2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bebelere mercimek çorbası yedirebiliyor muyuz? Bugün kıymalı onu yapmayı planlıyorum.
Ben yediriyorum canım, ilk yediğinde biraz pırt pırt sesi geld. Kendi gazını cikartmakta zorlanan bir bebek degilse sorun olacagini sanmıyorum. Sancı yaşamadık

Benim oğlum şu oyuncağı çok seviyor.

Eklentiler

• IMG_3688.jpeg
    IMG_3688.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 42
Seninki bizden erken doğdu ama. Ben 4 ocakta retrodan çıkıyor diye tarih almıştım. Sonra sancım geldi 4 gün erken doğdu.
Yok bu evliliğimde ki gezegenlerin durumu
Oğlumda merkür oğlaktaymış
Bir astrologdan dinlemiştim kötü bir zaman tercih vs yapmayın diye çocuğu içimde tutamam tabi doğuverdi erkenden

Bugün kızımla yine iş yerinde birlikteydik. Patates oturtma, pilav, cacık, supangle aldım. Kıymanin tadına baktım sıcaklığını sogutunca verdim kızıma baya yedi. Pilav ve cacıkta yedi. O doyduktan sonra yemege başladım ve kaşık kaşık yiyince yemeğin acı olduğunu farkettim. Ben hiç biber yiyemiyorum ama sonradan konusulan da yemek acı felan dendi. Belki kıymasına gecmemistir suyundadır acı. Kızıminda yiyesi geldi inşallah sorun olmaz. Sonra ağzı yandiysa geçsin diye supangle verdim😅 onu da cok sevdi.
Kız yeme konusunda kafasına ne eserse öyle yapıyor vala.

Bugün kızımla yine iş yerinde birlikteydik. Patates oturtma, pilav, cacık, supangle aldım. Kıymanin tadına baktım sıcaklığını sogutunca verdim kızıma baya yedi. Pilav ve cacıkta yedi. O doyduktan sonra yemege başladım ve kaşık kaşık yiyince yemeğin acı olduğunu farkettim. Ben hiç biber yiyemiyorum ama sonradan konusulan da yemek acı felan dendi. Belki kıymasına gecmemistir suyundadır acı. Kızıminda yiyesi geldi inşallah sorun olmaz. Sonra ağzı yandiysa geçsin diye supangle verdim😅 onu da cok sevdi.
Kız yeme konusunda kafasına ne eserse öyle yapıyor vala.
Bebekler acıya çokda fena bakmıyor😂bizde farkında olmadan acı yedirmişiz bşraz mızmızlandı ama yedi sonunda

Doktor bize başlayabilirsiniz dedi ama biz 5. Ayda geçtik ek gıdaya. Bazı şeylere önden gitmemize izin veriyor.
Ben geç başladım ya yapmayayım o zaman. Zaten diş sancısı var delirtmeyim hepten.
Ben yediriyorum canım, ilk yediğinde biraz pırt pırt sesi geld. Kendi gazını cikartmakta zorlanan bir bebek degilse sorun olacagini sanmıyorum. Sancı yaşamadık
Benim ki gazda o kadar iyi değil ya sonra vereyim.
marmeladova marmeladova bugün menüde ne var? 😄

Hayir zaten merkür retrosunda evlenmisim bilmeden, su instagram kapanmadan ögrendim tesadüfen,takip ettigim bir astrolog ki kendisinden yıllık acilim.bile aldim 😬 merkür retroda evlenenlerin evlilikleri genelde bosanmayla bitiyormus,iletisimsel sıkıntılar oluyormus bunu ögrendim ya kafaya iyice taktım canim.merkür retrosunda evlenip evliligi güzel giden var mi diye arastirirken buldum kendimi kac gün
Biz eşimle retroda tanışıp başlamışız, düğün tarihimiz de retroda oldu 😂 arkadaşım doğum haritam için astrolog seansı hediye etmişti evleneceğim yıl. Astrolog sizin tanışmanız da retroda size yarıyor retro demişti. Ha sabah eşimi o kadar kötüleyince bu dediklerim ne kadar inandırıcı bilemedim 😅
Bu da sehpam

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde modundayım.

Bebeğe çorba içirmeye çalıştım yarısı kaldı. Uyanınca ona devam etsem bi de yoğurt yedirsem olur mu? Bişey yapamıycam artık. Sinirlerim çok bozuk.
Bence okeydir ya mama da yiyor sonuçta 👍🏻

Mesela benim 5. Evimde hem jüpiter hem uranüs ve satürn var. 5. Ev çocuk evi. Jüpiter olması olan çocuklarımın çok neşeli hayırlı başarılı olacağını gösteriyor. Uranüs ve satürn çocuk sahibi olmakta sorun yaşayacağımı gösteriyor. Öyle oldu gerçekten de.
Bana da astrolog çocuk evinde bir gezegen var (hatırlamıyorum) zor olacak demişti. Çatlatma iğneleri ve haplarla hamile kaldım pcosluyum.

Biz eşimle retroda tanışıp başlamışız, düğün tarihimiz de retroda oldu 😂 arkadaşım doğum haritam için astrolog seansı hediye etmişti evleneceğim yıl. Astrolog sizin tanışmanız da retroda size yarıyor retro demişti. Ha sabah eşimi o kadar kötüleyince bu dediklerim ne kadar inandırıcı bilemedim 😅

Retronun yaradigi durumlarda oluyormus demek 😁

Sabah eşler mi kötülendi ya ☹️hafif hastayım okuyamadım. Dur ben de bir iki bir şey yazayım. Malum geçen dedim bizim araba bozuldu tamiri bir ton para. Dönüşte paraya ihtiyaç olacak başka şeyler de varkeeeeennnn benim kocam yıldız kayması olacak diye hayvan gibi paraya tripot sipariş etmiş. Mesleki fotoğrafçılık olsa neyse de… kötü söz yok.. kötü söz yok…. Asgdlahajsnfndkdk….. 😡

X