2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynı sorunu uzun zamandır yaşıyorum eşim kaşığa koyup veriyor mendil de tutarak başka türlüde olmuyor
Bir kutu ilacı ben birde annemin yeni halısına döktüm halı rezalet oldu
Günlerce uğraştık çıkmadı bşr tanıdığı çağırdık en son o birşekilde halletti sağolsun

Tarhanayı da sulu yaptım ya salak mıyım ben çok moralim bozuk.
Kiz ne var olur boyle seyler ben de hazirliyirum bazen suyu cekiyor bazen ıh yemeyecem diyor gunde iki kere farkli bir tat versem de olur diyorum.suan. hazirlamaya devam. Bugun semizotu domates pirinc yag su koyip yapacagim tabi kucagimda uyuyor birakirken uyanmazsa

Başka şeyle uğraşamıycam diye kolay onu yapayım dedim. Hazır tarhanayı yapmayı beceremiyorum diye moralim bozuldu.

Ne şekilde kız söyle de onceden bilinmesi gereken bilgilerden bu
Domatese başladın sanırım, pişik yapmıyor mu?

D vitaminini düzenli her sabah veriyorum doğduğundan beri sıcağı sevmeyen bi bebek zaten alerjik bebekler daha çok terler diye bilmiyordum.ama malesef ki alerjiye eşlik eden atopik bi bebekte ter baş duşmanımız hemen kızarıyor ek yerleri bogaz altında biraz var pişik gibi şuan bi geçmedi

Bugün bizim kıza aşı yaptırmaya gidince oradaki hemşire demiri azsa çok terler çocuk dedi öyle mi acaba doktora sorabilir misin?
D vitamini eksikliğinde olur diye biliyorum ama Demir eksikliğinde de olduğunu bilmiyordum 4 aylıkken bakılmıştı değerleri iyiydi ama biraz ihmal ediyorum Demiri onunda sebebi emzirmeyle çakışmasın kahvaltıyla çakışmasın derken unutuyorum

Kızlar bu sabah muzlu pankek yaptım sabır ne öğrenmenin en güzel yolu blw annem görse kalpten gider kadın. uykusuda gelmişti kulaklarına saçına tutup durdu heryeri pankek yedi

Kıyamam, pişik de rahatsız ediyordur miniği. Bizde cilt sorunu olmadı hiç ama foşur foşur terledigi zamanlar olmuştu ki sıcakta yine oluyor, çok korkmuştum bir şey mi var diye. Kan tahlili vs de gayet iyiydi o zaman, alerji doktoru da öyle deyince rahatlamıştım biraz.
Hava sıcak olunca terin kaçarı olmuyor, şu yaz bir bitseydi hayırlısıyla.

Kızlar bu sabah muzlu pankek yaptım sabır ne öğrenmenin en güzel yolu blw annem görse kalpten gider kadın. uykusuda gelmişti kulaklarına saçına tutup durdu heryeri pankek yedi
Heryer batıyor ama bukadar herkese açık bir yer olmasaydı burası size videolarımızı atardım bende günlük bir çeşit şeyi kendine bırakıyorum yemesi için makarna patates karpuz kek vs okadar tatlı yiyorki mutlaka karnını doyuruyor yere düşüncede onu ordan alana kadar çabalıyor en sonda mırç mırç aşaması bitiyor

Bende senin gibiyim sözde önümüzdeki ay başlayacam ama biberon tutmuyor nasıl yapar ederim hiç bir fikrim yok

Canım niye üzülüyorsun işsiz kalıcam diye ben ücretsiz izne ayrıldım nerdeyse doğum izni biter bitmez ( dilekçeyi geç vermişim o sebeple bir ay izin raporla uzatmak zorunda kaldım) 5 aydır maaş almıyorum 2026 şubata kadar maaş yok ki ve bir yıl daha uzatma hakkım var onu kullanır mıyım bilmiyorum yani bu tarih kesin bile değil. Durumun çok mu iyi diyeceksin değil, eşimin maaşı da çok yüksek değil ama inan hiç sorun etmiyorum. İşe başlayan arkadaşlar, bebeğine tek bakanlar var kimse alınmasın benim arkadaşlarım da işe başladığında bebekleri küçüktü ama bu günler geri gelmeyecek. Ben de kızımı kimseye bırakamam şuan yani doğumdan önce de planım bu şekildeydi. Allah maddi olarak da muhtaç bırakmasın kimseyi

Dönmek istediğimde şimdiki kadar iyi bir iş hatta hiç iş bulamayacağımdan korkuyorum yoksa hiç önemli degil. Dönsem bile 2 gün evden şekilde dönmek istiyorum yoksa dönmeyeceğim. O 2 gün de sırf işimden olmamak için. Sen 2 yıl sonra seni bekleyen bir işin olduğunu biliyorsun hiç olmazsa. Bir yandan da tamamen kızıma odaklanmak istiyorum kafamı işle mesgul etmek istemiyorum yoğun bir işim var çünkü finans alanında. Anneliğin bir de bu kısmı varmış ve çok zormuş gerçekten. Kızımın hiçbir anını kaçırmak istemiyorum hele ki başkasına alışmasını hiç istemiyorum

Ben daha baslamadim blw ye.1 ay sonra baslamak uygun mu acaba? Doktor püre ve taneli götürüyor bizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…