinin başlamasına izin ver. Daha sonradan süt gelmiyor sorun çıkıyor bütün arkadaşlarım o sorunu yaşadı inan sonra bebeğim aç kaldı mı endişesi daha zor. Planlı sezeryanda vücut doğuma hazır olmadığı için süt üretmeye hemen başlamıyor. Ama doğum kendi başlarsa sonrasında sezeryan da olsan normal de yapsan vücut hazır olduğundan süt hemen geliyor. Hepimiz yazın doğurcaz doktorların tatil zamanı 38. Haftadan sonra bir sağlık durumu olmadan aman alalım ya diyen doktorlardan uzak durun dikkat edelim benim geçen sene doğuran bütün arkadaşlarım çok pişman oldu sonrasında

Epidural’i açılma sadece belli bir cm’e kadarken yapıyorlar canım. Aktif doğum başladığı sırada yaptıramıyorsun kasılmaları hissedip ıkınamadığın için. Her türlü o acı çekilecek gibi

Benim şuan 40.hafta 4 temmuz olarak gözüküyor ama oraya kalmaz gibi normal doğumda bence. Doktorum sezaryen olacaksa da 39.haftadan önce almama taraftarıyım dedi. Şuan bu konu beni biraz strese sokuyor 30.haftadan sonra düşüneceğim

O zaman yapacak birşey yok canım yinede acıya odaklanmiyorum normal doğum fikrine alistirdim galiba kendimi eğitimlere falan katılıp ve egzersizlerle desteklemeyi düşünüyorum son anda bir sağlık problemi olmazsa inşallah

İnş gönlünden geçen şekilde olur doğumun normal düşünürsem ben de mutlaka özel ebe desteği alacağım

Yazdıklarına kesinlikle katılıyorum canım bende çevremde çok gördüm bunu malesef durum bu. ben herşeyin doğalindan yanayım riskli bir durum gelişmediği sürece tabi...benimde temmuz sonuna denk geliyor ya tatilde olursa doktor diye aklıma getirdin bunu hesaplayamam normal doğumda

Doktorla bunu baştan konuşabilirsin ona göre doktor değiştirebilirsin ben de konuşcam. Ya insan korkabilir çok normal. Ve fazla korku da doğuma kötü yansıyabilir. Allaha şükür ülkemizde hala isteğe bağlı sezeryan olabiliyorsun. Arkadaş da istiyorsa bence öyle doğursun belki çok telaş yapcak o kadar sancının üzerine bir de sezeryan olmak zorunda kalcak. Ama işte doğumun kendisi başlaması çok önemli.

Ben de tabi allah nasip ederse normal doğum istiyorum ama hayırlısı olsun bebem ben sağlıklı olayım da hayırlısı neyse o olsun.

Kızlar Şubatta indirimler olcakmış ateş ölçer bebek kamerası araştırıyorum ama her üründe iyi de kötü de bir sürü yorum var kafam karışıyor siz ne aldınız yakınınızda kullanıp memnun olanlar var mı

Merhaba benim eşim elektronik aletler konusunda çok meraklıdır ve araştırır uzun araştırmaları sonucunda Xiaomi Mijia Home 360 1080 İP aldık. Cikartilan en son modellerden biri. Evde de gelince denedik. En ufak harekette sadece bebek için değil hareketi algilayinca dönüyor bildirim veriyor konusulabiliyor daha birçok özelliği var bı bakabilirsiniz isterseniz

Ya wireless değil de telsiz olanlara bakalım dedik yoksa xiaomi gerçekten çok iyiymiş kimse kötü bir şey demiyor. Telsizlere de baktı mı acaba eşiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…