2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benimki tek kelime konusmadi daha 😁
Benim çok net bi sekilde ve gercek anlamlarıyla anne,mama ,e e diyor. Bayadır diyor. Şimdi ses taklitleri var. Mesala maymun diyorum mau diyor. Kedi diyorum ii diyo. O ses tonunu yapıyor. Bide ağzını şaklatma gibi sesleri yapıyor.

Alkış yapıyor mu bebeklerini 6aydan sonra yapılıyor diye biliyordum. Kendi göbeğine vuruyor ama gercek alkış yapamıyor göstersem de

Benim çok net bi sekilde ve gercek anlamlarıyla anne,mama ,e e diyor. Bayadır diyor. Şimdi ses taklitleri var. Mesala maymun diyorum mau diyor. Kedi diyorum ii diyo. O ses tonunu yapıyor. Bide ağzını şaklatma gibi sesleri yapıyor.

Alkış yapıyor mu bebeklerini 6aydan sonra yapılıyor diye biliyordum. Kendi göbeğine vuruyor ama gercek alkış yapamıyor göstersem de
MAsallah he he disinda bir seyimiz yok aaaa diye bagiriyor sürwkli

MAsallah he he disinda bir seyimiz yok aaaa diye bagiriyor sürwkli
Benim kızım pek aglamaz bazen aglarken enerjisini bosaltmak için mi nedir aaa aaa diye bağrıyor ne yapacağımı şaşırıyorum. Sus kızım nolur diyorum cok zor oluyor, aaa diyor bağırması hoşuna mi gidiyor nedir

Benim kızım pek aglamaz bazen aglarken enerjisini bosaltmak için mi nedir aaa aaa diye bağrıyor ne yapacağımı şaşırıyorum. Sus kızım nolur diyorum cok zor oluyor, aaa diyor bağırması hoşuna mi gidiyor nedir
Benimki de hep aglar 😂 bagirmayi cok seviyor valla disarda balkonda bile bagiriyor,öyle bir bagiriyor ki yoldan gecenler bakiyor 😆 binadakileri düsünemiyirum her gün.konusmasi icin bir sey yapiyor musunuz kwndi gelisimiyle mi alakali

Benimki de hep aglar 😂 bagirmayi cok seviyor valla disarda balkonda bile bagiriyor,öyle bir bagiriyor ki yoldan gecenler bakiyor 😆 binadakileri düsünemiyirum her gün.konusmasi icin bir sey yapiyor musunuz kwndi gelisimiyle mi alakali
Ben doğdu doğalı sürekli, hic durmadan konuşuyorum. Şarkı,tekerleme, kelime, kitapla destekliyorum. Her yaptığımızı anlatıyorum. Zaten benimki konuşmaya çok merakli agzinda sürekli laf geveliyor ama anlamlı kelimeler değil

Ben doğdu doğalı sürekli, hic durmadan konuşuyorum. Şarkı,tekerleme, kelime, kitapla destekliyorum. Her yaptığımızı anlatıyorum. Zaten benimki konuşmaya çok merakli agzinda sürekli laf geveliyor ama anlamlı kelimeler değil
Ben de ayniyim sarkisiz ninnisiz durmuyor benim kiz.anne karninda kitap okumaya konusmaya müzik dinletmeye basladum hatta ama hala konusmadi benimki

B
Ben de ayniyim sarkisiz ninnisiz durmuyor benim kiz.anne karninda kitap okumaya konusmaya müzik dinletmeye basladum hatta ama hala konusmadi benimki
Belki aaa derken konuştuğunu sanıyordur aslında 😅bir anda başlar belki.
Bebisleri bir gün tanıştıririz bebekce bebekce konusurlar belki 😅

Heryer batıyor 😂ama bukadar herkese açık bir yer olmasaydı burası size videolarımızı atardım bende günlük bir çeşit şeyi kendine bırakıyorum yemesi için makarna patates karpuz kek vs okadar tatlı yiyorki mutlaka karnını doyuruyor 😂yere düşüncede onu ordan alana kadar çabalıyor en sonda mırç mırç aşaması bitiyor
Hala avucluyor kaç ay civarı cımbızlama şeklinde almaya başlıyordular o zaman daha rahat yiyorlar oğlum tam blw ci doğmuştu resmen😂bu kız biraz daha zorlanıyor avuclayinca ağzına giden bişey kalmıyor bazen

Kızlar bizim ilk dişimiz patladı bugun ateş olursa calpol vermeli miyiz kulağını falan da tutuyor mızmız biraz agrısı var heralde

Kızlar bizim ilk dişimiz patladı bugun ateş olursa calpol vermeli miyiz kulağını falan da tutuyor mızmız biraz agrısı var heralde
Ben dün sabaha karşı verdim çünkü uyumak bilmedi ve inliyor ağlıyordu sürekli. Aslında 38 altında vermeyin diyor doktor ama perişan oldu diye verdim.

Bide büyük oğlumun ilk dişi alttan çıkmıstı bununki üstten cıktı ve ortadan değilde yandaki diş çıktı normalmi bileniniz var mı

Ben daha baslamadim blw ye.1 ay sonra baslamak uygun mu acaba? Doktor püre ve taneli götürüyor bizim
Bi şekilde yiyorlar benim kızın hiç dişi yok pankekleri mucverleri yiyebiliyor bazı meyvelerinde veriyorum eline damağında bir iki evirip çeviriyor yutuyor damakları kuvvetli müdahale etmiyorum tutamayınca ogurup çıkarıyor bir iki daha dolandirip ağzında ikinci seferde yutuyor tabi ben ilk çocuktan deneyimliydim o yüzden korkmadım ama bu sefer tek blw gitmedim bende yediriyorum oğlumu sadece blw ile ilerlemiştim

Bide büyük oğlumun ilk dişi alttan çıkmıstı bununki üstten cıktı ve ortadan değilde yandaki diş çıktı normalmi bileniniz var mı
Bizimde alttan çıktı. Osman gönülal sıralaması degisebilir ama sadece hep bir yerden çıkarsa sorun olabilir demisti diye hatırlıyorum.
Tüm süreç bir ay sürdü ben iki kere calpol verdim. Çok agri olursa verebilirsin bence

X