2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pro
bir de kızlar nereden giyinicez biz

bol bol elbiseler özel pantolonlar lazım
Progestan gerçekten karın şişliği yapıyor ben normal giyinemedim karın hassasiyeti oldu rahat edemedim hamile iç giyim ve pantolon tarzı şeyler giyiyorum daha çok küçük bebisimiz ama başladık😅 hamile reyonlarina bakabilirsin LCW de var çok rahat hamile taytlarida var evde falan iyi oluyor

Tetanoz aşısı olmak zorunda mıyız canım ne için yapılıyor ?
Google amcanın cevabı 😄 Özellikle gebelik döneminde tetanoz anne ve bebeğin yaşamını ciddi ölçüde tehdit edebilir. Bu nedenle anne ve bebeği korumak için tetanoz aşısı yapılması gerekir. Tetanoz aşısı olan anneden bebeğe geçen antikorlar hem gebelik döneminde hemde doğumdan sonra bebeği korur. Ameliyatta kullanılanılan aletlerde bile risk varmış korumak için gerekli

Google amcanın cevabı 😄 Özellikle gebelik döneminde tetanoz anne ve bebeğin yaşamını ciddi ölçüde tehdit edebilir. Bu nedenle anne ve bebeği korumak için tetanoz aşısı yapılması gerekir. Tetanoz aşısı olan anneden bebeğe geçen antikorlar hem gebelik döneminde hemde doğumdan sonra bebeği korur. Ameliyatta kullanılanılan aletlerde bile risk varmış korumak için gerekli
Hiç duymamıştım ondan merak ettim asilara karşı bakış açım değişti birazda malum sebeplerden dolayı...çok sağol canım bende araştırayım biraz 😊

Hiç duymamıştım ondan merak ettim asilara karşı bakış açım değişti birazda malum sebeplerden dolayı...çok sağol canım bende araştırayım biraz 😊
Araştır canım ama herkese yapılıyor benim şuana kdr hamile kalan tüm arkdşlarıma yapıldı zaten ebe seni bilgilendirir

Bnde 7+5 oldum randevim 7 Aralık doktorum iki hafta da bir geleceksin dedi ..ama acaba kalbi hala atiyor mu diye düşünmeden edemiyorum ..bugün kalkıp başka doktora gidecektim ..sonra dedim otur iki hafta işte daha ne istiyorsun..zaten birşey olacaksa müdahalede edemem

Allah'ım yavruları mizi korusun 🤲
Ah canım aynı ben gibisinn gerçekten benimki 1 ay sonra çağırdı öyle olmasa gitmezdim başka doktora bende 12 gün sonrasına aldım oda 2 aralığa denk geliyor bakalım Allahım ayarlamıştır sağlıkla büyüsünler inşallah🥰🤲🏻👼🏻

X