2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Maşallah canım Kaç haftalıksın şuan cinsiyet için özele randevu alıcam da 12+1 gibi doğru tahmin olur mu acaba ondan merak ettim Benim gönlümden normal geçiyo ama sanki tüp bebeklerin sezeryan oranı yüksek oluyo daha garantici gidiyor çoğu doktor

Ben transferde önce fitille başlamıştım ama bende kaşıntı yaptı doktor bıraktırdı prolutex verdi onun yerine. Yani iğne olarak devam ettim. Şimdi dün gittiğim doktor o fitilin hap formunda olanı verdi. Günde 3 kere ikişer tane alıcam.

Benim bugün 12+4 son adet tarihine göre. Ulstrason ölçümüne göre 12+5. Geçen hafta çok büyük ihtimal erkek demişti. Bu hafta o çıkıntı kaybolmuş
Ben normal yapamam sanırım. 37. Haftadan sonra her an kendi kendine gelebilecek olması durumu beni çok korkutuyor. Kendi hayatımda da çok kontrolcu biriyim. Tüp bebek sürecinde delirdim o yüzden her şey belirsizlik. Bari bu belli olsun diye düşünüyorum. Odamın süslemesi hazır olsun, fotoğrafçım hazır olsun vs

İyi yapmışsın gitmekle..bende Perşembe gitmeyi düşünüyorum tekrar ..içim rahat etsin..
Tüp bebek de bize hiç normal doğum şansı vermiyor burdaki doktorlarim ..Gaziantep direk sezaryan diyorlar..inşallah sonucun da temiz güzel çıkar .. Rabb'im sağlıkla nasip etsin..

Maşallah canım..cinsiyet için erken doğru söylemiyor bu sat.bana erkek dedi ama kız olduğunu biliyoruz 11 haftada ne görünür ki zaten..Rabb'im dualarini kabul etsin..isteyen herkese nasip etsin

Maşallah canım..cinsiyet için erken doğru söylemiyor bu sat.bana erkek dedi ama kız olduğunu biliyoruz 11 haftada ne görünür ki zaten..Rabb'im dualarini kabul etsin..isteyen herkese nasip etsin
Evet senin durumun benim de aklıma geldi canım cinsiyet konusunda 12+1de özelden randevum var bakalım o diyecek bir tahmini olacak mı yılı güzel haberlerle kapatalım istiyorum

Kızlar aranızda folikül kıstı ameliyatı/operasyonu olan var mı? Anestezili mı anestezisiz mi oldunuz? Gelen ay Yumurtam gelişmedi bu ay gonapeptyl yumurta baskılayıcı uygulandı. 14 gündür iğneyi kullanıyorum adetim gelmedi. Bugün 29 mm kist görünce alalım öyle ilaçlara devam edelim dedi. Benzer birşey yaşayan var mı? Normalde bu kistler kendiliğinden geçer diye biliyordum ama geçmezse ve ilaca devam etmek için yapacakmış. 9 bin TL anestezili fiyat dendi.

Evet senin durumun benim de aklıma geldi canım cinsiyet konusunda 12+1de özelden randevum var bakalım o diyecek bir tahmini olacak mı yılı güzel haberlerle kapatalım istiyorum
İnşallah canım.. Rabb'im gönlündekini nasip etsin .

Hayırlı ile güzel hamile.bir şekilde.kapatirirz o yeter hayaldi benim için çok şükür gerçek oldu

Canım ben yıllar.once yapmıştım..tedaviye basliyacagim zaman doktorum normalde bu kist ler kendiliğinden gider ama eğer gitmezse tedavi sürecini etkiler.demisti..
Ve anestesiz olarak sıvısını alacağız dedi ....ama alırken öldüm resmen gözlerim hep yaşardı hemşire ellerimi tuttu gözlerimi sildi ..sağolsun ..ayaklanip eşimin yanına gittim yarım saat icicn de eşim beni gördüğünde korktu bembeyaz olmuştum ..

İnşallah canım.. Rabb'im gönlündekini nasip etsin .

Hayırlı ile güzel hamile.bir şekilde.kapatirirz o yeter hayaldi benim için çok şükür gerçek oldu
Benim için de öyle canım sağlıklı olduğunu duyalım hep yavrularımızın inşallah Çok şükür bugünlerimize daha da güzel günler görelim

Ah kuzum balım kıyamam kıyamam. Kesinlikle anestezili olacağım o zaman. Bana çok kolay işlem gibi anlattılar ama hiç gerek yok o zaman..Anesteziye bile gerek yok dediler ama ben anestezi istedim. Yine de korktum. Bana bu ay uzuun protokol uygulandı hali hazırda 15 gündür iğne oluyorum. Adetim gelince direk yumurta geliştiricilere başlamak için sanırım bu operasyonu yapmak istedi canım.. Benim daha önce de bu kistlerden oldu hep adetle atıldı ama sanırım doktor "atılmazsa" Olasılığını elemeye çalışıyor. Ağla ağla canım çıktı kaç zamandıtr. Süreç uzadıkça uzuyor malesef. Bir yumurta bile elde edemedik. Bu kadar iğne olmuşken de doktorum bu ayı boş geçmek istemedi sanırım tekrar teşekkür ederim kuzucum

Benim de transferim 3 ay ertelenmişti folikül kistlerinden dolayı. Her ay takip ettik yumurtlama olmadığı için kistleştiler ve çok büyümüşlerdi. Estrofem kullandım işe yaramadı. En son 1 ay doğum kontrol hapı kullandım öyle başlayabildik

Rabbim kolaylık versin..evet dediğin gibi elindekini değerlendirmek istiyor demek ki ..
Tüp bebek süreci zaten zorlu bir süreç rabbim rast getirir inşallah ..bana da anestezi ye gerek yok 5 dk lik islem demişti . 5 dk ama zor gerçekte. Çok zor .. anestesi en iyi karar..

O zaman benim bu operasyonu olmam mantıklı sanırım. En azından süreç iki üç ay daha uzamamış olur sağol kuzum çok faydalı oldu söylediklerin.

Bana da aynısını dediler ama Allah korusun iyiki sen cevap verdim bana kuzum. Ayrıca kendi özel doktoruma da sordum o da anestezi al dedi. Çok şükür Allah hepimizin işini kolaylaştırsın kuzum

Kizlar iyi akşamlar benim doktora İstanbul'da Medical Park Hastanesine gidiyorum en son 10. Haftada gittim iki hafta sonra ikili tarama testin var dedi. Ama devlette yaptıran arkadaşlarım perinatolojiye randevu almış . Ben de ilk hamileliğim olduğu için hiç doktora sormadım. İkili taramayı özel hastanelerde kendi doktorunuz mu yaptı perinatoloji bolumumu yaptı

Özel hastanede kendi doktorun yapıyor kan veriyorsun sadece bildiğim kadarıyla hatta benim gittiğim hastanede 660tl miş fiyati

Kan sulandırıci olarak ne kullanıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…