2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım Geçmiş olsun canım Rabbim ikinizide korusun kanamanın rengi nasıldı ?

Geçmiş olsun canim..çok şükür ki bbegin iyi..inşallah tekrarlamaz ..dinlen içini ferah tut ..

Cok gecmis olsun benimde tam 13 de oldu ama benim kahve peceteye sildiğimde gelen bi lekeydi alttan bakinca rahim agzi iyi aktif kanama yok dedi eski kandi benim muhtemelen demekki cogu kadinda oluyor ben zaten fitil kullaniyordum devam ettim istihtat ettim 5 gunde falan gecti bole lekelenmeler kanamalar oluyor burdan okudugum ve anladigim kadariyla hastanedemi yatiyirsun evdemi

melekpastrma canım sen nasılsın leke geçti mi?
Sagol canim cok sukur gecti benim 20 gun once 1.2mm bi kanama alanim vardi disari atmamisti kanama alanim kapanmisti muttemelen o disari atti cunku kahve eski kan oluyormus bi yolunu bulup disari siziyormus suan yok zaten sadece peceteye silince geliyordu 2 gundur yok ama ben her tuvalete gidince korkuyorum hala gelirmi diye her nekadar doktorlar bazen bunlarin normal oldugunu solesede insan korkuyor insallah gelmez daha surekli dinleniyorum yormuyorum kendimi cuma igne oldum hergunde fitilim var bunlari gerci zaten kullaniyordum doktor devam demisti

Çok iyi anlıyorum canım endişeler türlü türlü hepimizin kanama alanı varsa sonradan o atılıyo demek ki sen bi süre daha dinlen inşallah tekrarı olmasın ilaçlarına devam et sağlıkla büyüsün inşallah

Amin cümlemizin insallah canim ilgin icin cok tesekkur ederim insallah alisveris ve daha sonrasi da bebek bakim konularini konuşmak nasip olur

Çok geçmiş olsun , umaım hızlıca toparlanırsın

Amin cümlemizin insallah canim ilgin icin cok tesekkur ederim insallah alisveris ve daha sonrasi da bebek bakim konularini konuşmak nasip olur
İnşallah canım benim Ben de ikili test için yarın gidicem birbirimize dua edelim inşallah bebeklerimiz sağlıklıdır sağlıkla kavuşuruz hepimiz Her kontrol öncesi korkuyorum

İnşallah canım benim Ben de ikili test için yarın gidicem birbirimize dua edelim inşallah bebeklerimiz sağlıklıdır sağlıkla kavuşuruz hepimiz Her kontrol öncesi korkuyorum
Evet her kontrol onceside bendede oluyor bi yandandan hep gitmek istiyorum rabbim tum annelerin evlatlarini korusun

Hastanedeyim canım. Doktoruma sordum bebeğin eşi ile ilgili olabilir endişe etme dinlen dedi

Merhaba Ben de bugün doktora gittim tekrar. Her hafta gidiyorum malum evham
Salı gününden beri lekelenme şeklinde kanama gelmedi. Bebek de çok iyi gözüküyordu ultrasonda kollarını kaldırıyordu hep. Kalp atışı da güzeldi Geçen hafta erkek diye tahmin ettikleri bebek için bu hafta hiçbir çıkıntı yok büyük ihtimal kız dediler. Eşim resmen düşünce gücüyle kıza çevirdi cinsiyeti, kız çok istiyordu
Günde 1 prolutex iğneyi ve folik asiti kesti. Multivitamin başlayacağım bugün. Bir de bende reflü başladı hamileliğe bağlı olarak. Onun için de gaviscon tablet kullanacağım.
Tahmini doğum tarihi 3 temmuz gözüküyor. Normal doğum istemezsem 1 hafta önce alıyorlarmış.
Haftaya kadar nipt testinin sonuçları çıkarmış. O da güzel gelirse içim çok rahatlayacak

Kızlar taburcu oluyorum inşaallah. Kanama kahverengiye döndü. Doktor progestan verdi hap olarak. Yat dinlen, perşembe kontrole gel dedi.
Çok şükür canım Rabbim birdaha göstermesin...ben baştan beri progestan kullanıyorum çok faydalı olduğunu düşünüyordum sen daha önce progesteron olarak iğnemi kullandın ? Tableti ilk mi kullanacaksın

Kızlar ben de doktordan geldim hamdolsun her şey yolunda iğneleri bıraktım kan sulandırıcıya devam sadece. İkili test için kan verdim burun kemiği maşallah çok belirginleşmiş yaşım da küçük olduğu için risk büyük ihtimalle düşük gelecek dediler. Ense kalınlığı da sıkıntılı çıkmadı çok şükür Cinsiyet tahmini istedim ama yapmadı maalesef cuma özele gidicem meraktan çatlıcam artık Yeter ki sağlıklı olsun darısı isteyen bekleyen herkesin başına olsun hastanede gördüğüm tedaviye başlayan herkes için de dua ettim bizler sağlıkla doğuralım onlar da önce pozitif haberini alıp sağlıkla dünyaya getirsin inşallah Rabbim emek veren herkese sağlıkla hayırla hayallerini nasip etsin

Cok sukur canim rabbim hep guzel haberler almayi nasip etsin insallah şu gunleri hizlica saglikla atlatip evlatlrimiza kavusalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…