2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşaallah canım yavaş yavaş geçecek sürekli yatmak gerçekten zor yaa benim uyku halim de geçmedi mesela daha.

İnşaallah canım yavaş yavaş geçecek sürekli yatmak gerçekten zor yaa benim uyku halim de geçmedi mesela daha.
Normal canım uyumanda bir sıkıntı yok inşaallah agirlarinda geçer.. senin haftanın belirtileri de kalça ağrısı belki beli ve sırtı agriyanlarda duyuyorum hafta hafta takipteyim bende...bir yandan da doktor araştırıyorum progestani 10.haftaya kadar kullanmak zorunlu dedi doktorum birde coaspin kullanıyorum bunlara ne zamana kadar devam ettin canım ? Neye göre birakacagim şimdiki doktor mu karar verecek ?

Canım ben 10. haftada kestim iğneyi. Şu an sadece folik alıyorum. Ama iğneleri tüp bebek doktorumla devam ederken kestik. Sonra da asıl doktoruma geçtim

Canım ben 10. haftada kestim iğneyi. Şu an sadece folik alıyorum. Ama iğneleri tüp bebek doktorumla devam ederken kestik. Sonra da asıl doktoruma geçtim
Anladım canım benim iğne değil progestan fitil tüp bebek doktorunu bu hafta bıraktık malesef dosyamda benimde 10.hafta yazıyor

Kızlar mide bulantısı tamamen geçen varmı ? Şu haftalarda neler yaşıyorsunuz nasılsınız ?
Merhaba Benim bugün 10+5 oldu. Sabah bulantım yok ama akşam reflü gibi yediklerim ağzıma geliyor. Gün içinde de su içince midem bulanıyor. 12. Hafta itibariyle azalıyormuş onu bekliyorum. 8-6 çalıştığım için uyku durumu biraz zorluyor beni. Öğleden sonra çok uykum geliyor.
Folik asit ve prolutex kullanıyorum. Prolutexi 12.hafta itibariyle bırakacağız sanırım. Onun dışında iyiyim dün bebeği görmeye gittim birkaç günde bile baya büyümüş bebek şeklinde gözüküyor ultrasonda artık Doktor erkek olabileceğini düşünüyorum dedi. 10.haftayı bir dönüm noktası olarak alıyoruz dedi bundan sonra düşük olma ihtmali %2-3 dedi. 1 hafta sonra nipt testi yaptıracağım inş o da iyi gelirse rahatlayacağım artık.
Yılın başında 8.haftada bir kayıp yaşamıştım o yüzden hep yüreğim ağzımda. Bu sefer çok şükür her şey iyi gidiyor hiç kanamam da olmadı

Kızlar mide bulantısı tamamen geçen varmı ? Şu haftalarda neler yaşıyorsunuz nasılsınız ?
Benim 11+5 oldu mide bulantisi ara ara yaşıyorum ama hen hic kusmadim sadece bazi kokulara dusuncelere oguruyorum halsizlik cok fazla heo yatiyrm ve 3 gundur mide yanmalari basladi surekli yatmaktan evde olmaktan cok sıkıldım insallah bu gunler guzel bi sekilde gecer gider

Maşaallah çok sevindim bu kez sağlıkla kucaginiza alirsiniz insallah 12.hafta itibariyle daha rahat olacağımızı umut ediyorum böyle duyunca rahatladım

En yoğun olduğu zaman di benim 7 ve 8

10. Haftadayım benm 6. Haftadan beri hala aynı şekilde devam ediyor mide bulantılarım yağlı baharatlı yemekler yiyemiyorum çok yemek seçiyorum sürekli ne yicez modundayım insanın ne yiyeceğini bilmemeside zor valla doktorum 12. Haftada geçer diyor ama bakalım inşallah

İnşallah canım az kalmış seninde bende ne yiyeceğimi bilmiyorum akşamları özellikle et ve tavuktan falan da tiksindim ağır kokuyor herşey mide bulantısı için hap kullanmakla kullanmamak arasındayım

İnşallah canım az kalmış seninde bende ne yiyeceğimi bilmiyorum akşamları özellikle et ve tavuktan falan da tiksindim ağır kokuyor herşey mide bulantısı için hap kullanmakla kullanmamak arasındayım
Banada çok kötüysen kullan dedi doktorum aldım hapı ama hiç kullanmadım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…