2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Nasıl başarıyorsunuz bu durumu

Kizlar ek gida donemindeyiz ya butun kiyafafwtler lekeli oio vs butun onluk tarzlari da var bir sekilde lekeli COK iyi bir leke cikarici onerir misiniz lutfen
Bende ki leke cikariciyi denedim simdi,makineden cikmasini bekliyorum camasirlarin cikardiysa yazarim adini,bizim de bütün camasirlari lekeli,lekeli lekeli giyiyoruz

Nasıl başarıyorsunuz bu durumu
tüm süreci yazmaya çalışıyorum buraya. Kızımı değil benim tutumunu soruyorsan, karar verdim ve kızım çok yıpranmayacaksa kendim için ödün vermeyeceğim. Dün mesela yarım saat uyusun diye bekledim. ayağımda sallasam 2 dakikada uyucaktı. Bekledim başka hiçbir şeyle uğraşmadım. oturunca öptüm mıncırdım yatınca yanına uzandım ama temas etmedim. sarılarak alışmasın diye. ihtiyacı oldukça kolumu kendisi tuttu, bıraktı. Sonra uyudu.

Canım evde yüksek ve ani ses oluyor mu ya da çocuğu hırpalayarak seven biri var mı? Benim kızı öyle sevince gece dediğin gibi oluyor.
Ha tabi soyle bir sorun var.cami dibimizde yuksek ezan sesi,her ezanda uyaniyoruz,cadde üzsrinde oturuyoruz gece 3 te bile son ses muzikle gecen kornoya basan,motor araba bagirttiran oluyor maalesef.bu yüzden ani bir kararla tasinma karari aldik zaten

Şuan ben de öyle bir yerde oturuyorum odayı arkaya taşıdım o yüzden. Yüksek ses etkiliyor gerçekten bence.

Iste benimki butun bunlari yapsamda asla susmuyor bana dogru tirmanip yapisiyor kucakta uyutmaya devam

Memlekete taşıdığımızdan beri gün içinde annem ve kızkardeşimin desteğiyle bakıyordum bebeme. Fındık zamanı, annem bahçede artık full. Kızkardeşim de iş için şehir dışında. Olur da benden haber alamazsanız ya bir yerlerde ağlıyor ya da bir yerlerde sinir krizi geçiriyorumdur. Şu ayı hayırlısıyla hızlıca kazasız belasız atlatmayı diliyorum.

Kucagimda uyutmaktwn kucagimda tasimaktwn sirtim agriyor cani sag olsunda napiyim ya
İmkanim olsa bende kucağımda uyutsam. Cokta severim. Ben kreşe hazırlık olsun diye düşünüyorum. Bu hafta 2 kisi bir yaşında kreşe verdikleri anılarını anlattilar. Orda emzigi takip kendi kendine uyuyor cocuklar diye. Kizim o zorlugu orada yasamasin benim yanımda alissin istiyorum

Bugün bende denedim ama uyku altı gözünden uyumadı sonunda duş alınca sızdı

Şuan öğle uykusunu uyuma zamanı gözünden uyku aktı uyuyamadı. 2de yatağa geçmiştik. Uyuyamadikca kalkıyor oyun oynuyor. Yatıyor. Yatarip öpüp mıncırıyorum uyuma pozisyonuna sokup geri kalkıyor. Uyumasını bekliyorum

Ben de bugün neden benim kimsem yok diye düsünüyordum,cok zor gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…