2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Acaba merkür falan mı geri geri gidiyor neyin stresini yaşıyoruz bu kadar anlayamadım
Yine beni çileden çıkarıp bişey yapmadım bişey demedim karın bana saldırıyor diyen biriyle muhatab olmak zorunda kaldım
Ah sabretseydim de dilimi tutsaydım keşke 🤦🏼‍♀️
Nerdeyse bütün agustos merkür retrosu etkisindeyiz 😁

Hayir zaten merkür retrosunda evlenmisim bilmeden, su instagram kapanmadan ögrendim tesadüfen,takip ettigim bir astrolog ki kendisinden yıllık acilim.bile aldim 😬 merkür retroda evlenenlerin evlilikleri genelde bosanmayla bitiyormus,iletisimsel sıkıntılar oluyormus bunu ögrendim ya kafaya iyice taktım canim.merkür retrosunda evlenip evliligi güzel giden var mi diye arastirirken buldum kendimi kac gün

Hayir zaten merkür retrosunda evlenmisim bilmeden, su instagram kapanmadan ögrendim tesadüfen,takip ettigim bir astrolog ki kendisinden yıllık acilim.bile aldim 😬 merkür retroda evlenenlerin evlilikleri genelde bosanmayla bitiyormus,iletisimsel sıkıntılar oluyormus bunu ögrendim ya kafaya iyice taktım canim.merkür retrosunda evlenip evliligi güzel giden var mi diye arastirirken buldum kendimi kac gün
Bana da arkadaşım bakmıştı. Haritamda boşanma görünüyor. Kıfsmet.

Abow kizzz ben böyle seyleri cok takarim iyi duruyorsun sakin
Acaba biz neyde evlendik merak ettim
Bende bir araştırıyorum inanıyorum bir inanmıyorum 🤦🏼‍♀️sıradan günlük burçlardan ziyade haritalara yapılan yorumları önemsiyorum benimde haritamda dokuzuncu evde ölümle ilgili riskli bişeyler varmış
Buarada 1 aralık doğdu oğlum buda çok kötü bir zaman dı gene bir retro vardı
Oğlum içinde çok endişelendim bir hafta kadarda sürdü heralde o etki sizin bebekleri içine alıyormu

Güzel giden buldun mu 🤔

Haritalara nasil bakiliyor ben de merak ettim simdi😅
Bu konuda bilgim sifir
Onun için derin astrolojik bilgi gerekiyor. Arkadaşım pandemide online kurs aldı. Meraklıysan kendin de okuya okuya öğrenirsin. Ben inanmıyorum ama çok biliyorum. Bu arada inanmıyorum dedim ama tişörtüm:
Ücretsiz doğum haritası yaz bişeyler çıkıyor internette. Yavaş yavaş öğreniyorsun evler stelyumlar falan.

Eklentiler

• IMG_3684.jpeg
    IMG_3684.jpeg
    202,1 KB · Görüntüleme: 43
Onun için derin astrolojik bilgi gerekiyor. Arkadaşım pandemide online kurs aldı. Meraklıysan kendin de okuya okuya öğrenirsin. Ben inanmıyorum ama çok biliyorum. Bu arada inanmıyorum dedim ama tişörtüm:
Ücretsiz doğum haritası yaz bişeyler çıkıyor internette. Yavaş yavaş öğreniyorsun evler stelyumlar falan.
Gğnlük anlık sıradan yorumlardan ziyade genel hayatın belli dönemlerinden bahseden bilgiler daha gerçekçi duruyor

Bu da sehpam

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde modundayım.

Bebeğe çorba içirmeye çalıştım yarısı kaldı. Uyanınca ona devam etsem bi de yoğurt yedirsem olur mu? Bişey yapamıycam artık. Sinirlerim çok bozuk.

Eklentiler

• IMG_3685.jpeg
    IMG_3685.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 40
Ben yukselenimi bile bilmiyorum astroloji ile alakam sifir..Sirf ayni ayda dogduk diye nasil ayni ozellikleri tasiyabiliriz cok sacma diye dusundum.Bu ara cok duyuyorum bu konulari.Dogum saatimi de tam bilmiyorum annem “3-4” gibi diyor 3 mu 4 mu baya bisi degisiyor o sirada😅

Bu da sehpam

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde modundayım.

Bebeğe çorba içirmeye çalıştım yarısı kaldı. Uyanınca ona devam etsem bi de yoğurt yedirdem olur mu? Bişey yapamıycam artık. Sinirlerim çok bozuk.
Ben dün bulgur pilavı yapmıştım bamya bide azda yoğurt koydum çok sevdi benim kız 😃

Gğnlük anlık sıradan yorumlardan ziyade genel hayatın belli dönemlerinden bahseden bilgiler daha gerçekçi duruyor
Mesela benim 5. Evimde hem jüpiter hem uranüs ve satürn var. 5. Ev çocuk evi. Jüpiter olması olan çocuklarımın çok neşeli hayırlı başarılı olacağını gösteriyor. Uranüs ve satürn çocuk sahibi olmakta sorun yaşayacağımı gösteriyor. Öyle oldu gerçekten de.

X