2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yedirsen de kalkar canım kalkmayan bebek yoktur bence varsa da bize denk gelmez

Yedirsen de kalkar canım kalkmayan bebek yoktur bence varsa da bize denk gelmez
İlk 3 ay gece uykusu bakımından güzeldi. Gece 23e kadar kolik ağlamalarından yoruluyordu uyuyunca ben zorla kaldırmadıysam 4-5te uyanıyordu. Kolik bitti hello gece uyanmaları. Bir de yanımdaysa gece kalkıyor, yüz üstü dönüyor gözümü bi açıyorum suratımda bir koca kafa ya da pat pat yapan bir el

Kulak enfeksiyonu mu vardi. Arastirmadaki ve kendi ozel doktorumuz ozellikle 10 gun dedi uymak zorundayim korktum. Kendi doktorumuz yanina probiyotik aldirtti.

Evet ya. 3 aylıkken gece 8 hatta 9 saat uyuduğu oluyordu benimkinin. Şimdi gece en az 2 kez. Uyku saati de 10-11. Sabah da 7’de tuvalet yapmaya kalkar

Günaydın bir sorum olacaktı Eylül de okul açılmasıyla artık işe döneceğim . Oğlum 9 aylık olacak Eylül'de , bebeğimi daha önce biberon ile hiç beslemedim anne sütü almadi ama bir kaç haftadır minik suluk gibi olanlarla su içirmeye başladım. Süt sağıp bırakacağım daha büyük bir biberon almak istiyorum sizce hangi marka nasıl bişey almalıyım?

ben de ayni senin gibi okula baslayacagim.Ben lansinoh kullaniyorum ucu L olacak hizli akiş. Ben emziriyorum arti. Emmiyor demi dogru anladim nasil besledin peki

Ee kolik olmasi daha iyiymisno zaman

Kulak enfeksiyonu mu vardi. Arastirmadaki ve kendi ozel doktorumuz ozellikle 10 gun dedi uymak zorundayim korktum. Kendi doktorumuz yanina probiyotik aldirtti.
Evet kulağında ve boğazında enfeksiyon var dedi ama belki az bizim ki ondan 5 gün demiştir. Probiyotik ne aldın canım?
Çok şükür güzel geçtii. Bebişe rağmen 11 çeşit yemek çıkardım. Güzel atlattığımı düşünüyorum
Oooo 11 çeşit mi kız masterchefe katıl bebek büyüyünce

Kızlar biz tasiniyoruz ev tadilatta,bebek odasının bir kısmını boyatıp bir kısmına duvar kagıdı yapayım diyorum (tek bir duvara) yataginin arkasina.kolona da mi yapsam? Bilemedim nerelere daha güzel olur? Tavsiyelerinize ihtiyacim var,duvar kagıdı önerilerinize de acigim.tüm odayı yapsam bogar gibi geldi,sizce?

Ben tv izlediğimiz odada tv arkasına yapmıştım sadece güzel durmuştu. Sen de belirgin bi duvara yapıp (yatağın olduğu mesela) kolonlara resim veya dekoratif bişey asarsan güzel durur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…