2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bi iki kere geçti ama dişi olunca veririm vs gibi. Benim kızımın iki dişi çıktı ama onunla yemesinin hiç alakasi yok ki. Ağzının içinde diş yok damagiyla eziyor. Ha derseniz ki ilk başta koparması adına diye. Oda ağzına sokup kocaman bir yerinden kopartiveriyor daha zor dişi olunca koptuğu yer ağzının icinde kalıyor kocaman

Evet ben de ilk günden blw yaptım. Başta öğürdü birkaç kere, şimdi elektrik süpürgesi gibi ne görse yutuyor. Her şeyi beceriyor ben izliyorum gözümü dikmeden sadece kenardan müdahale etmek için.

Hayir püresini yedigi seyin corbasjni yememek nasil oluyor sıvı diye mi tuhaf geliyor acaba
Mantıklı. Bugün ben de sıvı oldu diye ağladım ya. Yarısı içeri yarısı dışarı beceremiyor sıvıyı. Ben normalde çorbayı da püre gibi muhallebi gibi yapıyordum.

Yok benden aldığı sütün yerini bişey doldursun istiyorum rahatlatmak adına memeden kestiğimde annem meyve suyu verirdi şimdi oda zararlı çıktı
Memeden ne zaman keseceksin? Kademeli olarak azalacak özellikle kesmeni gerektiren bişi yoksa zaten, zamanla katı gıdaya geçerken sütü bırakacak.

Her yeri kirlendi sorun o degil sevmiyor tadini degisik sekilde
Normalde kirlenmeyi de hiç dert etmem. Yerken ağzını silmiyorum mesela. Ben yerken benim ağzımı silseler hoşlanmam. Bugün her şeye moralim bozuluyor anlamadım gitti.
Bebek de sürekli gel ege gel gel diye bağırıyor. Evcek kafayı yedik.

Ay masallah iki kelime yan yana konuşmuyor daha benim kızım

Sütü neden kesiyorsun canım, hamileyken çocuğu zehirler inanışı yanlış bir düşünceymiş sanırım?
İyi bir doktor 4. Ay kesilmeli demiş
Benim gittiğimde 6. Ay kendisi istemez tadı değişir zaten dedi
Bide ben şuan hiçbişey yiyemiyorum su da içemiyorum süt te yok gibi bişey artık aldığım besin kendi vücuduma yetmiyor
Deneyimleyen birçok anne de mutlaka bir sıkıntı yaşamış ya karnındakinde ya diğer bebekte öyle bende iki ay içinde kesmeye karar verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…