2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim 5+5 te bi kanamam oldu ya sonra çok uzun süre kahverengi kanamam oldu. Hatta 8 de bitti. Tatile gittiğimiz gün son akıntı geldi sonra kafaya takmayınca kesildi bir daha da gelmedi. Ben kendim rahatlayınca düzeldi yani yazmıştım hatta daha önce tatile gitmemi bekliyormuş bebiş diye bak bebeğin iyiymiş sakin ol benim bir daha olmadı allaha şükür kanama akıntı vs beynimde yer etmiyor artık böyle diyorum da ben de her randevu öncesi 1 hafta karnıma kramplar girecek kadAr stres yapıyorum ya kalbi durduysa diye. Ama zararlıymış yapmamız gerekiyormuş. Sürekli kendime doktorun söylediği şu şeyi hatırlatıyorum “eğer bebeğe bir şey olacaksa sen onu ultrasonda izleyerek durduramazsın. Kalbi duracaksa duracak atacaksa atacak yapacağın kullanacağın hiç bir şey bunu değiştirmeyecek. O yüzden yapabileceğin tek şey en azından bebeği strese sokmamak” süreki bunu tekrarlıyorum kendime belki size de faydası olur

Hayırlı olsun canım benim de 30 aralıkta kalbim dayanmıcak galiba ölcem stresten hiç bir belirtim de yok çok korkuyorum benimle değilse diye

Günaydın kizlar..nasilsiniz ..
Uyku arasında bazen sıçrayarak uyanıyorum bir telefon çaldığında falan .
Ve uykuya dalacsgim zaman da sıçrama oluyor..
Uyku da korkulu Rüya falan gormuyorum ..
Bu sıçrama yaşayan var mı..

Merhaba kızlar benimde dün doktor randevum vardı , 11+2 günlük ultrasonla da uyumluydu , embriyoma transfer öncesi genetik test yaptırdığımız için sadece ense kalınlığı ve burun kemiğine bakıldı hiçbir sorun yoktu çok şükür , cinsiyette büyük ihtimalle erkek dedi bacak arasında bir çıkıntı vardı ama 2 haftaya daha net belli olurmuş.
İçerde kıpır kıpırdı Biz izlerken 2 kere zıpladı İçim bayağı rahatladı darısı başınıza

Eklentiler

• IMG_0396.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba canım..maşallah sağlıkla gelsin..bizimki hareket etmiyordu dedim babası gibi tembel mi bu ne evet cinsiyet için erken söylemiş bizim ki de doktroum erkek olma olasigi yüksek dedi ama bizim ki ngs sonucu kız .. çıkıntı değil ama alt kemiğe göre söylüyorum demişti..

Bende öyle sıçrama falan yok ama geceleri çok uyuyup uyanıyorum. Normalde sabaha kadar deliksiz uyurdum.

Amin canım sağlıklı olsunlarda cinsiyetin hiç önemi yok zıplama hareketlerini biraz Benim doktorumda tetiklemiş olabilir ultrason cihazıyla bulunduğu yere hareketler yaptı bebekte tepki verdi

Cok sagol canim uzun uzun yazmissin benimde dun igne olduktan sonra kesildi cok sukur iste ama hala wc ye her gidisimde korkuyrm gelmismi diye pisikolojimi bozuyor lekeler ins daha gelmez

Kizlar 13+3 deyim 2 gundur karnimda pit diye bisey atiyor damar atmasi gibi bebeği hissediyor olabilirmiyim acaba baya erken ama
Muhtemelen buna hayır derler ama ikinci hamilelikte çok çok erken hisseden anneler var ya bunu şöyle açıklıyorlar bebek hareketlerinin neye benzediğini bildikleri için anlayabiliyolarmış. Onlar zaten hareket ediyor sürekli hissetsen bile neye benzediğini bilmediğimiz için anlayamıyoruz Olabilir de olmayabilir de ama bence hissediyorsun Biz öyle varsayalım nolcak ki

Kizlar 13+3 deyim 2 gundur karnimda pit diye bisey atiyor damar atmasi gibi bebeği hissediyor olabilirmiyim acaba baya erken ama
Bnce bebeğin hissetigin için değildir ...ama bnde bazen acaba kalbi atıyor mu birşey oldu mu diye düşünüyorum ..elimi karnıma koyduğum da damar atması gibi birşey oluyor ..bende yavrumun kalbi atıyor..diye degendiriyorum ..belki iyi olduğunun ışığı diye düşünüyorum ..

canım sanki anksiyeteni azaltmak için mutlaka bir şeyler yapmalısın. meditasyon olur, akupunktur olur. nasıl uyarsa. ama böyle düşünceleri kafamızdan atamazsak eziyete döner her şey.

şahsen bana akupunktur acayip iyi geldi. tüm gün kuruyordum, şu an mental olarak çok daha iyi hissediyorum.

Selam kızlar. 13+2deyim. Sabah kanamam oldu hastaneye geldik. Karından baktı bebek iyi dedi ama kanama olduğu için alttan da baktı. Açıklık yok ama rahim ağzında aktif bir kanama var dedi. Düşük tehdidi sayıp bir günlük yatış veriyorum dedi. Serum antibiyotik progesteron verdiler. Şimdi yatıyorum öyle

Canım çok geçmiş olsun kaç mm acaba alan belki küçüktür dinlenince kapanır hemen leke şeklinde miydi kanama

Canım çok geçmiş olsun kaç mm acaba alan belki küçüktür dinlenince kapanır hemen leke şeklinde miydi kanama
Sağol canım. Alanla ilgili bir şey demedi. Leke gibi değildi. İdrardan sonra kırmızı renginde geldi. Öncesinde bir sıkıntım da yoktu. Sabah namaz için kalktığımda fark ettim

Sağol canım. Alanla ilgili bir şey demedi. Leke gibi değildi. İdrardan sonra kırmızı renginde geldi. Öncesinde bir sıkıntım da yoktu. Sabah namaz için kalktığımda fark ettim
Allah yardımcın olsun canım muhtemelen enfeksiyondan şüphe edip antibiyotik verdiler çok çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…