2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynısı benim durum

Tek fark ben emzirmiyorum

Evet

3-4 gündür kızım çok kalkıyor. Normalde de kalkıyordu ama emip yatıyordu. Şimdi emmesine rağmen dalmıyor uykuya mızmız ağlaması tutturuyor. Normalde park yatakta yatıyor, sabaha karşı yanımıza alıyorum. Şuan sürekli yanımızda o zaman biraz daha uyuyor. Ama ben tabi kız yanımızdayken eşim ve 3 yastığı kıza çarpmasın diye uyur uyanık takılıyorum dün akşam 21de gitmişim gece yarısı uyandım sonra mesai başladı zaten

Bizim dört öğünümüz var günlük, bu öğle yemeği.
Uc ana bir ara seklinde mi 4 ogun?
Ben su anda 4 ogunde her iki saatte bir beslenme dongusuyle ilerliyorum kahvalti-emzir-ogle-emzir-ara ogun-emzir-aksam yemegi-emzir ve kapanis seklinde.Ama cok vakit aliyor yemek konusu.Buzluga falan bisiler atmak lazim pratik olmak icin herhalde ben su anda herseyi taze yapiyorum evdeysem bi dk bos vaktim olmuyor uyuduğu zaman sonraki ogunu pisiriyorum.İki hafta sonra ise basliyorum bakalim o zaman nasil olcak

Bu hafta benim bebegim sabaha karsi yataga aldiktan sonra yataktan dustu Aman dikkat et canim

Nasıl yiyorlar pankeki minik minik parça mı yapıyorsunuz biz daha hiç denemedik bile

Nasıl yiyorlar pankeki minik minik parça mı yapıyorsunuz biz daha hiç denemedik bile
Bende geçen yulaf unlu muzlu pankek yaptım ama tadını ben bile beğenemedim ya bilmiyorum yapamadım belkide eline verdim ama ben yedirmeden pek yiyemedi minik parçalarla ben yedirdim

Benimki eline alsa da hiç yemiyor ben yediriyorum bazen bütün halinde uzatıyorum ısırıyor zaten çok yumuşak olduğu için dişi olmasa da kesiyor. Bazen de üzerine bişey sürüp lokmalık veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…