2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
49 kiloya düsmüsüm kızım gece 12 de uyandi 5 te zor uyuttum 6.30 ta tekrar uyandik her sey daha da zorlasiyor
Dün o bahsettiğiniz annelerden oldum ben. Bütün gece saat başı kalktı. Normalde kalkınca emzik takarsın, ayağında sallarsın veya mama verirsin hemen uyur. Bu gece tepiniyor ve ağlıyordu sürekli. 4.30’da calpol verdim artık. 7.30’a kadar uyudu. Bence ağrısı vardı. Dişi çıkıyor ya.

Muhtemelen bu bebiler gittikçe cozutuyor

Ben daha baslamadim blw ye.1 ay sonra baslamak uygun mu acaba? Doktor püre ve taneli götürüyor bizim
Bilmiyorum kafama göre ilerliyorum ben
Tamamen blw olmuyor tamamen yedirmekte olmuyor en iyisi böyle yapmak dedim üstü kirlenince önüne tabakla koyuyorum yiyecekleri birde pütürlüye alışkın olduğu için güzel yiyebiliyor heralde bu şekilde

Bir disi ciksa benim kizim biraz cesaret edicem de daha dis yok ortada

Ne şekilde kız söyle de onceden bilinmesi gereken bilgilerden bu

Domatese başladın sanırım, pişik yapmıyor mu?
Bilmem köydeyiz dut armut erik vs yiyor ondan mi.bilmiyorym sık kaka yapiyor popo deligi kirmiziydi. Bal haric bi dw patlican her sey veriyorum. Domates patetes semizotu bahceden

Bir disi ciksa benim kizim biraz cesaret edicem de daha dis yok ortada
Benimkinin de cikmadi ama buyukler yer yer diyip dilim yapip verdi yedi mi yedi ama ben hala panigim dun domates dilimini emdi emdi sonra butunce agzina. Bekledim diliyle cikardi. Karpuzu da damagiyla isiriyor suyunu emim diliyle itiyor.

Ben özelde çalışsam da aynı düşüncede olurdum eğitimli bir insanım yıllarca iş bulamadım işsizliği parasızlığı bilirim bunlar artık benim korkum olmaktan çıktı. Anne olunca her şey senin isteğinden önce geliyormuş çocuğumu eksik hissederek büyütmeyim tek isteğim şuan.

Eşimin kuzenleri uzaktan çalışıyor küçük cocukları var inşallah sen de öyle bulursun. Daha iyi şartta bulamam diye de düşünme ablam uzun süre sonra döndü işe ve iyi bir firmada. Bir daha iş bulamayacağım diye söylenirdi hep ama öyle olmadı.
Canım işe de gitsen evde de olsan bebeklerimiz en cok bize düşkün olacak zaten anneleriyiz o konuda da korkun hiç olmasın.
Arkadaşım küçükken annesi çalışmamasına rağmen cogunlukla anneannesi büyütmüş ona aşırı düşkün ama annesine de çok düşkün mimikleri hareketleri aynı annesinin kopyası. Anneden yakın kimse olamaz

Huy demek ki ya benimki de gunduz kucakta uyuyor komsular diyor sen bunla iş miş goremezsin
Gunduz öyleyiz biz de o yuzden hicbir sey yapamiyorum yapabildigim seyleri de kucagimdayken yapiyorum iste,yemwgini hazirla,kahvalti hazirla,mama hazirla hep beraber yapiyoruz.babasi gelince de birakip mutfakla ilgileniyorum iste tek yaptigim is

Sütün cidden bi faydası yok ya. Kalsiyum için mi vermek istiyosun? Yoğurt, kefir, badem, tohumlar vs hepsi gayet zengin kalsiyumdan yana üstelik başka faydaları da var hepsinin.
Yok benden aldığı sütün yerini bişey doldursun istiyorum rahatlatmak adına memeden kestiğimde annem meyve suyu verirdi şimdi oda zararlı çıktı

Bir daha sebze corbasi yapmicam.bir kasik aldi yine yuzünü degisik bir sekilde burusturup cikariyor bir daha da acmiyor agzini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…