2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Uyku konusu benim kanayan yaram.. yarım saatte bir 1saatte bir uyanıyor aslında gözü kapalı mızırdanıyo alıp emziriyorum geri dalıyor hiç uykumu alamıyorum bazen de yatırınca geri uyanıyo kucagımda uyusun diyorum emerek yeterki yarım saat uyuyum bu sefer de sırtım belim kopuyo sırf bu emerek uyuma yüzünden emzirmeyi hiç sevmıyorum ayagımda sallayım diyorum bas bas bagırıyo tepiniyo resmen tekmeliyo beni uykusu iyice acılıyo o yüzden mecbur emziriyorum kucagımda sallasam meme arıyor valla cok yoruldum artık.
Aynısı benim durum 🥲🥲

Uyku konusu benim kanayan yaram.. yarım saatte bir 1saatte bir uyanıyor aslında gözü kapalı mızırdanıyo alıp emziriyorum geri dalıyor hiç uykumu alamıyorum bazen de yatırınca geri uyanıyo kucagımda uyusun diyorum emerek yeterki yarım saat uyuyum bu sefer de sırtım belim kopuyo sırf bu emerek uyuma yüzünden emzirmeyi hiç sevmıyorum ayagımda sallayım diyorum bas bas bagırıyo tepiniyo resmen tekmeliyo beni uykusu iyice acılıyo o yüzden mecbur emziriyorum kucagımda sallasam meme arıyor valla cok yoruldum artık.
Tek fark ben emzirmiyorum

İşe başladıktan sonra mı zorlaştı herşey
Hiçbişey planladığımız gibi gitmiyor
Bende emzirme delisiydim neler yaptım emsin diye iki ay ağlaya ağlaya uğraştım
Şu köy yerinde rezillik içinde tek odada online danışmanlık almaya çalıştım onuda beceremedim bile
Şimdi bende kesme aşamasındayım
İnşallah birkaç sene içinde herşey düzelecek büyüyecekler
Evet

3-4 gündür kızım çok kalkıyor. Normalde de kalkıyordu ama emip yatıyordu. Şimdi emmesine rağmen dalmıyor uykuya mızmız ağlaması tutturuyor. Normalde park yatakta yatıyor, sabaha karşı yanımıza alıyorum. Şuan sürekli yanımızda o zaman biraz daha uyuyor. Ama ben tabi kız yanımızdayken eşim ve 3 yastığı kıza çarpmasın diye uyur uyanık takılıyorum 🥲 dün akşam 21de gitmişim gece yarısı uyandım sonra mesai başladı zaten

Bizim dört öğünümüz var günlük, bu öğle yemeği.
Uc ana bir ara seklinde mi 4 ogun?
Ben su anda 4 ogunde her iki saatte bir beslenme dongusuyle ilerliyorum kahvalti-emzir-ogle-emzir-ara ogun-emzir-aksam yemegi-emzir ve kapanis seklinde.Ama cok vakit aliyor yemek konusu.Buzluga falan bisiler atmak lazim pratik olmak icin herhalde ben su anda herseyi taze yapiyorum evdeysem bi dk bos vaktim olmuyor uyuduğu zaman sonraki ogunu pisiriyorum.İki hafta sonra ise basliyorum bakalim o zaman nasil olcak

3-4 gündür kızım çok kalkıyor. Normalde de kalkıyordu ama emip yatıyordu. Şimdi emmesine rağmen dalmıyor uykuya mızmız ağlaması tutturuyor. Normalde park yatakta yatıyor, sabaha karşı yanımıza alıyorum. Şuan sürekli yanımızda o zaman biraz daha uyuyor. Ama ben tabi kız yanımızdayken eşim ve 3 yastığı kıza çarpmasın diye uyur uyanık takılıyorum 🥲 dün akşam 21de gitmişim gece yarısı uyandım sonra mesai başladı zaten
Bu hafta benim bebegim sabaha karsi yataga aldiktan sonra yataktan dustu :KK43:Aman dikkat et canim

Bugün tavuk günü olmuş 😄 ben de tavuk verdim ama sevmedi 😒 pankek de çok yapıyorum muz, yumurta sarısı, siyez unu, keçiboynuzu unu, bademunu, ceviz. İlk yaptığım zamanlar yiyordu şimdi pek yemiyor yine de yer diye yapıyorum.
Nasıl yiyorlar pankeki minik minik parça mı yapıyorsunuz biz daha hiç denemedik bile

X