2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah sağlıkla ilerlesin canım ama dikkat et dinlen Günlük 7 buçuk saatten fazla çalıştırmaları yasal değil hamile kişileri istersen iş yerinle görüş

Çok oluyor ama ben ilaç kullanmak istemiyorum canım ama eğerki günde 2 3 kere istifra etseydim mecbur kullanırdım canım. Çünkü doktorum günde 3 kere istifra edersen serum takılması gerekli demişti
Benim de çok bulanıyor ama günde 2-3 kez çıkarmadım hiç o nedenle şimdiye kadar ilaç almadan direndim tabiki en iyisi kullanmamak canım inşallah biraz daha dayanabilirim son çare düşünmüştüm geçmezse veya artarsa diye

Kızlar 2 gün önce yine kanamam geldi kanamam gelince doktorum oksaparı bırakmamı istedi ve 2 gündürde lekelenme veya kanamam gelmiyor ama az önce kasıklarım ağrıdı gibi biraz korktum bende 9+5 im normalmi bu ağrılar

200 tl civarı bence ama sanırım ödüyor devlet sağlık güvencen varsa biz o şekilde almıştık
Ödüyor ama ben günde 3 tane içiyorum bi kutu 8 gün yetiyor devlet 2 adet veriyor gerisini sen mecbur almak zorundasın tabi içtiğin sayıya da bağlı bana yetmiyor

Daha önce pıhtılaşmadan bebek kaybettin mi acaba? Doktorun neden kesmiyor hala oksaparı anlamadım. Benimki ilk kanamada kesti bi daha başlamadı

Ben de bu tedavimde hiç kan sulandırıcı kullanmadım. Endişelenme o yüzden

Canım kasik agein çok şiddetli olmaidig sürece korkma ..
Bnde de oluyor bazen kasık ağrısı ve bazen karnımin alt kisminda çekilmeler oluyor niye bilmiyorum ama diyorum herhlde bebek büyüyor ona yoruyorum..

Ödüyor ama ben günde 3 tane içiyorum bi kutu 8 gün yetiyor devlet 2 adet veriyor gerisini sen mecbur almak zorundasın tabi içtiğin sayıya da bağlı bana yetmiyor
Halamdewam ediyor musun estrofeme ben 2 hafta önce bıraktım ..eczaneye borçlu olarak alıyordum ..Mart'ta yardiririm şimdi 2 tane tane borcum var

İnşallah canım az kalmış seninde bende ne yiyeceğimi bilmiyorum akşamları özellikle et ve tavuktan falan da tiksindim ağır kokuyor herşey mide bulantısı için hap kullanmakla kullanmamak arasındayım
Tavuk ve balıktan ben de tiksiniyorum. Et için sorun yok ama özellikle bu ikisi evde pişince sanki her yer balık ya da tavuk kokuyor gibi geliyor. Ben de aserme de başladı bu arada dondurma canım istedi geçen gün gece vakti :)

Daha önce pıhtılaşmadan bebek kaybettin mi acaba? Doktorun neden kesmiyor hala oksaparı anlamadım. Benimki ilk kanamada kesti bi daha başlamadı
Bebek kaybettim canım ama pıhtılaşmadan değildi bu sefer önlem amaçlı herşeyi kullandırıyor benimde kesti işte ama 3. Kanamadan sonra kesti her kanama sonrası muayene oldum gidip kesede bebekte sorun yok dedi kanama alanıda yoktu artık sonuncusu gelince kesti

İkinci aydan itibaren aşermeler başlıyormuş benimde canım çok şey istiyor ama yiyemiyorum ki zevkle midem çok fena

Canım kasik agein çok şiddetli olmaidig sürece korkma ..
Bnde de oluyor bazen kasık ağrısı ve bazen karnımin alt kisminda çekilmeler oluyor niye bilmiyorum ama diyorum herhlde bebek büyüyor ona yoruyorum..
Yok şiddetli değil kuzum ama huzursuz oluyorum tabiki korkuyorum Allahıma emanetler artık inşallah iyi olsunlar hep

Bende geçende simit ve kumpir istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…