2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim bugün 12+4 son adet tarihine göre. Ulstrason ölçümüne göre 12+5. Geçen hafta çok büyük ihtimal erkek demişti. Bu hafta o çıkıntı kaybolmuş 😂
Ben normal yapamam sanırım. 37. Haftadan sonra her an kendi kendine gelebilecek olması durumu beni çok korkutuyor. Kendi hayatımda da çok kontrolcu biriyim. Tüp bebek sürecinde delirdim o yüzden her şey belirsizlik. Bari bu belli olsun diye düşünüyorum. Odamın süslemesi hazır olsun, fotoğrafçım hazır olsun vs 😂
Bi de çok hasret kaldık ya inadına 40. Haftada gelir diye istemiyorum normal doğumu 😂 Sağlıkla gelsinler inşallah en hayırlısı olsun♥️

Kızlar benim 17 kasımda açlık şekerim 76 idi dün kan tahlili yapıldı tekrar bakıldı 81 olmuş. Normal mi acaba. Geçen mart ayında insülin direncim baya sınırda çıkmıştı ondan korkuyorum şimdi

Kızlar benim 17 kasımda açlık şekerim 76 idi dün kan tahlili yapıldı tekrar bakıldı 81 olmuş. Normal mi acaba. Geçen mart ayında insülin direncim baya sınırda çıkmıştı ondan korkuyorum şimdi
Genelde aç iken 70 ile 100 olması gerekiyor diye biliyorum ..gebelikte bu durum değişiyor mu bilmiyorum

Ben baktim simdi gecen ac olculmus 84 cikmis doktor bununla alakali bisey demedi bana demekki normal cunku tahlillerime bakti

Ben baktim simdi gecen ac olculmus 84 cikmis doktor bununla alakali bisey demedi bana demekki normal cunku tahlillerime bakti
Ben de 2 hafta önce baktırmıştım asm’de. 82 çıkmış doktoruma gösterdim sonuçları her şey normal dedi. Bence endişelenme ☺️🙏🏻

Kahverengi lekelenme kesildi gibi dün akşamdan beri yok. Ama dün akşam acayip bir baş dönmem vardı daha önce hiç böyle olmamıştım. Progestanın yan etkilerinde yazıyor ama ondan mı oldu neden oldu anlamadım
Cok şükür birdaha yasatmasin Progeston vajinalmo agizmi agizsa yapabiliyormus ben vajinal kullaniyorum en basindan beri o sekilde bi dokunma olmadi ama agizdan alanlardan duydum benimde dunden beri baş agrim var

Cok şükür birdaha yasatmasin Progeston vajinalmo agizmi agizsa yapabiliyormus ben vajinal kullaniyorum en basindan beri o sekilde bi dokunma olmadi ama agizdan alanlardan duydum benimde dunden beri baş agrim var
Amin canım Allah kimseye yaşatmasın🌸Transferden sonra vajinal kullanıyordum o mantar yapmıştı doktor bıraktırıp prolutex vermişti onun yerine. Ama şimdi ağızdan alıyorum günde üç kere ikişer tane. Doktora sordum baş dönmesini progestan yapar endişe etme dedi

Amin canım Allah kimseye yaşatmasın🌸Transferden sonra vajinal kullanıyordum o mantar yapmıştı doktor bıraktırıp prolutex vermişti onun yerine. Ama şimdi ağızdan alıyorum günde üç kere ikişer tane. Doktora sordum baş dönmesini progestan yapar endişe etme dedi
Aminnnn🌸Aynen agizdan biraz yan etkili olabiliyor cok okudum oyle biraz dayanicaz artik rabbim baska dert vermesin

Selam kızlar. 13+2deyim. Sabah kanamam oldu hastaneye geldik. Karından baktı bebek iyi dedi ama kanama olduğu için alttan da baktı. Açıklık yok ama rahim ağzında aktif bir kanama var dedi. Düşük tehdidi sayıp bir günlük yatış veriyorum dedi. Serum antibiyotik progesteron verdiler. Şimdi yatıyorum öyle
Ah canım geçmiş olsun çok nasılsın şimdi

Kızlar selam geçen hafta perşembe ikili test için kan vermiştim bugün aklıma geldi uygulamadan bakim dedim çıkmış ama sanırım grafik şeklinde olması lazımmış benim değerler bu şekilde gelmiş ama merak ettim doktor sorun olacağını düşünmüyorum hem yaşın hem burun kemiği gayet belirgin demişti anlayan varmı acaba sonucu cuma günü gidip elden teslim alıp doktora göstereceğiz

Eklentiler

• IMG_7598.jpeg
    IMG_7598.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 41
Normal canım sıkıntı olduğunu düşünmüyorum yinede beslenmene dikkat et

Kızlar selam geçen hafta perşembe ikili test için kan vermiştim bugün aklıma geldi uygulamadan bakim dedim çıkmış ama sanırım grafik şeklinde olması lazımmış benim değerler bu şekilde gelmiş ama merak ettim doktor sorun olacağını düşünmüyorum hem yaşın hem burun kemiği gayet belirgin demişti anlayan varmı acaba sonucu cuma günü gidip elden teslim alıp doktora göstereceğiz
Canım kan sonucu olarak internette bi bilgi bulamadım bana da aynı şekilde söyledi doktor yaşım küçük burun kemiği gayet oluşmuş dedi bana da gösterdi ondan sonra içim rahatladı. Yüksek risk çıkmayacak ama olur da çıkarsa sakın stres yapma 30 kadından 1inde yüksek çıkıyomuş yüksek çıkan 23 kadından da sadece 1i down sendromu çıkıyomuş gerçekte

Canım kan sonucu olarak internette bi bilgi bulamadım bana da aynı şekilde söyledi doktor yaşım küçük burun kemiği gayet oluşmuş dedi bana da gösterdi ondan sonra içim rahatladı. Yüksek risk çıkmayacak ama olur da çıkarsa sakın stres yapma 30 kadından 1inde yüksek çıkıyomuş yüksek çıkan 23 kadından da sadece 1i down sendromu çıkıyomuş gerçekte
Yaaa tamam canım teşekkür ederim bizimde çok duydum arkadaşların bebeklerine dediler ama maşallah hepside sağlıklı doğdu inşallah bizlerinde öyle olur🥰😘🤲🏻

Yaaa tamam canım teşekkür ederim bizimde çok duydum arkadaşların bebeklerine dediler ama maşallah hepside sağlıklı doğdu inşallah bizlerinde öyle olur🥰😘🤲🏻
Benim de teyzeme amniyosentez dediler kendini hazırla down sendromlu doğacak dediler göze alıyorum dedi doğurdu kuzenim 8 yaşında hiçbi şeyi yokmuş çok şükür. Etrafımızda çok başımıza geldi burun kemiği oluştuğu için ense kalınlığı da şükür normal sınırlar içinde olduğu için Allah'ın izniyle ihtimalimiz düşük tabi yine Allah bilir ♥️🥰

X