2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim kizım sürekli bagiriyor,keyif aljyor bagirmaktan sizinkilerdd de var mi bu durum
Bugün mama sandalyesine oturttum cama döndürdüm aaa aaa aaa diye bağıra bağıra emekli teyzeler gibi dışarısını izledi. Bayılıyor dışarıyı izlemeye. Örneğin ofisten gelmişsek, babası gelince aa’larla yunus gibi seslerle babasına bişeyler anlatıyor. Seviyorlar bağırmayı benimki sinirlenince anne diyor, almadıysam kucağıma ya da istediğini yapmadıysam ananee diyor

Ayran veriyorum seviyor tadımlık içiyor
Sanki banada öyle geldi çoğunluğu çıkmadığı sürece biriki dişin yemeye şuan için faydası yok
Evet yaradana sığınıp giriştim valla
Biz senle aynı kafada ilerlemişiz
Yaa ne güzeel erke konuşacak heralde oğlum karşısında bir saat gel gel dersek eliyle yapıp diliylede bir kere gel diyip konuyu kapatıyor oda farkında olmadan yapıyor

Ya benim kızımda düşünce küt diye ses geliyor kafasindan ben yanına gidiyim diye yalanciktan ağlamayı öğrendi. Anniii anniii diye ağlıyor. Bende kendi kalksın diye öğretmek istiyorum ama olmadı maalesef. Ses gelmezse ağlamıyor zaten.

Acelya A ben hamile olduğunu unutmuşum ya ondan sordum neden kesiyorsun diye.

Arkadaşlar evde labne yapan varsa hayrına bi atabilir mi tarif?
Sütü kestirdim çıkan loru 15 dk kadar süzdürdüm tülbette. Sonra robotta çektirdim biraz tereyağ kattım. Katı olursa peynir altı suyundan katıp çektiriliyor. Tereyağını katmak çok da içime sinmedi bide fazla katmışım ama yediriyorum yine de

Ben sanki mayalama yapılmadan peynir olmuyo diye okudum. Yani yoğurttan yapmak gerekiyor galiba.

Nasil kestirdin nasil cektirdin. ilk defa yapana anlatıyor gibi anlatir misin canım mumkunse ölçülü

Ben sanki mayalama yapılmadan peynir olmuyo diye okudum. Yani yoğurttan yapmak gerekiyor galiba.
Sanki labne için sütü peynirle mayalıyordun diye aklımda kalmış. Ben de senin dediğini okumuştum biryerden şaşırmıştım o zaman kestirerek yaptığımız lor peyniri olmuyor mu diye

Acaba bende mi KV yle ilgili konu açsam
Aman herkes o zaman niye ikinci çocuğu yaptın der.
Yahu bosanan bir kadın olarak hep içimde kalıyor bari buraya yazayım. İnsan olayın içindeyken çok anlamıyor ki berbat bir evliliği olduğunu. buraya belki hepiniz kocamla bu ara kötüyüz yazmissinizdir. Ee evlilik iste öyle oluyor. Sonra çok büyük bir şey oluyor ve fark ediyorsun bitis icin sebep oluyor.
En kabul goren yorum olarak e o zaman niye çocuk yaptın yorumunu hiç anlamıyorum

Acaba bende mi KV yle ilgili konu açsam
Aç aç bi favori konum vardı yurtdışından görümcesi 4 çocuğu ile birlikte 1 aylığına yatılı gelmek istiyordu. Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Ama konu sahibinin çok üstüne gidilince görümce gelemeden konu kapandı kitabın son sayfaları koparılmış gibi hissettim. Bir de kardeşinin düğününde beyaz giyip balayına da gelmek isteyen abla vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…