2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bir tanidikla bebemle ilgili konuştuktan sonra söylediğim şeyler değişti. Bugün ikincisi de olunca hayret ettim bayağı. Uykuları çok iyiydi kızımın, deliksiz uyurdu çoğu zaman. Bu tanıdıkla konuştuğumun akşamına başladı berbat uykuları.(Ben hep dişten dedim). Bugün yine konuştuk. Gece uykusuna geçerken memede uyuyor dedim. Kız uyumadı bu gece memede iyi mi, kucakta gez gez gez ancak uyudu. (Belki sadece tesadüf ikisi de, bilemiyorum). Üçüncü görüşümde de bir şey değişirse buram buram kem göz diyeceğim artık.

Son düzenleme:
7. Ayı mı bitirecek 8mi?

Dedim ama evet 7’ymiş benimki de 14 ocakta doğacaktı ama 38’de gelir o dedim, aralıkta geldi gerçekten.

Benimki de 3 aylıkken akşam 8-9 saat hiç uyanmadan uyuyordu. Kimseye söylemiyordum. Şimdi hortlak gibiyiz.

Benimki de 3 aylıkken akşam 8-9 saat hiç uyanmadan uyuyordu. Kimseye söylemiyordum. Şimdi hortlak gibiyiz.
Deliksiz uyuması alerjinin kontrol altına alınıp mukusun kesilmesiyle bir de uyku saatini öne çekmesiyle olmuştu. Hepi topu birkaç hafta sürdü saltanatımız. Düzelicez inşallah be

O oluyor ya aynen bir seyden bahsetmeye gor hemen degisiyor gece de mi uyymuyor bu bebek yok yok uyuyor al uyuyor her saat uyaniyor mutlusun ben

Uyku konusu benim kanayan yaram.. yarım saatte bir 1saatte bir uyanıyor aslında gözü kapalı mızırdanıyo alıp emziriyorum geri dalıyor hiç uykumu alamıyorum bazen de yatırınca geri uyanıyo kucagımda uyusun diyorum emerek yeterki yarım saat uyuyum bu sefer de sırtım belim kopuyo sırf bu emerek uyuma yüzünden emzirmeyi hiç sevmıyorum ayagımda sallayım diyorum bas bas bagırıyo tepiniyo resmen tekmeliyo beni uykusu iyice acılıyo o yüzden mecbur emziriyorum kucagımda sallasam meme arıyor valla cok yoruldum artık.

Bana yakin durumlar köydeyim.suan evde misafir var bi odaya girdim kucagimda uyutuyorum sicaktan yok uyumuyor dedim yola cikayim esiyor kadinin biri geldi kizim su trlefona bir bak sirtim kopmus sinirlerim lacka ne diyorsun Allah askina bebegi birakip senle mi ugrasacagim .meger yanlislikla duruma bir sey koymus sildirmeye gelmis yuzum yorgun surekli, tolere edemiyorum olaylari ,davranislari af Allahim Af

Normal doğmadımı

Beni anlatmışsın 8 ay ben böyle yaşadım ilk doğduğundan beri memede uyudu nerden anladı nerden alışkanlık etti karnımda neremi emiyor du hayretler içinde kaldım bende bezmiştim artık çok şükür azalttık bu eziyeti
Buarada ilk doğduğundan fotoları var hespinse ağzı meme arıyor

Son düzenleme:

Bende bugün ilk defa tavuk yedirdim. İşyerindeki yemekte çıkmıştı cok sevdi. Tavuktan mi yoksa herkes yemek yiyor diye oda mi yedi anlayamadim

Bugün tavuk günü olmuş ben de tavuk verdim ama sevmedi pankek de çok yapıyorum muz, yumurta sarısı, siyez unu, keçiboynuzu unu, bademunu, ceviz. İlk yaptığım zamanlar yiyordu şimdi pek yemiyor yine de yer diye yapıyorum.

Ve malesef ki emzirmeyi kesene kadar böyle devam ediyor.ilk çocuğumdan biliyorum geceleri artık sabaha kadar memede durmak istediği için 17. Aya kadar zor dayandım ve kestim memeden umarım bu cocugumda o kadar dayanabilirim

1 saat oldu mesela uyuyalı suan 3.kez uyandı ac olabilirmi diye mama yaptım verdim içmedi tepindi durdu 1-2 gaz cıkardı ayagıma aldım uyudu

Ailen başka şehirdemiyürüyünce rahatlayacaksın bence ozaman kucak istemez oluyrlar
Bende burda yapayalnızım şimdi iki bebekle neyapacağımı düşündükçe ağlıyorum
Annemlerle ayni sehirdeyim ama annem calisiyor,haftasonu 1 gün izni oluyor o kadar,onda da aksama anca geliyor kendi evinin isini yapmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…