2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de çok bulanıyor ama günde 2-3 kez çıkarmadım hiç o nedenle şimdiye kadar ilaç almadan direndim tabiki en iyisi kullanmamak canım inşallah biraz daha dayanabilirim son çare düşünmüştüm geçmezse veya artarsa diye
Valla doktorum folikasitte bulandırır dedi 9. Haftada bıraktım folik asitli hala bulanıyor 🤷🏼‍♀️😄

Kızlar selam sizde de halsizlik böyle bir enerji mod düşüklüğü varmı ya ben birgün iyiyim birgün kötü hissediyorum sizde durumlar nasıl korkuyorum kötü birşey olucakmış hissi içimden gitmiyor Allahıma çok şükür yinede bu günleri nasip etti inşallah meleğim sağlıklı bir şekilde ilerliyordur benimle🥰🤲🏻

Kızlar selam sizde de halsizlik böyle bir enerji mod düşüklüğü varmı ya ben birgün iyiyim birgün kötü hissediyorum sizde durumlar nasıl korkuyorum kötü birşey olucakmış hissi içimden gitmiyor Allahıma çok şükür yinede bu günleri nasip etti inşallah meleğim sağlıklı bir şekilde ilerliyordur benimle🥰🤲🏻
11+5teyim o halsizlik hala tam olarak geçmiş değil ama normal diyor doktorlar. 2. Trimesterda düzelecek inşaallah umudum o yönde 😂

A.slm canım..ben ayakta biraz kalınca belim çok ağrıyor ..o kötü bir şey hissi hiç gexmiyor uyku arasında döndüğümde bile diyorum acaba birşey oldu mu diyorum ..sürekli içimde hissi ya kalp atışı durdu mu diye düşünüyorum..doktora gittiğimde kalp atışını duymassam ne yapacam ..hatta bazen ailemi arayıp nasıl anlatırım diye düşünüyorum kalp atışı durduğunu diyorum.
Allah'ım yardimcimiz zorlu süreçler hepsi..ve çok zor elde edince korku da endişe de yüksek oluyor ..çevremde tüp bebek yapab bir çok tanıdığımın da 5 .hafta 8 .hafta kalp aitisi durduğunu öğrendim 4 hafta içinde hep kötü şeyler duydum o yüzden çok etkilendim herhlde .. Rabb'im sağlıkla kucağımıza aldigimiz günleri nasip etsin

A.slm canım..ben ayakta biraz kalınca belim çok ağrıyor ..o kötü bir şey hissi hiç gexmiyor uyku arasında döndüğümde bile diyorum acaba birşey oldu mu diyorum ..sürekli içimde hissi ya kalp atışı durdu mu diye düşünüyorum..doktora gittiğimde kalp atışını duymassam ne yapacam ..hatta bazen ailemi arayıp nasıl anlatırım diye düşünüyorum kalp atışı durduğunu diyorum.
Allah'ım yardimcimiz zorlu süreçler hepsi..ve çok zor elde edince korku da endişe de yüksek oluyor ..çevremde tüp bebek yapab bir çok tanıdığımın da 5 .hafta 8 .hafta kalp aitisi durduğunu öğrendim 4 hafta içinde hep kötü şeyler duydum o yüzden çok etkilendim herhlde .. Rabb'im sağlıkla kucağımıza aldigimiz günleri nasip etsin
Amin amin kötü şeyler düşünme canım bunlarin hepsi vesvese bazen oluyor malesef hepimizde kucağına aldığın günleri hayal et 🥰

Kötü şeyler düşünme canım. Ben de daha önce 8.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım. Gerçekten yıpratıcı. Ama hep iyiyi düşün ne olursa olsun o bebek sağlıklıysa gelecek 🩷 biz ne yaparsak yapalım değiştiremeyiz

Amin amin kötü şeyler düşünme canım bunlarin hepsi vesvese bazen oluyor malesef hepimizde kucağına aldığın günleri hayal et 🥰
Evet vesvese gerçekten ..bazen diyorum zaten nasip olmayacaksa ne yapsam boş ..ama olacaksa da.hic birşey engel olmaz ..
Kötü şeyler düşünme canım. Ben de daha önce 8.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım. Gerçekten yıpratıcı. Ama hep iyiyi düşün ne olursa olsun o bebek sağlıklıysa gelecek 🩷 biz ne yaparsak yapalım değiştiremeyiz
Evet belki de gerçekten zor günler geçirdiğimiz için böyleyiz ..çevre de etkiliyor ..
Doktorum da kalp atışını durmasına kimse birşey yapamaz ..bizler bile endişe ediyoruz ama.nasip diyordu.. Allah'ım nasip etsin sağlıkla insallah

Kuzum benim duygularımı anlattın resmen gerçekten çok büyük sınavlardan geçiyoruz Allahım görüyor biz elimizden geleni yapıyoruz Rabbim nasip ettiği sürece sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliklerimiz kucağımıza aldığımız günler nasip olsun inşallah ama yalnız olmadığımı bilmemek birazda olsa rahatlatıyor beni hepimiz kader ortağıyız Allahım son güne kadar ilerlemeyi nasip etsin inşallah🥰🤲🏻😇

Korkma canım bu haftalardan sonra düşük risklerimiz baya azalıyor İnşallah regl günlerine denk gelen günlerde kasık ağrısı normalmiş
İnşallah balım Allah razı olsun ne güzel destek oluyoruz birbirimize Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah😇🤲🏻

Ben 9 ay kullanacam kan pihtilasma olduğu için ..o yüzden kanamalar olur demişti ..tüp bebek de kan pıhtısı olmasa bile bir çok doktor 3 ay kullandırıyir
Pıhtılaşma olunca hiç kesmiyorlar zaten ondan sordum ben de onda da var mı diye
Bebek kaybettim canım ama pıhtılaşmadan değildi bu sefer önlem amaçlı herşeyi kullandırıyor benimde kesti işte ama 3. Kanamadan sonra kesti her kanama sonrası muayene oldum gidip kesede bebekte sorun yok dedi kanama alanıda yoktu artık sonuncusu gelince kesti
Ben de ilk tedavimde kaybettim bunda da başta kullandırdı. Sonra ilk kanama gelince hemen kan sulandırıcıyı kesti bi daha da başlamadı. Sen ara vermiştin sonra tekrar başladın diye hatırladım da ondan acaba miye kesmedi ki diye düşündüm ondan sordum canım.

Var var olmazmi hep yatis modundaydim annem 1 aydir bende o bakiyir yapiyor herseyi sagolsun hep halim yok mutsuzluk karamsarlik bisey olur korkusu rabbim bu gunlerimizi aratmasin tabi ben bugun 12+1 oldum pazartesi kontrolum var

X